Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam Was,
    Patrycja u nas prezent Zosia znalazła pod poduszką - u nas skromnie, ale radość w oczach była
    zdrówka dla Oli i jak reakcja Oli na prezent
    kyasarin witamy ponownie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Mialam przejść do lektury zaległych postów, ale jak zobaczyłam, ile bym spędziła na ich czytaniu, stwierdziłam, że chyba jednak sobie daruję

      Jak tam mijają Wam Mikołajki? Maksio był na superanckiej Kinderimprezie z kolegami z wyjątkowo dobrego rocznika 2016

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Na porannej zawsze się coś dzieje to fakt.
        U nas Zosia cały dzień się super bawi prezentami od Mikołaja - przed chwilą dostała jeszcze jeden upomnek stolnice, wałek i takie drewniane akcesoria kuchenne i do kolekcji brakuje kuchni - Aniołek pod choinkę ma misję kuchnia - która czeka na piętrze domu do spakowania.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          kyasarin-witaj ponownie Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze Córcia też miała imprezkę ze swego rocznika

          Justyna- te drewniane przybory są cudne. kuchenka też drewniana będzie? Oleńka u nas też zachwycona szczególnie Maszą i swoją kasą sklepową Miała dziś gości, padła jak niezywa niedawno

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            to jednym słowem mała kucharka rośnie

            No ja właśnie walczę z małym, żeby zasnął, bo tak się wybawił na imprezie, że dodatkowa drzemka mu wskoczyła do repertuaru i nieco zmieniła rytm dnia.



            A u nas wreszcie wszystko w porządku. Zdrowie już dopisuje, remont zakończony a i my wypoczęci jak nigdy po tych 2,5 miesiącach poza Warszawą

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam Was.
              Patrycja kuchnia niestety nie drewniana - finansowo wychodzi to różnica a my mamy na co odkładać, do zepsuje pralki o której pisałam dołączył podgrzewacz wody w kuchni także ten a grudzień się nie skończy jeszcze

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam Was
                Kyasarin witaj ponownie
                U nas Mikołajowo wczoraj też było Ale i siostrę odwiedziła szwagierka ze swoimi dziewczynkami i później jeszcze koleżanka z córką Także Kuba jak to on wyłożył stolik czerwonym obrusem położył szklanki ,wsypał krakersy paluszki do miseczki ,ciasteczka na talerzyk położył świecącego mikołaja do ozdoby i czekał na dziewczyny Jedna Gabrysia aż nie chciała od Kuby potem wychodzić tak się jej spodobało To to jest romantyk
                Ja w końcu już zrobiłam zamówione kartki obiecane koleżankom teraz znowu kolejne ale to już dla rodziny więc nie ma pośpiechu Mam chwilę spokoju
                Justyna coza radość taka kuchnia Ja właśnie dzieciom bardziej ksiażki ,gry Bardziej ze względu że większych prezentów już nie miałabym gdzie trzymać na razie :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  U nas miejsca też mało - choć Zosia nie ma dużej ilości zabawek tak szczerze, a co za dużo lub się nie bawi to sprzedaje bo u nas nie posłuży innemu dziecku,
                  Beata u Was niedługo zapewne przeprowadzka więc w swoim domu miejsca na zabawki będzie dużo więcej
                  Ja będę dziś krochmalic gwiazdki szydełkowe dla siostry zobaczymy co z tego krochmalenia wyjdzie

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Wszystko jakoś leci - poranna kawa ratuje

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Książki i gry to bardzo dobra sprawa. My sami jesteśmy wielkimi miłośnikami np. gier bez prądu. Jak synek podrośnie to będzie grał z nami a miejsca przy małym dziecku to fakt, szybko ubywa my teraz też chcemy posprzedawać rzeczy, które się nam już nie przydadzą. Na pierwszy ogień idzie fotelik samochodowy i baza i teraz jeszcze bujaczek szykujemy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witam
                        Ja jednak nadal nad kartkami siedzę i czasu mi brak Jutro planuję pierogi lepić i też pól dnia zleci A czas leci jak szalony ...

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          My szykujemy się do robienia pierników. Oczywiście jak co roku zabieramy się za to nieco za późno ale mam nadzieję że pierniki zmiękną do świąt

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Ja uwielbiam kawę i chętnie poznaje nowe sposoby jej przyrządzenia. Lubię uczyć się nowych przepisów na kawę i wiem, jak wiele zależy od określonych akcesoriów do tego potrzebnych. Na szczęście, wszelkie akcesoria do parzenia kawy można łatwo kupić w sieci i cieszyć się oryginalnym smakiem oraz aromatem.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Ha, i z pierników nici. Byłam święcie przekonana że mamy jeszcze miód od babci, a tu lipa... Nie ma miodu... Trzeba będzie wybrać się jutro na zakupy... Chociaż nie wiem co to wyjdzie z tych sklepowych wynalazków...

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                kyasarin miód sklepowy to za bardzo z wodą chyba wymieszany ,nie ma to jak sprawdzony miód Ja też planuję robić ale póki co jakoś zebrać się nie mogę a czas leci ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X