Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Beata kartki piękne ��. Jak ma człowiek coś do zrobienia na już to zawsze stresowo. Dzieci zadowolone z bajki? Bo zastanawiałam się nad nią tylko czasowo u nas mało go na takie przyjemności.
    My z Zosia wybieramy się do moich rodziców. Jutro zalewamy do końca szczyty oby pogoda była ino. Jutro rano muszę też zakupy zrobić bo na koniec pasuje grila jakiegoś zrobić - jutro na budowie większą ekipa mój tata, brat mojego B. , mój wujek, szwagier mój plus jego bracia. Oby się udało wszystko według planu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hej

      Justyna-mocna ekipa panowie na pewno chętnie zjedzą grilla za nieocenioną pomoc oby prężnie jutro Wam wszystko szło! I by nie było tych zapowiadanych burz.

      Beata-kartki jak zawsze zachwycają, eleganckie i pomysłowe u nas smerfy też sa na topie, ale z kinem u nas za wcześnie-Ola nie potrafi usiedzieć 5 minut a co dopiero 1-2h Dziś w kościele pobila rekordy w bieganiu.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Kartki rzeczywiście piękne.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Dziękuję za miłe słowa
          Ja wczorajszy dzien mialam z głowy Byłam rano w kościele potem ból głowy i reszta dnia stracona Mąż kociołek zrobił ,dziećmi się zajął a ja przeleżałam
          Muszę zacząć lepiej się odżywiać i zwolnić tempo bo wszystko w biegu Dziś już pojechałam z siostrą na zakupy więc tyle dobrego I jeszcze spróbowałam w totka zagrać (dwa razy chybił trafił bo śpieszyłyśmy się aby już zakreślać) a nóż może się udać
          Justyna dzieci z bajki bardzo zadowolone ale przed tym za smerfami nie były takie aż bardzo Ale teraz są na czasie więc nie mogło by być inaczej
          Patrycja Kuba to mnie zaskakuje bo modlić się chce Nawet ostatnio pyta czy go nauczę modlitwy Pod Twoją Obronę ... ale jak były mniejsze też wolały pobiegać sobie

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam,

            Beata-Zakupy ubraniowe? Jak dobrze mieć niedaleko siostrę, razem na zakupach milej gdy jeszcze można sobie z kims pogadać Jakaś kumulacja w totku? Próbowałam kilka razy i zawsze mam zero trafień-to dopiero jest talent

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam. Wczoraj udało zalać się szczyty i nasza ekipa z ogromnym uśmiechem zakończyła pracę murarskie na budowie. Dziś scigamy szalunki i malujemy drzewo z zewnątrz bo Panowie dekarze chcą przyjść już jutro nie od rana ale przed południem chcieli by zacząć.
              Beata życzę by w lotto udało się coś wygrać.
              Patrycja ja nawet nie gram bo i tak nie mam szczęścia w tego typu grach

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Hej

                Były u Was burze? Nas postraszyło tylko, aż nas wykurzyło z placu zabaw-a mamy do niego spory kawałek.

                Justyna-czyli pozytywny dzień wczoraj i udany to i satysfakcja jest jak malowanie? pogoda dopisała?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam. U nas postraszylo też bardziej burza i padal deszcz do 4 nad ranem. Wczoraj jeszcze zalewali u nas kominy tato z wujkiem moim. Ja pomalowalam 50 desek po podbicia, dzus zamierzam kolejne. Dziś dekarze już od rana na budowie i zaczynamy pracę na dachu ponownie.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    U nas jak zawsze w biegu ... Zaraz biorę się za biszkopta bo robię torcik dla mojej babci ale bez żadnych dekoracji Jutro ma urodziny U nas w szkole afera bo zerówiaki się pobiły a i w starszych klasach też się źle dzieje aż normalnie mówię wam że jestem przerażona tym wszystkim co się w szkołach dzieje Jakie te dzieci są teraz okropne W totka niestety nie udało się ale sobie myślę że za łatwo by wszystko poszło
                    Justyna to świetnie że wam tak sprawnie idzie i ze zgraną ekipą to tym bardziej
                    Patrycja zakupy spożywcze które normalnie kończą się z taką prędkością światła Burze nas omineły ale z rana pochmurnie było Teraz słońce świeci

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Rzadko piję, ale zawsze herbatkę do śniadania. Jakoś nie potrafię jedzenia przepijać kawą.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Hej

                        Jasiek jakieś bóle brzuszka ma, płakał histerycznie mi dziś a to rzadkość u niego.

                        Beata-wszystkiego dobrego dla babci, które urodziny? Jaki smak? Zerówkowicze wydają się być jeszcze małymi dzieciaczkami a tu taka agresja w nich. Niby to truizm ale naprawdę obecne dzieci są zupełnie innym pokoleniem niż my. I właśnie w tym trudność by dobrze wychować fajnego człowieka z naszych dzieci w obecnym świecie.

                        Justyna-to działasz z powerem i niech wszystko idzie tak sprawnie u nas ani kropli.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam. Ja dopiero dziś mam chwilke bo było malowanie podbitki. 60 metrów pomalowane i już w większości przybite na dachu. Dziś Panowie kryją dach membraną i przyjedzie mój kolega aby ciągnąć rynny. Choć szef dekarzy nie bardzo szczęśliwy bo nigdy tych rynien ciągnionych nie zakładał. Takie wieści z frontu.
                          Patrycja zdrówka dla Jasia, jak Zosia była na moim mleku to dla mnie też czas nowalijek był ciężki, raz przez nowalijki tyrafilysmy na oddział jeden jedyny raz kupiony wówczas szczypior w sklepie nam zaszkodził mi i jej

                          Beata ze takie dzieci małe i takie sytuację, ehh ciężkie te czasy są i jakieś dziwne, ja się boję tego jak Zoska pójdzie to szkoły i boję się tego że bez Taty będzie jej ciężej bo wiadomo dzieci gadają i te wszystkie uroczystości...

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Patrycja Ja w ogóle nie spodziewałam się takich rzeczy w szkole a jest naprawdę ciężko a to dopiero początek nauki w tej szkole U nas w szkole są same nauczycielki żadnego nauczyciela i dzieci (chłopcy szczególnie ) też nie mają żadnego autorytetu Jak by to było kilkanaści lat temu co byli ostrzy nauczyciele była by na pewno większa dyscyplina Jak dziś z Jasiem ?
                            Justyna ijak udało się wszystko bez problemów ? Dzieci potrafią być okropne Włąsnie ten co pobił mówi tak kiedyś do Kuby Że on ma wspanialą drużynę a jego to drużyna mięczaków i pyta się mnie w domu A co to jest mięczak ? Albo nazwał go Kurcze już nie pamiętam jak ale okropnie A kuba mówi ale to było śmieszne (a to było oczywiści obraźliwe ) Aż czasem wydaje mi się że Kuba jest taki łagodny i emocjonalny że nie wiem jak sobie w starszych klasach poradzi

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Ja kocham kawę z rana
                              Bo marzyciele zawsze budzą się z koszmarów i zostawiają w tyle nękające ich potwory.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Witam po weekendzie
                                Coś dzisiaj deszczowo u nas się zapowiada ale w końcu niech popada
                                W sobote strażacy mieli zawody Zajeli 2 miejsce i za dwa tygodnie następne I tak znowu ćwiczenia się zaczną po pracy i nie wiem kiedy tą szafą się zajmie Ja jeszcze pracują nad zaproszeniami ślubnymi i jakoś veny brak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X