Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    Teraz moda jest bardzo sprzyjająca wygodzie - obszerne swetry, tuniki, leginsy , parki, i nawet ciężarna może znaleść wiele rzeczy dla siebie

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      No ja nie lubię się ubierać ogólnie w obszerne swetry...
      Ale do legginsów taki długi sweterek jak najbardziej, byleby nie był jakiś "lumpiasty"
      Tuniki teraz są moimi przyjaciółkami jak się ma taki brzucholek.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Jak tak kogoś stać Ach mnie nie ale ja wolę minimalizm w garderobie Może nie aż taki ale czasem jak pokazują jak gwiazdy mają garderoby to szok Nawet buty co niektóre są podobne do siebie

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Jak tak kogoś stać Ach mnie nie ale ja wolę minimalizm w garderobie Może nie aż taki ale czasem jak pokazują jak gwiazdy mają garderoby to szok Nawet buty co niektóre są podobne do siebie
          No proszę Cię, co innego gwiazdy z ekranu a co innego normalny, zwykły człowiek ha ha, nie ma porównania

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Gdybym mogła mieć swoją garderobę - miejsce na nią, i fundusze by ją uzuepłniać to myślę ze nie miałabym z tym problemów, ale ze względu na to że przestrzennie jestem ograniczona więc nie lubię mieć dużo rzeczy bo nic nie moge znaleśc. Kilka par spodni, sukieniek, bluz w zupełności mi wystarczy.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Kiedyś też lubiłam mieć wszystko w szafie Teraz własnie to miejsce Dwójka dzieci ,mąż Musiałam zmniejszyć aby wszystko się pomieściło i teraz jest mi wygodniej z tym

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Mi się marzy taka garderoba, a z tego co mi mąż ostatnio napominał, to prawdopodobnie będzie w naszym nowym gniazdku, gdyż pokoi jest dużo a tylu dzieci mieć nie będziemy, więc nie jest nam szkoda jednego pokoju przeznaczyć właśnie na szafy przesuwne i szafki na pierdylion moich szpilek, jak to mówi mój mąż
                A, że ja jestem taki trochę chomik ciuchowy, to mam tych ciuchów też mnustwo, a co do ciuszków dla dziecka, ma tak duży pokój, że będzie w nim meblościanka, w której będę mogła mu pomieścić wszystko, gdzie wychodzi na to, że garderoba będzie cała moja i troszkę męża Mam nadzieję

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  ladybzyk ja już Ci zazdroszczę tej garderoby ! To taka wygoda!

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    My przerobliśmy gabinet miał być a będzie pokój Mamy parterowy domek i nie ma wiele pomieszczeń ale a to są duże pokoje

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                      ladybzyk ja już Ci zazdroszczę tej garderoby ! To taka wygoda!
                      Jeszcze nie ma czego, bo to na razie same plany nic namacalnego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                        Jeszcze nie ma czego, bo to na razie same plany nic namacalnego
                        właśnie Ty masz chociaż plany, u mnie to w dalszym ciągu dalekie marzenia. A taka garderoba by mi bardzo pomogła, ojej Wiedziałabym kóncu gdzie co mam.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                          ...u mnie to w dalszym ciągu dalekie marzenia. A taka garderoba by mi bardzo pomogła, ojej Wiedziałabym kóncu gdzie co mam.
                          Marzenia są po to, by je spełniać Beata. Pogoń męża, niech sklepie jakąś szafę

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                            Marzenia są po to, by je spełniać Beata. Pogoń męża, niech sklepie jakąś szafę
                            lady to nie byłby problem gdybym miała na to miejsce:/ Niestety, ale ja akurat muszę się ściskać i kombinować.
                            Dlatego mój styl jest raczej klasyczny, nie mam miejsca na kombinowanie, przerabianie, trzymanie dużej ilości ciuchów czy też butów (a kocham buty tak bardzo ). Zazdroszczę koleżankom, które trzymaja nawet starsze ciuchy i mając pomysł przerabiają, u mnie wygląda to tak , że coś nabywam , a czegoś się pozbywam , bo inaczej mieszkałabym jak "cygani".

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Taka garderoba marzenia każdej kobiety Tak się coraz bardziej pozbywam ciuszków starych Jedną bluzkę chciałam na szmatki pociąć ale dziecko mi płacze że mu się podoba ta bluzka

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Ja lubię kiedy jest i modnie i wygodnie. To dla mnie idealne połączenie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X