Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    Dobrze się sprawdzają takie szpileczki z platformą, nie czuć ani kamyczków i tym podobnych ani jako takiej wysokości buta, jeśli szpilka dochodzi do np. 12 cm

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      ale nie każda platforma jest wygodna, but jednak musi być solidnie wykonany by mógł być zdatny do chodzenia, tym bardziej jelsi mowa o szpilce o kolosalnych wymiarach 12 centymetrów. Osobiście dla mnie taki obcas to już za dużo, czuję sie za wielka

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Mnie po prostu nogi by bolały po kilku godzinach chodzenia :/ Za to moja siostra to nie potrafi chodzić a raczej nie lubi czy najwygodniej jest jej na wyższych butach nawet po domu ma takie na wyższej platformie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Mnie po prostu nogi by bolały po kilku godzinach chodzenia :/ Za to moja siostra to nie potrafi chodzić a raczej nie lubi czy najwygodniej jest jej na wyższych butach nawet po domu ma takie na wyższej platformie
          Ja kiedyś jak chodziłam na obcasach to tak samo potem jak mi przysżło załozyć baleriny , to nie mogła sobie w nich poradzić, chodziłam komicznie, i było mi tak nie wygodnie. Jednak w obcasie zupełnie inaczej stawia się stopy.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            Też noszę latem te na platformie, kupiłam 3 pary i są bardzo wygodne. A przy dzieciach to jednak szpilki odpadają bo to trzeba pilnować dziecka a nie nóg by se nie po skręcać Kiedyś nosiłam szpile ale się odzwyczaiłam od nich przez ostatnie 3 lata

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Oczywiście, że wygoda :-)
              Szpilki na specjalne wyjścia - bez dzieci he he
              Ale sukienki uwielbiam..bez względu na porę roku :-) Jestem kobietą i lubię eksponować swoje zgrabne nogi i jak to mówi mój partner - ponętny biust he he. Oczywiście nie mam na myśli wywalania go na wierzch jak robią to niektóre Panie. Raczej dyskretne podkreślenie. Latem wiadomo zwiewne sukienki..zimą tuniki i cieplejsze dzianinowe.
              Nawet teraz gdy jestm w ciąży zdarza mi sie założyc szpili, a sukienka to dla mnie must have.
              Ostatnio fajną sukieneczkę kupiłam w Top Secret. Elastyczna, dopasowujaca sie do ciała ale mimo brzuszka wygląda się w niej całkiem dobrze. Nie wiem czy jest modna, pewnie tak..ale napewno mega wygodna..i strój na święta gotowy:-) a jest na tyle klasyczna, że na każdą okazję równiez się nada.
              A na podwórko z dziećmi najlepszy jest dres he he..teraz jest modny a do tego mega wygodny..fajne wzory i kroje..polecam
              Attached Files

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Tak naprawdę, żeby być takim super modnym to trzeba miec kupę kasy, dlatego lepiej postawić na klasykę, bo trendy zmieniają się bardzo szybko. Mnie osobiście ceny ciuchów powalają tym bardziej że jakość taka , że kilka razy założysz i już szmata.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  Tak naprawdę, żeby być takim super modnym to trzeba miec kupę kasy, dlatego lepiej postawić na klasykę, bo trendy zmieniają się bardzo szybko. Mnie osobiście ceny ciuchów powalają tym bardziej że jakość taka , że kilka razy założysz i już szmata.
                  Dlatego nie ma co wariować pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Ha ha ja mimo, że mam świra na punkcie szpilek, to też rzadko w nich chodzę, mam skoliozę i inne zwyrodnienia, po 1 godzinie chodzenia na szpilce umieram z bólu...sprawdzają się u mnie takie do 7-8 cm i na 2cm platformie Ale mam ich dużo i w każdym kolorze i nigdy nie kupiłam butów droższych niż 80-90 zł, po prostu łażę i szukam okazji, moja znajoma na przykład ma buty za 2500 zł...

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Za tyle kasiory Ile kupiłabym butów Dla całej rodziny !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Za tyle kasiory Ile kupiłabym butów Dla całej rodziny !
                        Ha ha my mamy inny przelicznik, dla mnie to by było na miesiąc życia a dla niej jeden wyskok do Austrii np. na narty czy Christian Louboutin
                        Po prostu więcej zarabia

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          Jak kogoś stać na buty po kilka tysięcy to czemu nie. Gdyby mnie było stać, też bym sie stroiła w piękne stroje, tuniki i eleganckie sukienki dla kobiet w ciąży bo sa przepiękne. Ale trzeba myśleć realnie- nie stać mnie więc musze ograniczać się z ciuchami.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Racja, ale to już chyba kwestia wychowania, pamiętam dobre czasy, gdzie miałam dużo pieniędzy, ale pochodzę z bardzo biednej rodziny i zawsze jak robiłam zakupy to najtaniej, zawsze porównywałam wszystko, mąż nigdy nie mógł tego zrozumieć, że mam tyle kasy i tak dziwnie się zachowuje zamiast kupować i się nie przejmować, no ale mama mnie tak nauczyła.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              Jeśłi ktoś zaznał biedy to wie jak pieniądz trzeba sznaować by go więcej nie brakło. W każdym bądz razie moda jest fajna, ale wygoda to warunek numer jedne przy dokonywaniu zakupów, i oczywiście czy dana rzecz do nas pasuje.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Dlatego też u mnie w szafie nie brakuje adresów i leginsów mimo, że mąż woli mnie w innej odsłonie, którą funduje sobie na wyjścia na miasto, a że ostatnio słabo z wychodzeniem...to się musiał do dresików przyzwyczaić he he

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X