Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Justyna i co będziesz jeszcze polować na coś czy dasz sobie spokój ?
    Dziewczyny to sobie poszaleją Siostra ma chyba niedaleko do ciebie ?
    Ja sklejam papierową filiżankę ale nie wiedzieć czemu mi się na boki wykrzywia
    a słońca nadal brak

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      u nas jednak w ciagu dnia słonko znikło i jakos chmurzasto sie zrobiło, Lara obieca ze wrzucisz zdj Twego dzieła prosze, a siostra mieszka ode mnie tak 15 km mniej wiecej wiec nie daleko mamy - samochodem, ale juz jak trzeba było by wyrac sie komunikacjom busową to nie mamy polaczenia i trzeba kombinowac - ale fakt dobrze ze nie mamy daleko - ona mieszka w moim domku rodzinnym, Pradip nie jestes zadowolona z zakupow na zalando?

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Dziewczyny ja po zakupach i nic nie kupiłam a moja siostra się obkupiła także ten normalnie super , moja panna śpi właśnie bo wybiegała się z Gabii po polku -niestety Gabii nie usnęła u nas znów i się zebrały z siostrą do domku
        skąd ja to znam... nie lubię chodzić sama na zakupy ale chodzenie z kimś często dołuje mnie jeszcze bardziej :/
        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        Pradip nie jestes zadowolona z zakupow na zalando?
        hmm ciężko stwierdzić bo wciąż ich nie dostałam..

        Ale za to będę z młodym testować kaszki Nestle )))

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Justyna pokażę na pewno i mam nadzieję ż e dzieci mi się do tego nie dobiorą bo przy nich czasem to różnie bywa
          Pradip to u ciebie jeszcze nic z zalando nie przyszło ? to gratulacje z testowań kaszek

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Justyna pokażę na pewno i mam nadzieję ż e dzieci mi się do tego nie dobiorą bo przy nich czasem to różnie bywa
            Pradip to u ciebie jeszcze nic z zalando nie przyszło ? to gratulacje z testowań kaszek
            A dziekuję
            Z zalando to szkoda gadać od poniedziałku moja paczka krąży po Warszawie a pod dom zajeżdża kurier widmo z nieistniejącymi awizami żenada...

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witajcie
              Miałam dziś zwariowany dzień, latałam przestawiałam meble i znów przekładałam rzeczy. Mąż zwątpił jak wrócił

              Lara-Karonika, po prostu pieknie Jak dobrze, że wreszcie jest z kochającymi osobami, szybko nadrobi kilogramy.

              Justyna- skąd to znam Moja siostra zawsze obładowana po zakupach a ja zazwyczaj wracam z ciuszkiem ale dla córci Zazdroszcze bliskości do siostry, moja mi ucieka do innego miasta niebawem i częstotliwość spotkać będzie niewielka. A może uszyj sobie jakąś sukienkę

              Pradip- też się do kaszek załapałam, ale jak czytałam teraz trzeba będzie wypociny na swoim profilu zamieszczać. I rozłączyłaś street z fb? A dzwoniłaś może do tego FedEx ze skargą, bo to żenada, by 4 dni paczki nie dostać?

              Dobrej nocy

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                )
                Pradip- też się do kaszek załapałam, ale jak czytałam teraz trzeba będzie wypociny na swoim profilu zamieszczać. I rozłączyłaś street z fb? A dzwoniłaś może do tego FedEx ze skargą, bo to żenada, by 4 dni paczki nie dostać?

                Dobrej nocy
                Gratuluję kaszki też mi sie nie podoba że na fb trzeba bedzie :/ Pisałam do Street ale mi nie odpisali jak to zrobić
                Dzwoniłam i do Zalando i do Fedexu i jedni zwalają winę na drugich że mojego telefonu nie mają ehh

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  Gratuluję kaszki też mi sie nie podoba że na fb trzeba bedzie :/ Pisałam do Street ale mi nie odpisali jak to zrobić
                  Dzwoniłam i do Zalando i do Fedexu i jedni zwalają winę na drugich że mojego telefonu nie mają ehh
                  Ale jak rozumiem Fedex jest w posiadanie twej paczki i masz jej nr? To może zapytaj o nr telefonu kuriera, który tę paczkę ma (na bank muszą to mieć odnotowywane) i zadzwoń do niego. A co do fb to jak nie idzie ustawienia-blokowanie, to może ustawienia- aplikacje i tak to dziadostwo siedzi

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam u nas dzis pochmurie moje dziecie obudzilo sie o 6 45 ;/ od nie pamietnych czasow tak wczesnie , ja ponarzekalam na zalando i przyszedł zwrot - ale w tym problem iz t co mnie interesowalo to dawno wysprzedane i mam problem a to drugiej sukienki nie do konca jestem przekonana, pradip ja tez z ta firma mam zle wspomnienia ale to z wczesniejszych kontaktow - zycze by przesylka w koncu dotarla do Ciebie

