Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej

    Dziś słonko świeci, a mnie łapie zapalenie spojówek, więc tylko na chwilę jestem i życzę słonecznego dnia I masa sprzątania mnie czeka...oka nie umyte jeszcze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam
      Patrycja u mnie też jeszcze ie wszystkie okna pomyte Na jutro sobie kuchnie zostawiłam Niby pogoda się ładna zapowiada ale jakoś siły i weny brak na sprzątanie Ciasta obmyśliłam i jak na razie jedną sałatkę ale jeszcze duże zakupy czekają

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Ja co rano mam internetową prasówkę, przeglądam portale informacyjne, sprawdzam pogodę, pocztę, fb i oczywiście forum, niestety jak wrócę do pracy ograniczę się pewnie do kawy :P

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witajcie!
          U mnie też dzisiaj słonecznie. Także rozpoczęliśmy sezon na placu zabaw! Byliśmy godzinkę (z dojściem i drobnymi zakupami po drodze zajęło to prawie 2 godziny), ale dla mojego syna to było mało... Ciężko mi było ciągnąć go do domu, gdy tak dobrze się bawił, ale byliśmy z Łusią, a ona trochę za mała na to, by spędzać pół dnia na dworze... Jeszcze troszkę!

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hania-Tak dla malutkiej to za dużo by było przynajmniej u nas Ciepło jest ale i zimny wiatr wieje Ale i moja to dzisiaj w południe sobie pospała po porannym spacerze
            Na Święta w domu czy do rodzinki wyjeżdżacie ?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              witajcie
              Wreszcie zapalenie spojówki odpsuściło i moge zasiąść do komputera

              Beata-my w rozjazdach, będziemy jak zwykle u moich rodziców. Dlatego za dużo na świeta nie robie, ale chodzi za mną by spróbowac sił pierwszy raz w mazurku.

              Hania- jeszcze troszkę i Łucja też będzie latać za bratem. Tylko czekać aż będzie ciepło na tyle, by spędzić więcej czasu na dworku.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witam
                Patrycja a więc próbuj swoich sił Powodzenia w pieczeniu Ja wczoraj miałam taki dzień Nie dość wstaliśmy o 5:30 to i wysprzątałam kuchnie Skończyłam myć okna i wyprałam firany Narobiłam pierogów (kupiłam mąkę do naleśników :/ Dopiero w domu się zorientowałam) tak mi się źle lepiły ale dałam radę Laura 5 pierogów zrobiła sama ale była z siebie dumna i ja też

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witajcie po weekendzie!

                  Patrycja, ja tak samo przymierzam się do mazurka . W święta będziemy odwiedzać i moją mamę i teściów. I chciałabym zabrać dla nich w prezencie mazurka...

                  U nas niedziela była kiepściutka, bo Łucji ząbki wychodzą. Wczoraj była marudna, rano wymiotowała. Ale najbardziej mnie martwiło, że nie chciała jeść. Tylko raz, koło 10-tej trochę zjadła. Ale na szczęście kiedy ja już byłam tym prawie załamana, około 18-tej powrócił jej apetyt. I noc już była zupełnie spokojna.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Hej dziewczyny.
                    U nas w końcu trochę spokoju. Ubiegły tydzień był szalony a do tego coś mnie złapało i przez 4 dni bolał mnie brzuch i cały czas mnie mdliło. Teściowa się smiałą że w ciąży jestem bo parę dni wcześniej śniło jej się malutkie dziecko.
                    Dzisiaj umyłam okna i posprzątałam pokoje i mam trochę wolnego.
                    Wczoraj byłam na Jarmarku i sprzedałam troszkę spinek i zebrałam nowe zamówienia, będę miała co robić po świętach.

                    Haniu to u Ciebie również zaczyna się ciężki okres ząbkowania. u mnie Fabian przy pierwszych ząbkach nie chciał nawet piersi, chyba myślał że to ja mu robię krzywdę i mąż musiał mu podawać butelkę. Przy następnych z apatytem było lepiej ale bez rewelacji. Ale marudzi okropnie, całe noce ne przespane i to tak przez dlugi czas przed przebiciem się ząbka. Mały obecnie ma 4 zęby a nastepne nie mogą sie przebić dziąsła spuchnięte przy tym katar i kaszel. Już nie mogę się doczekać kiedy będzie miał już wszystkie zęby i będę mogła w końcu się wyspać.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      ja sobie nie wyobrażam poranków bez kawy, nie umiem się obudzić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Teresa, nie wiem jak u Ciebie, ale ja się cieszę, że moim maluchom przy ząbkowaniu nie towarzyszy gorączka, tzn. nie wiem jeszcze jak będzie dalej u Łuśki... Synek znajomej każdy kolejny wyrzynający się ząbek odchorowywał kilkudniową gorączką 39-40 stopni.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam
                          Teresa mnie się nawet śniło że w ciąży jestem Fajnie że taki masz zbyt na spineczki i masz zajęcie i zarobek
                          Hania mam nadzieję ze i reszta ząbków obejdzie się bez gorączki i w miarę znośnie Teresa wam też tego życzę

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie

                            Przy zapaleniu spojówek złapała mnie jeszcze grypa i zamiast sprzątać choruję, a Ola wyczuwa, że jestem osłabiona i broi na potęgę. Im ja mam mniej energi tym ona więcej Mąż produkując Olę zapomniał zainstalować przycisk off

                            Beata- super, że Laura tak ładnie pomaga A może podrzucisz jakis przepis na Mazurka? Będę wdzięczna Nie ma to jak wypróbowany przepis. U nas w domu nie robilo sie nigdy, a ja mam tak a ochotę

                            Teresa- też życzę by jeszcze więcej spinek się sprzedało Bo robienie tego co sprawia satysfakcję i jeszcze możliwość zarobienia na tym, to chyba jedna z najlepszych prac

                            Hania- dzisiaj Łucja już dobrze? Ząbkowanie to ciężki czas, ja najgorzej wspominam czwórki, Ola gorączkowała. Oby Łusi ząbki tak nie dokuczały, a Ty wyspała się

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              Patrycja oj tak dzieci to mają tyle energii że czasem trudno za nimi nadążyć
                              Dziewczyny zapomniałam się pochwalić bo Kuba zdobył drugie miejsce za konkurs wiosenny i to jedyny z naszej szkoły bo to konkurs gminny i wczoraj jechaliśmy po nagrodę A dostał super farby ,kredki pędzelki etc Był bardzo z siebie dumny i my zresztą też

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Witam
                                Patrycja oj tak dzieci to mają tyle energii że czasem trudno za nimi nadążyć
                                Dziewczyny zapomniałam się pochwalić bo Kuba zdobył drugie miejsce za konkurs wiosenny i to jedyny z naszej szkoły bo to konkurs gminny i wczoraj jechaliśmy po nagrodę A dostał super farby ,kredki pędzelki etc Był bardzo z siebie dumny i my zresztą też
                                Brawa dla Kubusia! Maly artysta rośnie To naprawdę duże osiągnięcie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X