Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Justyna cudeńka Książeczka super ale i ten breloczek również świetny
    U mnie dużo roboty Wczoraj miałam jeszcze syna sasiadki W angielskim mu pomagałam Dziś mamy wieprzowinkę do robienia ,chciałam wczoraj pierniczki robić ale się nie dało Justyna moja pannica w sobotę się w sukienkę ubrala i mówiła że jest Modelinką czyli modelką i nawet przebrać się nie chciała tylko tak drzemkę miała w sukience Ach te dziewczynki Twoja już szyje Moja już w modelkę się bawi
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      A ja czekam jak moja będzie się bawić w modelinke

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        witam ja nie wiem jak to się stało, że się wczoraj nie przywitałam z Wami - witam się dziś
        Beata jaką masz już w domku pannice i cudnie wygląda w tej sukience,
        to u Ciebie pracowicie, ja nie lubię pierniczków i nie piekę :P mój B. zje u mojej mamy lub u swojej
        my wczoraj robiłyśmy etykietki do prezentów dla dziadków, a i powoli mój łańcuch z gwiazdek się tworzy i wczoraj zapatrzyłam się na filc czesankowy i girlandy z kulek filcowych i chyba kupie odrobinkę i spróbuje zrobić

        a teraz idziemy sprzątać z Zosią i śniadanie musimy zjesc
        miłego dnia życze

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Witam i ja
          Dziś bylam u spowiedzi ,narobiłam pierniczków Wysprzątałam Mąż dziś wybiera się na Wigilę w Strazy a ja jeszcze narobiłam trochę kwiatuszków papierowych na nową kartkę bo chciałam wypróbować
          A jeszcze wam powiem Mąż kupił ten laptop ale nie wiedzieliśmy jak tu otworzyć szufladkę na płytę nawet na googlach wyszukałam i nic Zawiózł do znajomego co się zna na komputerach i okazało się ze to atrapa bo takie kompy na promocji czasem mają
          Justyna u was szał dekoracyjny a prezenty będą ślicznie wyglądać

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Witam i ja
            Dziś bylam u spowiedzi ,narobiłam pierniczków Wysprzątałam Mąż dziś wybiera się na Wigilę w Strazy a ja jeszcze narobiłam trochę kwiatuszków papierowych na nową kartkę bo chciałam wypróbować
            A jeszcze wam powiem Mąż kupił ten laptop ale nie wiedzieliśmy jak tu otworzyć szufladkę na płytę nawet na googlach wyszukałam i nic Zawiózł do znajomego co się zna na komputerach i okazało się ze to atrapa bo takie kompy na promocji czasem mają
            Justyna u was szał dekoracyjny a prezenty będą ślicznie wyglądać
            U mnie dziś sprzątanie i pranie w domu oraz zakupy... Z tymi laptopami to trzeba strasznie uważać... Wszystko trzeba sprawdzić w opisie czy jest a nie tylko patrząc na zdjęcia.. Mój laptop nie ma wejścia na kabel od internetu: muszę mieć wifi albo przejściówkę na usb... Podobnie jest jest z różnymi wejściami a nawet z kamerką internetową!
            (...) jeśli ciało ludzkie podziurawić kulami, traci ono całą swą tajemniczość.

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Przy kawie, przeglądam internet.

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Witajcie

                Moje dziecko po szczepionce dostało dość wysokiej gorączki (pierwszy raz w życiu), ale na szczęście po 2 dniach dziś już chyba koniec.

                Lara- W życiu bym nie podejrzewała, że zamiast napędu może być atrapa w laptopie. Jak to trzeba wszystko sprawdzać.
                Mam nadzieję, że zamówień na kartki będzie więcej Robienie tego co się uwielbia i jeszcze możliwość zarobienia na tym to byłabym super sprawa
                A Laura jak juz urosła. To już naprawdę panna Uroczo śpi

                Justyna- Zosia kreatywna po mamie I jak ładnie organizuje sobie sama czas. A Twoja papuga też bardzo mi się podoba. I to wszystko ręcznie? Piękne prezenty będą mieć dzieci pod choinkę jestem wielką fanką twoich książeczek Ostatnio widziałam u znajomej taką książeczkę z filcu, tylko troszkę dla większych dzieci, gdzie można było było manipulować np. był suwak do rozsuwania, guziczki do zapinania, motyki na rzeczy, które można było odpinac i przypinac itp...