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Ale jak rozumiem Fedex jest w posiadanie twej paczki i masz jej nr? To może zapytaj o nr telefonu kuriera, który tę paczkę ma (na bank muszą to mieć odnotowywane) i zadzwoń do niego. A co do fb to jak nie idzie ustawienia-blokowanie, to może ustawienia- aplikacje i tak to dziadostwo siedzi
                      dokładnie tak jak piszesz... niestety numeru do kuriera podać mi nie chcą :/
                      Mogłabyś tak krok po kroku napisać mi co mogę zrobić z fb i sreet? tylko że ja chcę to rozłączyć a nie zablokować a fb używam od wielkiego dzwonu i nie ogarniam jak i co za bardzo...
                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      pradip ja tez z ta firma mam zle wspomnienia ale to z wczesniejszych kontaktow - zycze by przesylka w koncu dotarla do Ciebie
                      ehh powiem Ci że już nawet na nią nie czekam... a Ty nad którą sukienką się zastanawiasz?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        pradip ta ktra wybralam juz nie ma a na pytanie czy uzupelnia asortyment numerowy odpowiedzi brak takiej sensownej wiec hmmm juz nie wiem co kupic tak naprawde https://www.zalando.pl/even-odd-suki...1c0fk-q11.html mylalam o tej ale te swiecidela na rekawach mi nie pasuja i ona raczej tylko na wesele o ile bylaby dobra i do szafy a ja tak nie lubie, ta tez mi sie podoba https://www.zalando.pl/zalando-essen...12.html?size=L ale ona na wesele raczej nie pasuje ;/ i juz sama nie wiec co wybrac ;/

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          pradip ta ktra wybralam juz nie ma a na pytanie czy uzupelnia asortyment numerowy odpowiedzi brak takiej sensownej wiec hmmm juz nie wiem co kupic tak naprawde https://www.zalando.pl/even-odd-suki...1c0fk-q11.html mylalam o tej ale te swiecidela na rekawach mi nie pasuja i ona raczej tylko na wesele o ile bylaby dobra i do szafy a ja tak nie lubie, ta tez mi sie podoba https://www.zalando.pl/zalando-essen...12.html?size=L ale ona na wesele raczej nie pasuje ;/ i juz sama nie wiec co wybrac ;/
                          Czarna sukienka jest bardzo ładna a ta niebieska też i wydaje mi się ze na wesele też pasuje

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie
                            Wczoraj świętowaliśmy pierwsze urodziny Aleksandry, a dziś robię babski wieczór

                            pradip- w prawym górnym rogu na niebieskim pasku jest trójkąt, tam wybierz z opcji Ustawienia-Aplikacje, witryny internetowe i wtyczki-Edytuj, może to pomoże

                            Justynko- sukienki bardzo ładne, a ta niebieska taj jak Lara mówi, dla mnie też pasuje na wesele. Z fajnymi dodatkami, jakąś biżuteria może być naprawdę fajna Teraz stawia się na minimalizm w sukience i ta się w to wpasowuje, ciekawe tylko jak gruba jest tkanina.

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam Patrycja wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń dla Oleńki , u nas pochmurno dziś - niestety , wiecie moje drogie Kobitka zmienną jest i zamówiłam taką https://www.zalando.pl/vila-amaka-su...1c0bg-c12.html mąż mnie namówił bo tamta jakoś mu nie leżała :P, klasyczna ale do teg szpile i jakoś może człowiek bedzie wyglądał o ile bedzie dobra ;/ zobaczymy, a jeszcze musze dorwać gdzieś jakąś narzutke na to do jak bedzie tak zimno jak dziś to mam problem :P tylko jakoś nie wiem gdzie i co do tego by pasowało ;/, jeszcze musze cos pomyslec o drugim dniu wesela - ale to chyba w greenpointcie cos zamowie, Zosia teoretycznie ma ubranie o ile bedzie w humorku by isc w sukience, nad mezem bede sie wieczorkiem zastanawiac tzn ma garnitur tylko koszula i krawat ;/, powiem Wam ze mi jakos nie chce sie isc na to wesele tak ze ehh nie znam tej czesci rodziny męża wogole wiec jakos tak nie lubie, ale idziemy z Zosią to nudno nam nie bedzie - a potem wracamy do domku bo Zosie nie mamy(moim rodzice też mają wesele) i nie chcemy z nikim obcym jej zostawiac wiec moze jakos zleci nam

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Patrycja -WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA CÓRECZKI SPEŁNIENIA TYCH DZIECIĘCYCH MARZEŃ
                                Justyna kobieta zmienną jest do tego wybrałabym czerwony zakiecik do tej sukienki I jak nie masz chęci to zobaczysz jak świetnie się będziesz bawić Udanego wesela życzę
                                My jutro może na zawody strażackie kolejne pojedziemy ale jeśli pogoda dopisze a jak nie to do teściów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X