Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    witamy

    cieszę się, że jest nas więcej...

    czy ćwiczyłaś już kiedyś w domu lub na siłowni? stawiasz na ćwiczenia we własnym zakresie np. brzuszki, przysiady i inne takie?

    Ja wczoraj byłam na zajęciach z TBC jak zawsze weszłyśmy do sali i czekamy na prowadzącą a tu niespodzianka zmiana pracowników w klubie i wchodzi przystojniak dał nam taki wycisk, że czuje mięśnie o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia. Brawa dla tego pana. Lubię wycisk, bo wiem że coś się dzieje dobrego z moim tłuszczykiem

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      Napisane przez goska2164 Pokaż wiadomość
      Witam!!!
      Chcialabym sie rownierz do was przylaczyc przez ta zime strasznie mi sie przytylo w dodatku zaczelam jesc czesciej slodycze wczesniej nie zdawalam sobie z tego sprawy ale trzeba wziasc sie za siebie .
      Witamy!
      Służymy wsparciem i czekamy na twoje dla nas, haha.
      Ja tracę średni 200 gr dziennie, tak wychodzi według wagi, ważę się zawsze o tej samej porze, tzn. rano na czczo, nago. Cieszę się, że udaj mi się to robić w miarę zdrowo, tzn. moja dieta jest urozmaicona, zdrowa a nie restrykcyjna. Nie ma żadnej nazwy, po prostu mniejsze porcje i zdrowe jedzenie (warzywa, soki warzywne, kiełki, owoce, płatki pełnoziarniste, ml.sojowe, pierś z kurczaka, indyk) choć nie odmawiam sobie troszkę słodkości od czasu do czasu. Wczoraj na przykład zjadłam 6 sztuk After Eight po obiedzie, a wcześniej potrafiłam zjeść całe opakowanie wieczorem i jeszcze coś do tego, haha. Nie jem ostatnio ziemniaków, ale i tak za nimi nie przepadałam. Generalnie mam dietę, która nie sprawia mi żadnych trudności. Oczywiście ćwiczę, ale w warunkach domowych na razie. Kiedyś chodziłam często do siłowni, sama prowadziłam zajęcia dla ludzi, a teraz zostałam sama, ale jest nieźle. Mam w domu podest do step aerobiku, stepper, hantle, gumy, dużą piłkę, matę, ciężarki na nogi i z tego korzystam. Poza tym kocham spacery. Nie mogę się już doczekać, gdy wsiądę na rower, ale u nas jest jeszcze ślisko, więc muszę zaczekać jeszcze 2-3 tyg..

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        Witam
        ALIBABKA ciacho powiadasz :-D szkoda że ja nie mam czasu ani dodatkowych funduszy na dodatkowe zajęcia.

        wczoraj zaliczyła pół godzinną jazdę na rowerku i 15 min serie na brzuch, a dzisiaj kolejna sesje tanecznej jogi ha ha a wieczorem kolejne zajęcia. ale jakoś waga mi nie spada i za bardzo z brzucha nie schodzi.





        Skomentuj


          #64
          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          Dziewczyny- jestem dla Was pełna podziwu

          widzę, ze macie założenie, by schudnąć. Ja jeszcze nigdy się nie odchudzałam i tym razem też nie mam takiego założenia- choć przez ostatni rok przytyłam około 1,5 kg.

          Przy antybiotykach ćwiczenia odpadają- i tak jestem wykończona przy najdrobniejszych czynnościach domowych. Już 2 razy w tym roku przeforsowałam się przy chorobie i ciągnęło się tygodniiami. Teraz muszę odpuścić. Ale za Was trzymam kciuki

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            Ja mam dziś za sobą 30 min steppera oraz 120 powtórzeń na brzuch, trochę na biodra oraz ćwiczenia z hantlami i rozciąganie. Poza tym strasznie dużo biegania za dzieciakami, haha. U mnie waga też nie leci na łeb na szyje, ale nie chcę bardziej restrykcyjnej diety, a na więcej ćwiczeń nie mam czasu. Mam nadzieję, że po jakimś miesiącu takiego stylu życia coś zacznie bardziej przyśpieszać lub wtedy, gdy siądę na rower. Ale nie jest źle, nie narzekam, ma być wolno i zdrowo.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              wiecie wiosna idzie trzeba doprowadzić się do ładu i składu.

