Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    oj to mialas wczesną pobudke jjmka - za chwilkę zmiana czasu przygotowujecie na nia jakoś dzieciaczki?
    Już przyzwyczajona jestem, mąż nastawia sobie budzik na 5:45 więc i tak byśmy się obudzili. Tylko że wieczorami jest taka zmęczona że nie ma siły się kąpać, nie chce się w ogóle rozbierać i płacze. W żłobku pewnie szaleje, mało śpi to tego pewnie wiosenne przesilenie i po 17 włącza się jej marudzenie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      mój mąz też wstaje w granicach 6 ;/, moja Zosia spi w dzien plus minus dwie godzinki wiec opcja marudzenia raczej sie nie wlancza u nas - choc wiadomo czasem jest w gorszym humorku, a Twoja Córcia ma w dzien pewno ekstycujący zdarzen bo w złobku pewnie zawsze sie cos ciekawego dzieje to jak juz jest w domku to zmeczenie daje znac o sobie

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        mój mąz też wstaje w granicach 6 ;/, moja Zosia spi w dzien plus minus dwie godzinki wiec opcja marudzenia raczej sie nie wlancza u nas - choc wiadomo czasem jest w gorszym humorku, a Twoja Córcia ma w dzien pewno ekstycujący zdarzen bo w złobku pewnie zawsze sie cos ciekawego dzieje to jak juz jest w domku to zmeczenie daje znac o sobie
        Dokładnie, w żłobku ma na pewno dużo różnych zajęc więc się wymęczy a śpi tylko około godziny, w domu jak jest to śpi 2-2,5 więc się nie dziwię że jest zmęczona, ostatnio kąpię ją już o 18:30 i o 19 już śpi.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          jjmka to wieczor masz dla siebie i meza - u nas spanie wieczorne jest w granicach 20:30 - kolo 20 Zosia ląduje w wannie , ja teraz jestem ciekawa jak zmiana czasu wplynie na nia i plan dnia

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            tak wieczór mamy wolny, są przynajmniej jakieś plusy tego rannego wstawania, gorzej jest w weekend kiedy człowiek chce pospać, a mała krzyczy nad uchem mama tawaj idziemy - pierwsze co robi po spaniu to wyciąga mnie do kuchni po mleko

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              Ja mam pełno mrożonych truskawek i miksuję je z mlekiem lub jogurtem naturalnym. Twój synek to mleka jeszcze nie powinien pic ale chyba jogurt naturalny już może.
              Daje mu po łyżce jogurtu do owoców ale on sam w sobie jest kwaskowy wiec w tym wypadku nic mi to nie daje :/
              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              ja uzywam stewii do slodzenia Zosia niektorych rzeczy np. deserków, to jest taka roslinka podobna do miety tylko jej liscie sa słodkie nawet bardzo - moja szwagierka uprawia te roslinki
              Zaciekawiłaś mnie bo nigdy nie słyszałam o takiej roślinie

              Lara bardzo się cieszę, że strach przed przedszkolem minął Twojemu Kubusiowi

              Kurcze dziewczyny ale Wy ranne ptaszki jesteście

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                ja sie obudzilam - zrobilam mezowi sniadanko, wypilam z nim kawe i juz nie chcialo mi sie wracac do lozka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  my też ostatnio rano wstajemy już tak widno się robi
                  Mój m na weekend wyjeżdza a mieliśmy jechać na imieniny Józefa

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    U nas w ten weekend urodziny męża i mojej mamy - wec imprezowo bedzie

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja sie obudzilam - zrobilam mezowi sniadanko, wypilam z nim kawe i juz nie chcialo mi sie wracac do lozka
                      Kochana żona z Ciebie mój śniadań nie jada a do pracy mu szykuję poprzedniego dnia bo za nic by mi się nie chciało wstawać po to o 5.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        U nas w ten weekend urodziny męża i mojej mamy - wec imprezowo bedzie
                        imprezowo będzie To udanych imprez życzę

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          A co tu dziś tak cicho? Śpicie jeszcze? Dzis ja robię kawę ktoś chętny?

                          27otsifem co kupujesz mężowi na urodziny?

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            nie spimy to ja poproszę kawki :P moj maz dostanie na urodziny takie skrzynie do transportu sprzętu typu wiertarki,wkrętarki - wiem ze takich szukal - mam nadzieje ze bedzie zadowolony

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              nie spimy to ja poproszę kawki :P moj maz dostanie na urodziny takie skrzynie do transportu sprzętu typu wiertarki,wkrętarki - wiem ze takich szukal - mam nadzieje ze bedzie zadowolony
                              To zapraszam na kawkę
                              Czyli postawiłaś na praktyczny prezent. Mój ma urodziny za dwa tygodnie i też kupuje mu ustrojstwo do komputera o którym marzy a ja nie wiem do czego służy

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                to Tobie tez szykuje sie imprezka ja wole kupic Bogusiowi cos praktycznego ci mu sie przyda - ostatnio chlopaki jadac na montaz rozwalili skrzynie na te wszystkie sprzety potrzebne do montazu - i moj mezczyzna zdradzil tym sposobem co jest mu potrzebne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X