Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiecej sportu - wątek wsparcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

    kasiakozmin
    Gratuluję!!

    kruszyna23
    prace domowe wymagają dużo ruchu - tak trzymać

    Ja wczoraj tylko rozruszałam zakwasy w domu dziś idę na zajęcia fitness

    Dziękuję, że jesteście

    Wszystkiego dobrego w naszym dniu

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

      kruszyna- to miałaś wysiłkowe zajęcia! mam nadzieję, że się nie poobrywałaś

      Za mną kolejne 20 brzuszków wiem, ze to nie za wiele, ale lepsze to, niż nic.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

        lepsze 20 niż 0
        jestem z Ciebie dumna

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

          Ja dziś zrobiłam bardzo dużo dla siebie:
          1. sauna-3 wejścia zakończone zimnymi prysznicami, ostatnie wejście zakończone pilingiem
          2. zamiast "badziewia" na drugie śniadanie wypiłam sok warzywny i zjadłam nasiona dyni oraz słonecznika
          3. ćwiczyłam: 50 przysiadów, 120 powtórzeń na brzuch, 20 pompek, 40 powtórzeń na biodra, 30 powtórzeń na plecy, zakończone rozciąganiem
          4. piłam dużo wody i herbatek ziołowych.
          Jestem z siebie dumna!!!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

            ANIU gratulacje, ja też jestem z ciebie dumna
            ja tyle nie robie dla siebie w ciągu miesiąca .

            ja wczoraj poległam zaliczyłam tylko mało wysiłkowy spacer. a dzisiaj coś mnie rozłożyło-strasznie się czuje i do tego deszcz





            Skomentuj


              #36
              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

              dziewczyny dobrze wam idzie

              Aniu - szacun

              ja mam fitness jutro po pracy. Staram się pić wodę.
              Dziś coś dla duszy czyli wyjście do kina

              P.S.
              peeling rób przed sauną a nie po niej, lepiej wpływa na ciało...

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                Dzięki za rady dotyczące peelingu, mam nadzieję, że uda mi się powtórzyć tę sesję w przyszłym tygodniu. Dziś udało mi się pochodzić na stepperze przez 20 min., 120 powtórzeń na brzuch, 20 pompek, rozciąganie. Piłam wodę, herbatki ziołowe, jadłam zdrowo: musli, mleko sojowe, owoce, sałatkę (sałata, rukola, pomidory, papryka, oliwki, serek feta), nasiona, zupa pomid., łosoś wędzony, chleb razowy, jedno kaffe latte,wszystko w niezbyt dużych porcjach. Czuję się świetnie, mam nadzieje, że uda mi się utrzymać kontrolę nad moim życiem, haha. A wam jak idzie???

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                  ANIU szacun ha ha

                  mi idzie średnio,wmawiam sobie że nie mam czasu i chyba boję się większego wysiłku narazie joga i ostatnio jem o wiele mniej słodyczy -już nie potrzebuje takich ilości, ale 3 kawy dziennie w tym mocha i waniliowe macchiato. ale jem dużo owoców i codziennie spacer,wczoraj zaliczyłam peeling i maskę na ciało





                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                    Brawo, brawo!
                    Dziewczyny róbcie coś więcej. Ja mam troje dzieci, łatwo nie jest, ale jak się chce to się da. Taka prawda!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                      Aneczko święta prawda, ale ponoć przy 2-3 dzieci jest się lepiej zorganizowanym niż przy jednym dzisiaj wyciągam rowerek trzymać kciuki!





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                        Ja już dzisiaj po treningu, 50 min w sumie: 30 na stepperze, brzuch 6 ćw. po 20 razy, hantle 5 ćw. po 20 razy, plecy 3 ćw. po 20, biodra 30 powtórzeń, zakończone rozciąganiem! Jestem zmęczona, ale szczęśliwa!!!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                          jaka profeska

                          też tak chcę

                          dziś złapał mnie straszny ból nad łopatką to chyba stres
                          nakleiłam sobie plaster voltaren może coś da...

                          po pracy idę na fitness dziś TBC

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                            Na taki ból najlepszy jest ruch, znam z autopsji, haha. Mam skoliozę i wiem, jak potrafi boleć koło łopatki.
                            Dziewczyny to miał być wątek motywacyjny, a wy mi motywację odbieracie! Do roboty, nie lenić się, nie marudzić! Może przed każdym wejściem na forum zróbcie ze 20 brzuszków???

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                              ANIU a czym ci tą motywację zabieramy? tym że chodzę 2 razy w tygodniu na 1.5 godzinne zajęcia z jogi już prawie 2 miesiące, że wychodzę na prawie codzienne spacery i zajmuje się domem i nieraz pojerzdze na rowerze?
                              nie wiem w jakim wieku masz dzieci ale mój nie chodzi do przedszkola a em jest od rana do wieczora w pracy, na weekendy też.
                              nie wiem jak pozostałym ale mi pomaga nie tylko mówienie o sukcesach ale i o porażkach.

                              zaliczyłam dzisiaj 15 min zestaw na brzuch, 40 brzuszków i 15min na maksymalnym obciążeniu jazdy na rowerku i jestem z siebie dumna





                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wiecej sportu - wątek wsparcia

                                Hehe, nie bierz tego tak serio, przecież żartowałam. Piszę tak ogóleni do dziewczyn, które mogą, ale im się nie chce.
                                Brawo za ciebie kruszyna23!!! Moje dzieci są w wieku 8 lat, 19 mies i 3 mies. Jak jedno śpi, to drugie płacze i tak na zmianę. Wczoraj chodziłam z córcią na stepperze, tzn trzymałam ją na rękach, a waży 15 kg., masakra. Mam nadzieję, że mnie to nie zdemotywuje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X