                Miłego dnia życzę, lecę ogarniac obiad.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Witam mnie mało bo jakoś tak zabiegany czas - szyją się ozdoby powoli, powoli ale coś mamy i choinkę dziś kupiliśmy żywą w donicy potem posadzimy na działce ehh Zosia była przeszczęśliwa wybierając choinkę - niby mamy sztuczną ale B. chciał żywą - nie jest duża ale własna

                  Beata mam nadzieje, że się pochwalisz pracą, my też dziś byliśmy do spowiedzi

                  Patrycja zdrówka dla Oleńki
                  a co do książeczki takie też robię zdjęcia w załączniku o takie Ci chodziło ??? ta jest mojej Zosi, a i wygrałam w konkursie u Aparatki uroczego liska szytego przez jedną Panią, tak od słowa do słowa się zgadałyśmy coś o książeczkach i dla jej córci będę szyć taką kreatywną właśnie z zadaniami wieczorkiem będę robić projekt książeczki i będzie szycie , wczoraj przegadałam z tą Panią prawie 2 godzinki na fb tworzy cuda z materiału liski, króliki, ślimaczki - ma kobieta talent

                  pozdrawiam Was
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Ja na razie na chwilę Zaraz lepimy pierogi W sobotę były pierniki jutro uszka Wczoraj jeszcze zarobiłam na sprzątaniu po strazackiej wigilii I opowiadam koleżance o laptopie i ona mówi że też załatwiła jak pakowali się na wakacje wsadzała do bagażnika Laptop na wierzchu zamyka klapę i laptopsię zsunął przy zamykaniu :/
                    Justyna piękne książeczki wspaniałe !
                    Patrycja dobrze że przeszła gorączka Moje raczej nie miewały gorączki po szczepieniach na szczęście Spiące dzieci to jak aniołki

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      witam Was
                      Beatka cieszę się, że sie podoba
                      u Ciebie widzę, że przygotowania w toku , ja przyznaje iż nie robię nic za dużo w kuchni bo wigilie spędzamy u teściowej, później na drugą jedziemy do mnie, być może zostaniemy u mnie w domku bo pierwszy dzień spędzamy w moim domku rodzinnym, drugi dzień tutaj, a na niedziele jak tylko będzie ciepło mamy w planach jechać na rynek krakowski na żywą szopkę mam nadzieje, że się nam uda
                      a do szczepień moja Zosia raz po szczepieniu miała gorączkę, ale za chwilkę udało się zbić szczepiłam ją tymi płatymi, Gabii nasza bardzo źle znosiła szczepionki siostra zapowiedziała, że przy drugim wykupuje szczepionki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        A u nas dużo przygotowań Wigilia u nas a w drugi i kolejny dzień świąteczny wyruszamy do rodziny kolędować Poszłam jeszcze z siostrą i dziećmi do babci ubierać choinkę ale babcia z wujkiem też u nas na wigili będą Dzieci się doczekać nie mogą
                        Kuba ma jeszcze jutro klasową Wigilię w zerówce

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          my dziś z Zosią robiłyśmy reniferki z filcu na choinkę , gwiazdki już mamy, pomponki z włóczki także więc mam nadzieje, że starczy tego plus standardowe bombeczki, a byłyśmy też na spacerze było ciepełko , zjadłyśmy obiad - Zosia maluje sobie zaraz do niej dołączam

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witam
                            Justyna już sobie wyobrażam was dom pełen dekoracji świątecznych aż czuć tą atmosferę
                            My dziś uszka robimy U Kuby Wigilia klasowa i jeszcze są Jasełka w szkole o 11 i po jasełkach idą do domu Więc nie wiem dokładnie o której się skończy wiec pójdziemy zobaczymy z małą

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              witam
                              Beata jakoś strasznie dużo ozdób nie ma - wszystko na choince będzie
                              my nie mamy jakoś strasznie dużo miejsca więc raczej minimalizm u nas króluje
                              a to dla Kubusia dzis dzień pełen atrakcji
                              my z Zosią zaraz jedziemy do Wieliczki zakupy zrobić, a po południu wybieramy się na zakupy świąteczne takie spożywcze
                              miłego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Nas też zakupy spożywcze czekają ale to wieczorem jak mąż wróci
                                Kuba dziś w garniturze poszedł do szkoły tak się nakręcił a inne dzieci normalnie ubrane ale pani mówiła aby się dzieci elegancko ubrały a mamy w szatni mówiły że nic dzieci takiego nie mówiły no to mój się odróżni elegancik

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X