Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Dzień Dobry !
    coś upiekę ale nie mogę się zdecydować w końcu co ...A co do książeczki to rzeczywiście trzeba uważać na takie drobiazgi ale ja w tym zielona to na razie nic mi do głowy nie przychodzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      witam się i ja
      w kwestii książki zrezygnowałam z magnesu na wędki - uszyte rybki do tego przeznaczone i wędka z magnesem będzie dla Zosi do zabawy bo u niej mam pewność, że nie weźmie nic do buziaka
      dziś też się będzie szyło coś jak czas pozwoli mi
      moja panna coś o mufinkach mi mówi już któryś dzień może ja i coś upiekę z nią - a za mną chodzi karpatka
      miłego dnia Dziewczyny my zmykamy na drugie śniadanko Zosi - moje pierwsze i trzeba coś robić

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Ja mam wczorajszą fasolkę na obiad i tak myślę naleśników dosmażyć ,ciasto jeszcze myślę nad nim a moje kartki też tworzą się powoli na raty Inaczej się nie da Kuba dziś dłużej w szkole a Laura od świąt już mi nie śpi w dzien a zawsze jak spała to miałam chwilę aby obiad ugotować w spokoju a teraz już nie ma tak łatwo

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          u mnie dla B. dziś kapuśniak dla nas hmm jeszcze nie wiem tak szczerze ale mam ser w lodówce biały i może naleśniki z serem właśnie,
          moja panna poszła na chwilkę do babci bo coś będzie szyć z nią
          a za chwilkę idziemy na polku choć na chwilkę dotlenić się i sprawdzić skrzynkę na listy bo wieki tam nikt nie był ostatnim czasem
          Beata Laura długi czas Ci spała u nas po drugim roku dziecię zrezygnowało ale mi to pasowało bo hmm wieczorkiem mam czasu więcej a tak jak spała w dzień po 2 godz. a kiedy do 3 to trochę na wieczór szalała, a jak dziecie już nie śpi to fakt trzeba się na nowo zorganizować

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Hej dziewczyny. Witam was wszystkie w tym 2016 roku. Przepraszam że dopiero teraz, ale u nas troche zawirowań i nie miałam okazji wpaść żeby się z Wami przywitać.
            Życzę Wam przede wszystkim zdrowia i dużo szczęścia.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Teresa witamy dziękujemy i Tobie i Twojej Rodzince tego samego życzymy jak dzieciaczki? synek obchodził roczek z tego co kojarzę nie tak dawno? jak cócia w przedszkolu? opowiadaj nam co u Ciebie

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Rano niestety nie mam za wiele czasu. Staram się tylko, by nie jeść śniadania w biegu.
                To był jeden z owych przedziwnych, niepojętych i niewyobrażalnych, zagadkowych ludzi powołanych, by zwyciężać i uwodzić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  witam się wieczorowo dziś jak tam mija Wam dzień u nas leniwie - rano okazało się iż będę szyć dla maluszka kolejną książkę, muszę kończyć tą dla starszaka - schodzi z nią mi - ale mi tam wciąż mało i mało atrakcji , byliśmy też chwilkę u moich rodziców, jak wróciliśmy to miałam piec mojej ferajnie słodkie bułki - ale jakoś źle się czułam, ale wróciłam do żywych na koniec dnia na szczęście miłej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    U nas dziś ksiądz chodzi po kolędzie Ludzie się buntują bo duże składki płacić trzeba
                    Teresa również życzymy Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku
                    Justyna rzeczywiście i tak długo mi spała do 3lat z drzemką to nawet Kuba nie dotarł

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam u nas też ksiądz po kolędzie dziś - u nas my schodzimy do teściów tak szczerze powiedziawszy a nie dzielimy, u nas pod względem finansowym ksiądz jest okiej i jakoś nie woła, choć powiem Wam, że hmmm ja co do kolędy to mam mieszane uczucia - bo bądź co bądź to trochę kosztuje - pierwsze roznoszą opłatki, potem święta to wiadomo też kosztuje, potem chodzą kolędnicy, tutaj chodzi też straż pożarna i też trzeba im dać, teraz ksiądz - także sumka ładna się robi w moim odczuciu , my wstałyśmy dzis o 7 coś moje dziecię nie mogło rano spać - rozebrałyśmy choinkę - wprawdzie Młoda nie chętnie ją rozbierała i o mało nie było płaczu, teraz idziemy założyć pranie i czas na śniadanie drugie Zosi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Opowiem jak już będziemy po kolędzie U nas na kolędę 50 zł się daje a i od każdej osoby pracującej 100 zł Czyli u nas tylko mąż a na dole tata każdy osobno bo już mamy kartę założoną Zwolnieni są tylko studenci i emeryci z tej składki ...

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Beata czytam i oczom nie wierze co Ty piszesz - kto to niby ustalił? jakim niby prawem? czyli jeśli byś Ty pracowała na umowe to od Waszej 4 - 200 zł? dobrze rozumiem czy źle - u nas 50 zł księdzu od rodziny, 20 zł organista i kościelny a ministranci po 10 - idzie ich dwójka

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Tak 100 od osoby pracującej nie od rodziny Bo dzieci nie są wliczane
                            ale np jak dla nas to i tak duży wydatek bo nie mieszkamy jeszcze u siebie a wydatków jest wiele przecież
                            teraz jeszcze zabawa choinkowa 1o zł na paczkę dla dziecka wpłacić i poczęstunek a i strój dla dziecka wypożyczamy za 15 zł Chociaż chciałam mu wymyślić strój pirata bo mamy czapkę pirata ... Na dzień Babci i Dziadka też Jeszcze urodziny mamy u szwagierki córki potem jeszcze teściowej i tak tyle wydatków że normalnie tak się rozpoczyna ten rok a i jeszcze rachunki przyszły do płacenia

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Beata ja się nie dziwie bo dla mnie to też dużo - zważając że wydatków jest masa - my np. w grudniu mamy święta, mikołajki i ubezpieczenie samochodów - więc też sumka robi się niezła, u nas wyznam szczerze my schodzimy na dół i ja daję połowę teściowa połowę - nie przyjmujemy osobno - nie wiem czy to dobrze czy źle, ale ja nie mam swojego domu więc nie przyjmuje oddzielne, a kwoty u Was straszne jak dla mnie
                              u mnie w styczniu dziadkowie, siostra urodziny i Gabii ma - ale umówiłyśmy się na drobiazgi z siostrą - malowanki coś słodkiego - bo Dziewczyny maja tych zabawek trochę mi taki układ pasuje

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                I już po kolędzie u nas Więc tak jak pisałam 100 zł składka i 50 kolęda
                                Justyna to i u was urodzinowo Kiedy Zosia ma dokładnie ?
                                Ja jedną kartkę kończę a jeszcze na poniedziałek Kuba zaprosił kolegów i muszę im narobić kwiatuszków na dzień babci i dziadka na kartki Już się dzieci nie mogą doczekać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X