Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Beata- też wyciągnęłam jeszcze cieplejsze ubrania, choc już je schowałam u nas na szczęście słońce wyjrzało i z Olą 3 godziny siedziałam w parku na placu zabaw i oczywiście potem jeszcze był jeden wielki ryk.
    A dentysta to hardcore jakiś. To też Kubuś i wy mieliście przejścia. czasem dziecku trudno przetłumaczyć, pamietam jak moja siotra od małego miała problemy z zębami i mama nie raz też musiała ją trzymać, bo dziura była, bolało, a nie dawała nawet dotknąć.

    Hania- żadnych planów nie mamy, pewnie mąż będzie pracował. A Wy planujecie cos?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam
      Hania u nas 1 maja mamy urodzinki chrześnicy Już dzisiaj jedną porcję ciastek robiłam Jutro z innego przepisu a w piątek biszkopty na tort Czyli czeka mnie dużo pieczenia A 3 maja to pojedziemy do teściów
      Patrycja Nie wiem jak będzie z Laurą i dentystą bo ona nawet do fryzjera nie chce iść A co do pędów sosny to ja też robię ten syrop A już właśnie trzeba pilnować aby pędy nie przerosły Też muszę to sprawdzić
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        hej

        Beata- mniam, aż mi się zachciało Szczególnie te z człowieczkami trzymającymi drażetki (czy to coś innego?) są bardzo pomysłowe. Pada, na dwór nie wychodzimy, to może też z Olą ciasteczka upiekę. Mogłabym prosić o przepis?

        Z fryzjerem mamy to samo. Oleńka jak Laura nie da się obcinać, kombinuję jak moge i na razie ja ją podcinam, ale przy moich zdolnościach to czasem później z dzieckiem wstyd na ulicę wyjść

        Ja ten syrop z sosny pierwszy raz będę robić. Tata ma kilka sosenek i od niego nabędę trochę ale mało ich, musimy z Olą wybrać się na spacer głębiej do tutejszego lasu. Mieszkam tu już trzeci rok, a mało ogarniam tutejsze lasy, musze obczaić by troszkę zerwać, ale nie za dużo by nas nie pogonili

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Beata, mam ochotę wprosić się do Ciebie na te ciasteczka . Mnie najbardziej kuszą te w kształcie dłoni...

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Ja tam bez porannej kawy nie jestem w stanie żyć
            Taki rytuał niemalże, wstaję mielę w młynku ziarnistą - ostatnio by Ekoitalia, skusiłam się i naprawdę świetnie smakuje, zmieloną do ekspresu i gotowe.
            A ten zapach - po całej kuchni.
            Brakuje tylko takiego dymka jak w reklamach tv - tego to już nie umiem osiągnąć ha.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              żeby zrobić trzeba przejść specjalistyczne szkolenie

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Patrycja te ciasteczka wyszły dobre ale jednak mam przepis lepszy na kruche dzisiaj je będę piec bo ciasto mi się jeszcze chłodzi w lodówce Tamte są na mące krupczatce i sa trochę inne w smaku a ten przepis to są te ciasteczka co kiedyś pisałam jaką furorę zrobiły u siostry na studiach ,nawet moja babcia się pytała gdzie takie dobre ciastka kupiłyśmy
                1 kg mąki
                25 dag margaryny
                25 dag masła
                30 dag cukru kryształu
                6 żółtek
                1/4 l śmietany
                1 cukier waniliowy
                1 proszek do pieczenia
                Mąkę z proszkiem i margarynę i masło posiekać nożem Dodać roztrzepane z cukrem żółtka i śmietanę Szybko zagnieść i pozostawić w lodówce na noc
                W następny dzień wykrawać Wierzch każdego posmarować białkiem i posypać cukrem kryształem i piec ok 10 min
                Wychodzi dużo tych ciasteczek więc spokojnie z połowy składników można na początek spróbować

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Tak się głowiłam głowiłam ale chyba ccę się już podzielić radosną nowinką .... jestem w ciąży To dopieor 8 tydzień także dziewczyny trzymajcie kciuki za naszą Fasolkę żeby wszystko było dobrze ))

                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Gratuluję! Trzymam kciuki! Powodzenia! :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Dominika- moje gratuluje i przesyłam serdecznie uściski życzę, by maleństwo rozwijało się zdrowe,a Ty całą ciążę czuła się znakomicie Termin na listopad?

                      Beata-dziękuję za przepis. Jutro będzie ciasteczkowa produkcja...mniam

                      Hannawodniak-też kawa u mnie zawsze musi być

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Termin na ... 6 grudnia Choć Pani Doktor mówi że będziemy chyba go przesówać bo dzidziu jest mniejszy i ciąża wygląda na mniejszą niż wynika z wyliczeń zgodnie z miesiączką

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Mika gratulacje ! Wspaniałe wieści Trzymamy kciuki aby wszystko było w porządku Może akurat wypadnie Mikołajowo
                          Patrycja jeszcze dodam że ja do tych ciasteczek dałam 30 dag cukru a do posypania już osobno nasypałam do miseczki
                          Dziś u nas ładna pogoda i będziemy korzystać

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            No trzymajcie trzymajcie kciuki Teraz za to będe miała więcej czasu żeby tu z Wami pobyć No i mam też motywację żeby poodświeżać sobie niektóre informacje

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam Was po weekendzie
                              U nas impreza była udana wszyscy zadowoleni i my również
                              Patrycja jak tam ciasteczka się udały ? u nas goście myśleli że to amoniaczki
                              Mika dobrze że u was nie będzie dużej różnicy między dziećmi

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                hej!
                                i jak majówka u Was? Co porabiałyście? Mąż trzy dni pracował, tyle że dziś zaprzyjaźniona rodzinka zabrała mnie i Ole ze sobą na wypad, ale złapał nas deszcz z gradem

                                Beata-ciastka pyszne! Dziękuję za przepis. Olusia miała zabawe przy robieniu, a zniknęły bardzo szybko

                                Dominika- to lepszego prezentu od mikołaja nie można sobie wyobrazić Jeszcze raz życzę zdrówka, dobrej formy i ślicznego, zdrowego maluszka. Obstawiasz chłopca czy dziewczynkę? I jak się czujesz? i bardzo fajnie, że ta różnica wieku nie będzie duża, dzieciaczki będą się razem bawić.Też mam marzenie o takim prezencie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X