Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam do rozmowy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zapraszam do rozmowy...

    a ja ktam Aguś z Twoim brzuszkiem ? jeszcze nie ma 3+1 ?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zapraszam do rozmowy...

      Ja Ci dam 3+ 1 Jak uda się to dam na pewno znać.Ja niestety tak szybko nie zachodze w ciążę Mam nadzieje,że w tym roku nam się uda...zeby Maja na przyszle wakacje miała rodzeństwo



      Skomentuj


        Odp: Zapraszam do rozmowy...

        Witam się w ten chłodny poranek

        W końcu troszke wiaterku się pojawiło, bo ostatnie dni to w ogóle wytrzymać się nie dało. Upały takie, że szok, nawet w nocy. A jak u was?





        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

        Skomentuj


          Odp: Zapraszam do rozmowy...

          U nas wczoraj cały dzień skwar. Dopiero ok 18 mega burza z piorunami i ok 4 nad ranem powtórka. Nigdy nie bałam się burzy ale ta była wyjątkowo głosna
          A dzisiaj wietrznie ale nadal duchota ... I tak wolę taką pogodę niż niekończącą się zimę



          Skomentuj


            Odp: Zapraszam do rozmowy...

            a u mnie 3 dzien skawr nie ma mczym oddychac.... spalam dzis z dziecmi i one i ja nago okna otwarte i tragedia, dzis juz zdazyla msie zapocic 10 razy zaraz znow lece pod zimny prysznic, tragedia, czemu zawsze jest zimno albo skwarno?
            nie moze byc po prostu ciepło ?

            Skomentuj


              Odp: Zapraszam do rozmowy...

              Wczoraj fajny chłodek, chociaż w krótkich rękawkach byliśmy na dworze, a dziś znów zaczyna się upał a tu dopiero 9, ehhh znów pewnie dopiero wieczorkiem wyjdziemy na spacer, bo w taki upał nie da sie wytrzymać.
              Ahh jak to fajnie by było mieszkać w domku z ogrodem, a nie na ostatnim piętrze pod samym dachem...masakra.





              Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

              Skomentuj


                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                mmy niby mamy domek z ogrodem dwu rodzinny i mieszkamy wlasnei na samej gorze pod dachem....tragedia, a na ogrodzie zawsze jest slonce o 15 dopiero pojawia sie cien masakra jak na patelni

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zapraszam do rozmowy...

                  no i zaraz minie 4 latka to juz 4 latka!!!!
                  i problem... co kupić moim twinsom na urodzinki ?

                  Skomentuj


                    Odp: Zapraszam do rozmowy...

                    dla 4 latki może by były dobre jakieś gry edukacyjne (dużo różnych ciekawych gier jest, co są dostosawane do wieku), albo puzzle, coś co im się szybko nie znudzi. Ja bym kupiła laptop edukacyjny (tutaj moga nauczyć się cyferek, literek, słów), lub np ciastoline.

                    PS. Kiedyś chyba gdzieś tu na forum widziałam fotki Twoich skarbów, są śliczne





                    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Zapraszam do rozmowy...

                      Moja Olka dostała krotkofalowki od cioci były w lidlu ma sąsiada rowiesnika -kobieto nawet nie wiedziałam że to tyle radości będzie nawet przez balkon gadaja a na podwórku po krzakach się chowają.....szal ..a ty masz dwie laski więc zabawa murowana


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zapraszam do rozmowy...

                        Koliberek ma fajny pomysł z tymi krotkofalowkami .A do tego sprawdzonyTo już takie małe kobietki 4 lata to powazny wiek pełen emocji



                        Skomentuj


                          Odp: Zapraszam do rozmowy...

                          Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
                          dla 4 latki może by były dobre jakieś gry edukacyjne (dużo różnych ciekawych gier jest, co są dostosawane do wieku), albo puzzle, coś co im się szybko nie znudzi. Ja bym kupiła laptop edukacyjny (tutaj moga nauczyć się cyferek, literek, słów), lub np ciastoline.

                          PS. Kiedyś chyba gdzieś tu na forum widziałam fotki Twoich skarbów, są śliczne
                          modeline,do staly na swieta + puzzle karty piotrusia pana i gre dla dzieci.
                          Laptopy dostaly tez na 3 urodzinki
                          Mowie wam nie ma mnic pomyslow dla moich mysz!!! pierwszy raz w zyciu :P

                          Skomentuj


                            Odp: Zapraszam do rozmowy...

                            te krotkofalowki nie glupi pomysl
                            jak narazie kupilam extra kapcie do przedszkola im :P sa piekne
                            chce jeszcze dokupi jakis sweterek rozpinany w panterke, wie moze ktoras gdzie dostane takie cudo?
                            i rozjerze sie za krotkofalowkami bedzie szał haha

                            Skomentuj


                              Odp: Zapraszam do rozmowy...

                              O pantera też nasze klimaty moja Monia kupiła strój kapielowy a Ola też chciała i moje stringi nadarla aż sobie na ramiona....majtki z golfem i mówiła że też ma taki Grzenek im zdjęcia robił komedia mój stary mało niezszedl ze śmiechu.


                              Skomentuj


                                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                                te krotkofalowki nie glupi pomysl
                                jak narazie kupilam extra kapcie do przedszkola im :P sa piekne
                                chce jeszcze dokupi jakis sweterek rozpinany w panterke, wie moze ktoras gdzie dostane takie cudo?
                                i rozjerze sie za krotkofalowkami bedzie szał haha
                                Pewnie na allegro Tam wszystko jest.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X