Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Hej !
    Teresa dobrze że tak twoja mama ma taką wolę walki Wiesz wy już dorośli więc w życiu sobie poradzicie a dzieci jeszcze babcię potrzebują i babcia czuje się potrzebna U nas tez będzie Kiermasz wielkanocny ale w szkole i rodzice robią różne rzeczy ale to na rzecz szkoły więc na tym niezarobię ale kartki dam
    Wyprałam sobie firany i zasłony ,pomyłam oka i patrzę dopiero 9 godzina a ja już taka zmęczona

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      O ty dzisiaj bardzo pracowicie. U nas troszkę dzisiaj leniwie, ale od poniedziałku znowu będzie ostro.

      U nas na Jarmarku bierze udział też przedszkole Zuzi i robię dla nich stroik zeby też sobie przedszkole zarobiło i może jakieś ciacho zrobię jak będę miała czas.

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Ja niedawno wstałam i będę robić kawę. Mam tylko zwykłą :/ ale może uda mi się później wyskoczyć do Auchan po Wake Up Coffee od Coffee Rebels. Ma kokosowy smak i świetny cytat na opakowaniu. Zawsze mnie te cytaty motywują :P
        A wy lubicie smakowe kawy? Ja kiedyś nie przepadałam ale ostatnio coraz częściej po nie sięgam.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          isana 91Uwielbiam kokos wiec kawa z jego dodatkiem musi być świetna. Z chęciom spróbuję tylko gdzie ja mam ją kupiću nas w sklepikach takich cudów nie mają.

          My dzisiaj byliśmy u mamy w szpitalu. Jak na razie jest po 3 naświetlaniach i czuję sie dobrze. Jutro będzie rozmawiać z lekarzem czy po 5 zabiegach będzie chemia czy jeszcze dodatkowe naświetlania.
          Ogólnie miałąm dzisiaj zły dzień wszystko mnie denerwowało a pobyt u mamy w szpitalu trochę mnie wyciszył.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam po weekendzie
            Teresa ja to też wczoraj miałam kiepski dzień i to od rana :/ Poszliśmy do kościoła aż nagle zorientowałam się że zostawiłam marchewkę na gazie (chciałam sobie podgotować chwile ) i wyszłam z kościoła nagle Ludzie oczywiście co się dzieje ale szwagra po drodze spotkałam i przedzwonił do domu to siostra mi wyłączyła Jakoś nie mogę się skupić myślę o tylu rzeczach naraz :/
            Tak to jest w szpitalu mozna się wyciszyć ale i człowiek myśli o takich rzeczach ma czas na refleksje potem
            U nas za tydzień rekolekcje

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Teresa, będę pamiętać o Twojej mamie w modlitwie. Tyle, można na mnie liczyć.

              Beata, mi raz udało się spalić marchewkę... Zapomniałam o niej, woda się wygotowała, marchew zwęgliła się zupełnie - na szczęście nie doprowadziłam do pożaru. A jakby przypomniało mi się o czymś takim poza domem to pewnie bym nieźle panikowała. Dobrze, że u Was ta historia miała szczęśliwe zakończenie.



              Ja dziś idę z dzieciakami złożyć wniosek do przedszkola, bo w państwowych placówkach trzeba to zrobić do 15-go. Mam dwa, do których składam dokumenty. Ciekawe czy uda nam się dostać do wybranego przedszkola...

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witaj Hania - no to mamy nauczkę na przyszłość aby lepiej marchewek dopilnować Dzisiaj to już latam do kuchni i sprawdzam czy wszystko w porządku
                Wiosna się zbliża i Święta i człowiek rozkojarzony ...Mam nadzieję że uda wam się z przedszkolem które chcecie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Beata ja kiedyś włożyłam do piekarnika w letniej kuchence babeczki i poszłam do kościoła a był to Wielki czwartek Albo Piątek. Przypomniałam sobie pod koniec uroczystości. Po zakończeniu tak gnałam do domu ze szok. Na szczęście mama zajrzała do kuchni i zobaczyła włączony piekarnik. Od tej pory przed wyjąciem z domu sprawdzam czy wszystko wyłączone.
                  Ale jak pracowałam w restauracji to zdarzało nam się przypoalić ziemniaki albo spalić jaja. Wstawiałyśmy na gaz i wychodziłyśmy posprzątać salę i zapominałyśmy o gazie. Kiedyś wchodzimy a z garnka wyskakuje jajo musiałybyście zobaczyć naszą minę.

