Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    może nie mineło 24h bo można głosować codzinnie ale musi minąć co 24h

    Co do imion to było nam ciężko bo nam się Szymon najbardziej podoba nadal Ale chyba będzie Nikodem choć mężowi podoba się też Adam

    A Ty na kiedy masz termin?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam u nas znów szaro buro i ponuro - dziś zalatwilismy Kraków i nadal jesteśmy u rodziców. Moja siostra świętuje imieniny.
      Patrycja Gabrysia jest pół roku młodsza od Zofii.
      Dominika nie nastawiaj się odnośnie wagii drugi poród ponoć łatwiejszy. Miłego popołudnia.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Dominika- rzeczywiście, nie minęło 24h, już głos poleciał, będę pamiętać
        U mnie bocian przychodzi w lutym i też chłopiec.

        Justyna-pół roku to już prawie nie widać różnicy na tym etapie rozwoju, więc prawie jak bliźniaczki
        W taki dzien jak dziś nie chce się nawet wychodzić z domu

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Patrycja gratuluję chłopczyka a u Was imię wybrane?
          Tak nasze dziopki jak bliźniaczki bo Gabii wzrostowi i wagoeo mimo że młodsza to równa Zosi - nawet się dziewczyny dogadają choć też bywa ciężko niekiedy pod tym względem ale są za sobą więc to najwazniejsze.
          U nas teraz okropnie pada deszcz tylko słychać ogromny szum. A ja mam warzywa na działce do wyrwania jeszcze i z malinami do zrobienia.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            Ach sami chłopcy widzę i to duzi
            Patrycja już daję zdjęcia
            Justyna Wszystkiego Najlepszego dla siostry w po dniu imienin
            U nas też brzydka pogoda ale mimo to mam już lepszy humor bo w końcu się wyspałam
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam, my się przed chwilka obudzilysmy, Zosia spała całą noc ja oczywiście z długą przerwą. My dziś zbieramy się do domu, jadę też zawieść projekt dachu to jeszcze jednej firmy. Beata kartki cudne i jaka precyzja wykonania. Ja Cię podziwiam za cierpliwość. Miłego dnia życzę Wam

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Beata, kartki są genialne! Te sówki mnie rozbroiły... Ile czasu zajęło Ci ich robienie?!
                mikaa997, staram się pamiętać i ode mnie też głosy dla Szymcia Muzykanta wędrują Jest w czołówce, a do kiedy trwa głosowanie? Nikodem i Adam - bardzo ładne imiona.
                Patrycja, pochwal się nad jakim imieniem dla synka Wy myślicie?!

                A ja się pochwalę: dzisiaj idę do urzędu odebrać prawo jazdy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Dominika ode mnie głos poleci jak uruchomię laptopa bo z telefonu mi to nie wychodzi
                  Hania kiedy pierwsza jazda samochodem z uprawnieniami w ręku?
                  my miałyśmy jechać do domu teraz, ale zostałyśmy z Gabrysią bo moja siostra pojechała coś załatwić - na razie dziopki ładnie się razem bawią zobaczymy jak długo

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    A wśród moich znajomych same dziewczynki się rodzą lub mają się niedługo urodzić ;P Śmieję się że dla Szymka mam same koleżanki ;p
                    Perpetua a jakie Wy macie imię wybrane ?

                    Bobusie gratuluję prawka Pamiętaj tylko żeby od razu jeździć ja jak zrobiłam prawko to miałam długą przerwę bo bałam się jeździć i później było tylko gorzej ;p

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Wróciłam z urzędu z upragnionym dokumentem w ręku . A pierwsza jazda już niedługo. Mąż ma w piątek wolne w pracy, więc już jutro pojedziemy do teściów. W drodze do będzie prowadził mąż, ale już w piątek mam plany pojeździć tam po okolicy. Chociażby po to, by poznać nasz samochód. Dotychczas jeździłam tylko jednym modelem , więc naszego opla muszę się nauczyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Mika 3 głosy poleciały Też to miałam co piszesz Po prawku zdanym wyjechałam i miałam przerwę długą ,nie jeździłam a potem długo musiałam się przekonywać do jazdy
                        Cieszę się że kartki się podobały Hania właśnie te sówki były tak pracochłonne bo takie małe elemenciki są najtrudniejsze do zrobienia ale się udało ... Teraz muszę za świąteczne się zabrać I jeszcze spokojnej jazdy życzę bez stresowej

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Dziękuję za głosiki

                          Kurcze ale śliczne te kartki Nasz Szymek chodzi do przedszkola i też planuję coś kupić dla Pań ale będą to raczej czekoladki niestety kartek jeszcze wspólnie nie zrobimy i Szymuś też za wiele nie powie więc jeszcze w tym roku będzie to tylko czekoladkowy gest

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Hej

                            właśnie przebrnęłam przez tony prasowania.

                            Justyna-jak dziewczynki razem to się sobą zajmą przynajmniej, ola jak mało teraz wychodzimy ewidentnie się nudzi, ciagle muszę jej coś wymyślać.

                            Beata-nigdzie nie widziałam tak pięknych kartek Pomysł z sową świetny, a ile pracy jak zwykle włożyłaś w to- może zastanów się nad jakąś stroną chociażby na fb, bo na takie cuda na pewno znają się chętni

                            Haniu-to teraz ta najprzyjemniejsza część-jazda swoim samochodem. Jeździj jak najwięcej i najczęściej. Nie jeździłam od razu, a potem się bałam. A mąż okazał sie gorszy niż egzaminator więc jeszcze lepiej byś sama się zabrała gdzieś i pojeździła

                            Dominika-imienia nie mam i będzie problem z wyborem, a u nas odwrotnie samo chłopcy w koło, moja córeczka ma samych kolegów, i teraz jeszcze braciszek-będzie chłopaczarom:P

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              my już w domu, Zosia bawi się z kuzynem a ja nas rozpakowuje, bo my zawsze z tobołkami od mamy wracamy, pranie jeszcze nastawie i mam zamiar dokończyć książkę dla mojej panienki
                              Patrycja dziopki nawet się bawią razem starają się przynajmniej, ale też bywa rywalizacją między nimi,
                              ja również dołączam się do tych z prawem jazdy i po zdaniu też lekka przerwa i po pewnym czasie wróciłam - ale też był strach, ehh do tej pory jest - bo jest Zofia i z nią jeżdżę - ale mi tak chyba zostanie już, u mnie najlepiej uczyło się samej - wieczorami wyjeżdżałam i się uczyłam - bo według mnie prawdziwa nauka jazdy zaczyna się w momencie, gdy mamy już dokument w ręku i jeździmy swoim autem

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Justyna ja też tak jeździłam wieczorami albo w niedziele po jednym miasteczku bo wtedy jest najspokojniej tam było Dziewczynki im większe tym lepiej wszystko będą rozumieć a póki co rywalizacja będzie
                                Widzę też jak Laura we wszystkim chce dorównywać bratu Gorzej jak on coś zrobi a jej nie wyjdzie to już zaczyna się denerwować
                                Patrycja Jak narobię świątecznych to dam do teściowej do sklepu i do znajomej fryzjerki może w takich miejscach też się sprzedadzą i jak pokazywałam mamom właśnie te sowy bardzo się spodobały i jedna chciała już zamówić kartkę na 40 i na szybko musiałam robić
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X