Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Witam Was
    tyle z rana napisałam atu mi cały czas internet przerywał :/
    Dominika z rana 3 głosy poleciały i trzymam za Was mocno kciuki
    Teresa Już znam to ciasto Ja też kiedyś podawałam przepis ten Tylko mój miał nazwę SĘKACZEK A Patrycja u ciebie jeszcze inna nazwa
    Justyna u mnie kartek ciąg dalszy Tych chyba jeszcze nie pokazywałam ale i jeszcze świeczniki próbuję robić a co mi z tego wyjdzie Czy wogóle wyjdzie to zobaczymy
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Beata właśnie mi się coś kojarzyło że Ty ten placek znasz. Ja mam przepis od bratowej i jak spróbowałam tro zakochałam się w nim. Ten placek o którym pisze Patrycja to u nas się nazywa orzechowiec, albo snikers
      Dominika tak jż niektórzy mają i nic na to nie poradzimy,a le nie poddawaj się i realizuj marzenia tak jak tego chcieliście.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Witam
        Teresa czasem jedno ciasto a nazw ma kilka
        Idę na zakupy bo jeszcze w sklepie nie byłam Ciągnęłam dziś dzieci na sankach do szkoły I mówiły "Mamo wiesz jaką radość nam sprawiłaś "

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Uwielbiam poranną kawę! Taka z ekspresu jest najlepsza!

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            U nas też był rano śnieg, ale już stopniał i tyle radości dzieci miały.
            A już myślałam, że popołudniu wyciągnę sanki i troszeczkę dzieciaki pociągam.
            W domu mam dzisiaj zimno, bo od rana hydraulicy zakładają grzejniki na poddaszu i nie można w piecu palić

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Hej

              Beata-właśnie czytam o frajdzie Twoich dzieci na sankach. I musze szybko nabyć sanki, bo Ola już do nich dorosła, a nie wiadomo jak długo śnieg się utrzyma! Motyw renifera w kartkach bardzo pomysły Są urocze

              Justyna-właśnie czasem kobieta kobiecie potrafi bardziej dopiec niestety zamiast wspierać nawzajem. Oprócz teściowej masz całą rzeszę osób z swojej rodziny, na których możesz polegać i to jest ważne. A za twe marzenia cały czas trzymam kciuki!

              Teresa- a widzisz nazwa nazwie nierówna. U nas czołowym przykładem jest Radomianka, przez innych zwana wuzetką

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witam Was,
                u nas jest trochę śniegu, choć bez mrozu i niestety ciapato.
                Ja wczoraj szyłam z filcu trochę, a dziś ogarniam bo wieczorkiem wybieramy się do moich rodziców na kilka dni i chce posprzątać.
                Mam jeszcze prasowanie, zrobiłam też porządek w zabawkach Zofii.
                Beata kartki cudne
                Patrycja u nas o sanki są pytanie od października - dziś może wyjdziemy choć na chwilkę
                Teresa czyli remont u Was do przodu idzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  U nas wielka ciapa chlapa :/
                  Justyna Właśnie te kartki z reniferem ciszą sie największym powodzeniem
                  Patrycja dobrze ze skorzystaliśmy bo dziś sankami już nie przejedzie

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Justyna idzie do przodu ale po woli, grzejniki założone bo panowie zaczynają gładzie nakładać. Ogólnie mąż zamówił do salonu grzejniki które miały być płaskie, ale okazało się ze w jego znaczeniu płaskie są inne niż w moim i jak je zobaczyłam to sie przeraziłam moim zdaniem są beznadziejne, a jemu się podobają
                    Nie dość ze pół dnia w domu było zimno to jeszcze na wieczór nie było prądu i była masakra.
                    Dzisiaj strasznie wieje i pada a do Fabiana oznacza to ze ma kare i nie może iść na dwór na tak długo jak by chciał

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      A ja się nie zgodzę, że poranna kawa z kawiarki w której kawę zaparzyliśmy dzień wcześniej smakuje źle. Ja bardzo lubię zimną kawę i traktuję to jak zimny napój, kawiarkę mam bardzo prostą coś takiego jak macie w Cook Store i mi akurat bardzo smakuje ten rodzaj kawy, ale jak wiadomo ile osób tyle smaków i gustów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez furgomo Pokaż wiadomość
                        A ja się nie zgodzę, że poranna kawa z kawiarki w której kawę zaparzyliśmy dzień wcześniej smakuje źle. Ja bardzo lubię zimną kawę i traktuję to jak zimny napój, kawiarkę mam bardzo prostą coś takiego jak macie w Cook Store i mi akurat bardzo smakuje ten rodzaj kawy, ale jak wiadomo ile osób tyle smaków i gustów.
                        Ja od kąd mam dzieci to też pije zimną kawę, bo zatrzym zdążę ją całą wypić to dzieciaki kilka razy mnie zawołają

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          witam Was,
                          my od czwartku u moich rodziców - a tutaj moc atrakcji, zawsze trzeba coś zrobić - a dodatkowo odwiedziło Dziewczynki kilku Mikołajów - ale dziś po poludniu jedziemy do domu już, u nas śniegu malutko ale zimno na polu bo mrozik trzyma od wczoraj, a jak u Was po weekendzie?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Rano, jeśli nie wypiję kawy, lepiej niech do mnie nikt się nie odzywa:P
                            http://rozkosze.pl/

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witajcie
                              Zaraz idę pakować prezent, u nas mikołaj zostawia dar pod poduszką/przy łóżku A u Was jest but? Skarpeta? Czy inne miejsce? Już się nie mogę doczekać reakcji Olki Ostatnie dni walczyłam z zapaleniem dziąseł i aftami u oli

                              Justyna-już w domu?

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Siemano dziewczyny
                                Sporo mnie tu czasu nie było, ale sporo też się w trakcie mojej nieobecności wydarzyło. Najważniejsze, że melduję się, że żyję

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X