              ja zawsze miałem płaski brzuch tej zimy obrosłam strasznie przybyło mi 8 kg no i płaski brzuch odszedł w zapomnienie. Mam oponę i strasznie mi przeszkadza a do tego jeszcze cellulit dlatego muszę coś zrobić, bo za 2 lata obudzę się z wagą ok 100 kg i cellulitem na paznokciach

              co dziś robicie? ja mam zajęcia fitness

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                Alibabka ją przytylam 3kg ale brzuch mam straszny dziś jakieś brzuszki zrobie i może rowerek trochę. a ogólnie skórę mam w fatalnym stanie - narazie doprowadziłam twarz do pożądku a teraz nawilżam ciało i dłonie kremem nutriextra z vich a jak mi się skończy to biorę się za coś ujędrniającego





                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                  kruszyna- też mam ten krem. Nie za bardzo wierzyłam, że cokolwiek pomoże fatalnej skórze moich dłoni, ale o dziwo widzę poprawę- po kilku dniach stosowania jest lekka poprawa. To już coś

                  Ja dopiero teraz mam nawał kataru po antybiotykach. Póki co biegałam z dziećmi po domu

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                    Kasiu mój mąż kupił mi krem do rąk z vichy , jest drogi bo 34zł za 50ml ale jest rewelacyjny warto się skusić choć by na miesięczną kurację a ten balsam jest dobry już mnie nie piecze skóra na nogach a całe ciało rzeczywiście mam gładkie .





                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                      jeśli chodzi o krem do rąk to polecam tani ale bardzo dobry ziaja - kozie mleko

                      odnośnie cellulitu szukam balsamu, który pomoże mi z tym walczyć oczywiście w połączeniu z ćwiczeniami.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                        alibabka- leżąc w ciąży na podtrzymaniu położne często nam mówiły, że jeżeli cdelulit się pojawi, to już nie zejdzie. Ewentualnie zbladnie. Nie wiem, czy to prawda, bo na szczęście go nie doświadczyłam. Podobno to cecha dziedziczna. Jeśli matka miała, to córka z dużym prawdopodobieństwem też. Ja widzę na wielu osobach, że to się sprawdza.

                        kremy moze i pomogą nieco, ale pewnie te w "wysokiej" półki.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                          wiesz cellulit nie ma jako-takiego koloru, więc nie wiem o co chodzi z tym bladnięciem.
                          Czytam trochę o walce z cellulitem i podobno walka jest trudna ale można go zminimalizować a jak jest mały usunąć.

                          Potrzebne są ćwiczenia, balsamy i zmiana diety.
                          Koleżanka mówiła, że przed ciążą miała cellulit a po porodzie jej zszedł. Chyba każda z nas jest inna i inaczej przechodzi różne zmiany.

                          Owszem moja mama ma problem z cellulitem ale nie tak jak ja. Młodsza siostra miała już w wieku 19 lat zaczątki na pupie.

                          Mam nadzieję, że ćwiczenia mi trochę pomogą

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                            Na pewno chodziło o rozstępy, a nie cellulit. Rozstępy nie znikają nigdy, tylko mogą zblednąć. Co do cellulitu, to ja mam straszny, no ale można się go pozbyć. Wymaga to tylko wielkiego wysiłku i konkretnego treningu. Kiedyś, jeszcze przed trójka dzieci, udało mi się zrobić to ćwiczeniami, jazdą na rowerze, do tego sauna i co istotne, bicze wodne. Używałam też kremy, ale na prawdę nie wierzę w ich cudowne działanie, raczej jako wspomaganie i na poprawę samopoczucia.
                            Ja już dziś jestem po treningu: 30 min step aerobiku, brzuszki, pompki, ćw. na biodra, rozciąganie. Całość jakieś 50 min. Nieźle. Tak się po tym nakręciłam, że teraz sprzątam mieszkanie, bo nie mam co zrobić z nadmiarem energii.
                            Miłych ćwiczeń dziewczyny!!!

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                              Ania masz rację- pomyliłam z rozstępami

                              w sumie nie mam celulitu ani rozstępów, wiec nie za bardzo wiem praktycznie, jak z tym walczyć. Ale ćwiczenia rzeczywiście mogą pomóc

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                                Hej, jesli można się przyłaczyć to z miła chęcią do was dołącze.
                                Mam ten sam problem rozstępy i brak motywacji na ćwiczenia, przez pare dni zrobie ćwiczenia a po tem KONIEC.
                                Po ciąży waga stoi w miejscy i nie chce mi spaść do wagi z przed ciąży.

                                Mam nadzieje że teraz jak już zaczełam ćwiczyć to schudne i nie bede miała tego okropnego brzucha.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X