                  Haniu dziękuję za pamięć o mamie w modlitwie. A z tymi przedszkolami ciężko w tym roku. Ja składałam tylko deklarację do końca lutego a wnioski można składać u nas do końca miesiąca.

                  A są u was już wnioski na 500+ u nas można odbierać od 21 marca i składać od 1 kwietnia. Muszę iść do gminy dowiedzieć sie na jakich zasadach to działa. Z którego roku biorą dochód. Jak z ubiegłego to uda mi sie załapać na pieniądze na dwójkę dzieci a jak z 2014 to niestety chyba nie bo wtedy mieliśmy jeszcze ziemię którą teściu przepisał na męża a ten później przepisywał rozdzeństwu

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Teresa u nas już można pobierać wnioski na 500+. A dochód biorą za 2014 rok, ale jakoś uwzglądniają utratę dochodu w 2015 i 2016 (szczegółów tego nie rozumiem, więc co i jak dokładnie trzeba dostarczyć też będę się dowiadywać w urzędzie).

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Dziękuje Hania za podpowiedź. Muszę wszystko sprawdzić przed złożeniem wniosku bo u nas są takie panie co czasem każdemu mówią inaczej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        hej

                        Beata-jak już pisałam uwielbiam oglądać Twoje dzieła Ta kartka dla Kubusiowego kolegi bardzo mi się podoba- W sam raz dla chłopca siedmioletniego
                        Też miałam różne wpadki z zostawianiem na gazie zup i innych potraw- w swej karierze spaliłam klika garnków, dwa czajniki. Szczególnie wpadki takie maiłam w liceum, jak zamiast pilnować gotowania w drugim pokoju brałam się za czytanie i tak mnie wchłaniał książkowy świat, że zupełnie zapominałam o garnkach-dopiero swąd i czarny dym wybijały mnie z książkowego letargu

                        Hania-życzę by Benio dostał się do tego przedszkola, który wam najbardziej odpowiada, my za rok dopiero będziemy temat ogarniać

                        Teresa-też będziemy składać o to 500+, coś czuję, że też będzie od groma dokumentów potrzebnych w kryterium dochodowym tak jak przy becikowym. też tylko tyle wiem że dochód za 2014 brany jest, ale jak pisała Hania jest tzw. dochód utracony, wtedy jako oświadczenie piszesz (powinien być honorowane), że utraciłaś dochód z czegoś tam lub przedstawiasz stosowane zaświadczenie. Wychowawczy też podobno się nie wlicza do dochodów.
                        Cieszę się, że mama tak dobrze sie trzyma. z opowiadań widać, że to silna kobieta, nie da się tak łatwo, i z całego serca tego jej życzę-by wygrała i jak najdłużej moga się cieszyć swą rodziną, która tak ją wspiera.

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam
                          Patrycja dzięki za miłe słowa
                          Dziewczyny to i u was takie przypadki i to nie jednorazowe
                          My też będziemy składać wnioski mam nadzieję że nam wszystkim to sprawnie pójdzie bo te papierkowe sprawy to potrafią być męczące

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            witajcie

                            wnioski też mozna składać internetowo, ale ja chyba pójdę osobiście, bo pewni będę miała niejasności.

                            Złożyłyście już rozliczenie do us?My coś się ociągmy w tym roku, ale dziś musze się za to wziąć, może zdążę nim dziecie mi się obudzi. Najbardziej przerażają mnie kolejki, bo Ola będzie marudzić.

                            I gdzie ta wiosna?

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam
                              Patrycja my też się ociągamy Ale dopiero koło niedzieli nam rozliczy nasza sąsiadka A wczoraj za oknem tyle śniegu ... A święta miały być ciepłe a teraz mówią że będą śnieżne

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Póki co pogoda sie ustabilizowala. U mnie piękne słoneczko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X