Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    tak tak Teresko pochwal się bo ja przymierzam się do zrobienia tortu na drugie urodzinki mojego synka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Witam
      Mika zdrówka dla twoich mężczyzn
      Patrycja Karolinka już 10miesięcy ma Ależ ten czas leci już niedługo roczek a tak to przeżywałyśmy A te migreny to mnie wykańczają chyba pora znowu iść do lekarza tylko obawiam się że jak zwykle będę zwlekać z tym :/
      Teresa czekamy czekamy na relacje z urodzin

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Hej dziewczyny.
        Urodziny teściowej udane głównie dla dzieciaków bo to super okazja do spotkania sie z kuzynostwem.
        Tort wyszedł zwyczajny, bo gdy zaczęłam go robić to przyjechała szwagierka z dzieciakami które są tak rozbrykane i rozkrzyczane że nic przy nich nie idzie zrobić. Dlatego szybko przełożyłam masą, a z ozdabianiem nie mogłam poszaleć bo się nie dało i zrobiłam wianuszek wkoło z kremu na to wiśnie a w środek tarta czekolada. To był mó pierwszy tort zrobiony bez ozdabiania. Gdybym wiedziała ze oni przyjadą tak szybko to nie zabierałabym sie za robotę w dzień tylko zostawiłabym na noc.
        Masy zrobiłam z przepisu od Beaty i powiem wam pyszne. Ta wiśniowa tak zasmakowała Zuzi że wymyśliła sobie że na urodzinki taty zrobimy tort serduszko z taką masą.

        Dominika dużo zdrowia dla Szymka i dla tatusia.
        A jeśli chodzi o tort na drugie urodziny to najlepiej zrób z czymś co Szymonek najbardziej lubi. Z masy cukrowej można zrobić świetne ozdoby

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Kawę piję od czasu do czasu, znacznie bardziej wolę herbatę. Lubię eksperymentować- piję różnego rodzaju herbaty. Na http://www.iherbata.pl/ znalazłam sporo smaków i regularnie ich próbuję.

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            hej

            Teresa-najważniejsze, że krem smakował. W tym miesiącu też będę próbowała swych cukierniczych sił i też mam chrapkę na masy Beaty Pomysł z tartą czekoladą chyba przechwycę bo marny ze mnie ozdabiacz tortów. Najważniejsze, że urodzinki sie udały, więc teściowa zadowolona i że spotykacie się wtedy wszyscy razem. Dobrze jest celebrować takie chwile

            Lara-ale ten czas leci, patrzeć będzie biegać. Z tego co kojarzę czesto miewasz bóle migrenowe. Masz jakieś leki przepisane? Kilka lat temu gdy też miewałam straszne ataki neurolog przepisał mi triptagram (chyba tak sie nazywał) i działal lepiej niż ketonal

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Patrycja to poecam zrobić takie duże wióry z czekolady na środek fajnie to wygląda. Czekoladę rozpuszczasz w kąpieli wodnej i rozlewasz na desce najlepiej plastikowej tworząc koło. Póżniej jak zastygnie to nżem ścinasz tak że tworzą sie takie ruloniki. i układasz je na torcie

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Teresa świetnie ze tort smakował Ja jak coś robię też muszę mieć spokój bo jak mi dzieci biegają to i ja się rozpraszam chyba że robimy razem ciasteczka czy mufinki ale tort to już poważna sprawa
                Patrycja mi przepisała Zolmiles ale po tych tabletkach się źle czułam taka osowiała Podnosiłam rękę ale czucia nie miałam i jakoś tak wogóle źle mi po nich było A ona powiedziała że jak te będą słabe to mi mocniejsze przepisze A jak te tak na mnie działały to boje się myśleć jak mocniejsze na mnie wpłyną :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Teresa- dziękuję za poradę, skorzystam napewno

                  Lara-może inne składowo tabletki bedą skuteczniejsze. Migrena bardzo utrudnia funkcjonowanie, więc wybierz się do lekarza, może przepisze jakieś inne składowo tabletki.

                  U nas śnieżnie, ciemno i ponuro. dziś nawet nie wychodziłyśmy i rozpiera moje dziecko energia, chodzi na parapet i okno otwierać się jej nawet udaje.

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    My dzisiaj odwiedziliśmy z Fabciem jego nową koleżanka Majeczkę. Jej rodzice niedawno przeprowadzili sie do miejscowości obok z Wrocka, łukasz robił im prąd i tak się poznaliśmy. Bardzo sympatyczne małżeństwo i mają słodziutką 10 miesięczną córeczkę.
                    Po południu byliśmy na dworze i zrobiliśmy bałwana a Fabian usiadł na sankach i patrzył na niego co to jest.

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Witam
                      u nas też dzisiaj śnieżnie ale pewnie długo się nie utrzyma
                      Patrycja teraz moja mama zaczeła jeździć do lekarza i musi badania zrobić to zanim ja się zbiorę ...Chociaż z jednej strony to poszłabym a mąż cały czas samochód ma teraz i to tak jest

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Baata tak zawsze jest, jak mamy iśc do lekarza to znajduje się tysiące innych rzeczy i jest nam nie po drodze.
                        Zuzia dzisiaj w przedszkolu idzie robić bałwana, szłą taka zadowolona do przedszkola, że całą drogę w aucie śpiewała mi piosenki. A i wstała dziś o 6 żeby nie zaspać

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Teresa- też to przerabialiśmy Kuba tak wcześnie wstawał i chciał już do przedszkola Ale niech się dzieci cieszą bo później myślenie im się zmieni
                          A z tymi lekarzami to tak jest Teraz tyle chorób jest że człowiek boi się iść bo i boi się usłyszeć od lekarza coś strasznego :/

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Beata masz rację, sama musze iść na badania ale mi nie po drodzę, a z drugiej strony boję sie. Muszę na cytologię się wybrać i do rodzinnego żeby wyniki zrobić bo od porodu nie miałam ale...

                            U nas Fabcio ma gorączkę od zęba a ja jestem coś przeziębiona nic mi się nie chce,a jeszcze całą noc nie spałam bo płakał.
                            W sobotę mamy na wsi Dzień Kobiet a u Was coś sie szykuje na to świeto

                            I jak mogę dziewczyny to prosze o codzienny głosik na Fabianka obecnie trzeci rząd trzecie zdjecie chłopczyk w okularach http://babyonline.pl/konkurs-dziecko...losowanie.html

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Hej!

                              Tresa-zagłosowane, powodzenia! I by ta noc była już spokojna i przespana. Widzę Fabian ciężko ząbkowanie przechodzi...który to już ząbek? A co będzie się u Was działo na dzień kobiet w Twojej miejscowiści? Wspaniale, że coś się u was dzieje, spotykacie się i działacie. W Radomiu nic sie nie dzieje.

                              Też mi nigdy nie po drodze do lekarza. Zazwyczaj u mnie to kwestia jednak tego, że nie ma mi kto z Olą zostać.

                              Lara-Mam nadzieję, że uda Ci się wybrać i migreny zelżeją. Oby jak najdłużej dzieci miały ten entuzjazm i checi chodzenia do szkoły.

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Teresa zagłosowane Trzymam kciuki aby szybko ząbki wyszły Fabiankowi Fajnie że u was się coś dzieje U nas niestety nic :/
                                Patrycja Mam nadzieję że ten zapał zostanie do nauki Teraz mają konkurs na pracę pt "pejzaż wiosenny" i bardzo się zapalił do pracy
                                Pada deszcz u nas Kiedy ta pogoda się zmieni :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X