Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam do rozmowy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Zapraszam do rozmowy...

    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
    ahahahha :-)))
    a wiecie ze w neidziele wyberam sie o 4 nad ranem na pielgrzymke
    Łooo!!! a gdzie i na jak długo???



    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Zapraszam do rozmowy...

      nie dlugo, do świetej lipki

      Skomentuj


        #93
        Odp: Zapraszam do rozmowy...

        Ja to pójdę na kolanach jak się rok szkolny skończy a niezwariuje. Byłam wczoraj na wywiadowce u Grzenia oooooooo....będzie ta średnia 4 a ja się wykończe jak nie matma to anglik albo religia. Pisałam wypracowanie z religii żeby miał 4bo taka franca go uczy że chłopina siedział do nocy i o Prymasie kół na olimpiadę żeby mu ocenę podwyższyła.
        A bo jeszcze w poniedziałek nie pisałam bo już sił nie miałam Grzes mnie o zawał przyprawil . Poszedł na trening i zgubił tel.szukał i bal się bez niego wrócić. Siedzę sobie na lajcie a tu tel.o 19,00 myślałam że on a tu gość jakis-ja mam ciepło bo obrazu myśl że się coś stało a tu mi gada że tel.znalazł i dzwoni na numer mama -a ja co ,z kad i gdzie ....gdzie moj syn , wpadłam wpopłoch i mowie mu ze niech idzie na boisko bo tam pewnie dziecko szuka tel i płacze a miał moze 20 metrów . On nie bo cos tam ze mi tel. zostawi z zieleniaku , a ja ze zaraz jade po niego.Drugi koniec miasta -pojechałam Dał mi gostek komóre, chciałam dac znalezne ,nie wzioł -wiare w ludzi przywrócił.Wszystko dobrze tylko nie ma dziecka -kobiety -latałam jak dzika po osiedlu darłam się za nim -dobrze ze mnie nikt tam nie zna szukałam ,łzy mi się lały a tu monia dzwoni ze przyszedł do domu. Dawaj w auto i do domu.....nie wiedziałam czy się drzec na niego czy go wycałować...miałam dosc.Mam tylko cichą nadzieje ze wnioski wyciągnął.

        Jak tu nie isc na pielgrzymke.


        Cieszcie się ze macie małe dzieci bo wszystko przed wami.
        Last edited by koliberek71; 22-05-2013, 21:02.


        Skomentuj


          #94
          Odp: Zapraszam do rozmowy...

          ja myslalam ze relligia to luzny przedmiot, na ktorym dzieci sie troszke odstresowuja po matmie czy chemi... a tu prosze :| szok!


          Koliberku male dzieci maly klopot duze dzieci wielkie klopoty!! inas to czeka ale ciesze sie ze wszystko dobrze!!!

          Skomentuj


            #95
            Odp: Zapraszam do rozmowy...

            Czy to ja mam tak przesłane dzieci mi giną...ja to włosy stracę przez nie


            Skomentuj


              #96
              Odp: Zapraszam do rozmowy...

              albo osiwiejesz

              Skomentuj


                #97
                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                Ja to pójdę na kolanach jak się rok szkolny skończy a niezwariuje. Byłam wczoraj na wywiadowce u Grzenia oooooooo....będzie ta średnia 4 a ja się wykończe jak nie matma to anglik albo religia. Pisałam wypracowanie z religii żeby miał 4bo taka franca go uczy że chłopina siedział do nocy i o Prymasie kół na olimpiadę żeby mu ocenę podwyższyła.
                A bo jeszcze w poniedziałek nie pisałam bo już sił nie miałam Grzes mnie o zawał przyprawil . Poszedł na trening i zgubił tel.szukał i bal się bez niego wrócić. Siedzę sobie na lajcie a tu tel.o 19,00 myślałam że on a tu gość jakis-ja mam ciepło bo obrazu myśl że się coś stało a tu mi gada że tel.znalazł i dzwoni na numer mama -a ja co ,z kad i gdzie ....gdzie moj syn , wpadłam wpopłoch i mowie mu ze niech idzie na boisko bo tam pewnie dziecko szuka tel i płacze a miał moze 20 metrów . On nie bo cos tam ze mi tel. zostawi z zieleniaku , a ja ze zaraz jade po niego.Drugi koniec miasta -pojechałam Dał mi gostek komóre, chciałam dac znalezne ,nie wzioł -wiare w ludzi przywrócił.Wszystko dobrze tylko nie ma dziecka -kobiety -latałam jak dzika po osiedlu darłam się za nim -dobrze ze mnie nikt tam nie zna szukałam ,łzy mi się lały a tu monia dzwoni ze przyszedł do domu. Dawaj w auto i do domu.....nie wiedziałam czy się drzec na niego czy go wycałować...miałam dosc.Mam tylko cichą nadzieje ze wnioski wyciągnął.

                Jak tu nie isc na pielgrzymke.


                Cieszcie się ze macie małe dzieci bo wszystko przed wami.
                Ty to tych wrazeń miałaś ostatnio mam nadzieję,że na jakiś czas będzie u Ciebie spokój...
                A religia teraz liczy się do średniej??



                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Zapraszam do rozmowy...

                  Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
                  Czy to ja mam tak przesłane dzieci mi giną...ja to włosy stracę przez nie
                  Teraz to może piwko na uspokojenie. Biedna...tak od wczoraj w stresie. Grześ pewnie też cały znerwicowany przez tą całą sytuację.



                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Zapraszam do rozmowy...

                    religia chyba sie nie liczy nei wiem bo chyba teraz jest neiobowiazkowa?

                    Skomentuj


                      Odp: Zapraszam do rozmowy...

                      Ewelka ! Jak po pielgrzymce??? Nic się nie chwalisz?
                      Koliberek co tam u Ciebie??



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zapraszam do rozmowy...

                        ledwo doszłam
                        ale doszłam!!
                        najwazniejsze!! teraz aby intencje sie spelnily
                        Ale dzis ledwo wstalam !!

                        Skomentuj


                          Odp: Zapraszam do rozmowy...

                          No żyje piwko po excesach walnelam,a jakze dość to nigdy nie będą moje dzieci mieć .Religia się liczy do średniej niestety za to język dodatkowy nie tj.niemiecki. Grzes miał dziś wyniki z testu ma wymarzone 50%potrzebne aby się dostać do sportowego gimnazjum. Dostałam wczoraj 7róż i torcik królowej a dziś na bilety wołali. Jak tu te dzieci nie kochać. Kobiety szaleje na fejsie na konkursach juz gram w jakiś 20 zapraszam na mój profil grajcie a nóż coś wygracie Elżbieta Jankowska Koszela .
                          Last edited by koliberek71; 27-05-2013, 20:32.


                          Skomentuj


                            Odp: Zapraszam do rozmowy...

                            juz Cie zaprosilam :-)) Elka

                            Skomentuj


                              Odp: Zapraszam do rozmowy...

                              My wczoraj cały dzień na spływie kajakowym.Dzisiaj to mnie wszystko boli Już dawno nie miałam 'zakwaszonego' całego działa Tak to jest jak się nie ćwiczy a potem od razu sru na głęboką wodę.



                              Skomentuj


                                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                                no ja sie zabieram zeby codziennie biegac... troche sie rozruszac... zobaczymy czy sie uda

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X