Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja chcę już wiosny. A wy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Lara5 - termin mam na 15 kwietnia ale pewnie nie donoszę :-/ teraz aktualnie przebywam w szpitalu, dostałam dwa zastrzyki ze sterydów na rozwój płucek bo mam przedwczesne skurcze..i narazie w końcu leniuchuję, bo w domu się nie da :-) ale cieszę się na myśl owiośnie i spacerkach z maleństwem..
    odpoczywaj, relaksuj sie i myśl o swej kruszynie - trzymamy kciuki byś dotrwała bliżej terminu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

      macdzia to pewnie już święta Wielkanocne będziecie wszyscy razem
      Święta wcześnie się zaczynają ... Tak niedawno Boże Narodzenie było i tak szybko minęło I teraz u nas rekolekcje sie zaczynają
      Już drugi dzień deszcz pada Nie ma jak wyjść z domu

      Skomentuj


        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        macdzia to pewnie już święta Wielkanocne będziecie wszyscy razem
        Święta wcześnie się zaczynają ... Tak niedawno Boże Narodzenie było i tak szybko minęło I teraz u nas rekolekcje sie zaczynają
        Już drugi dzień deszcz pada Nie ma jak wyjść z domu
        nio masakra jak ten czas leci - jutro już połowa miesiąca ja nie wiem gdzie ten czas ucieka mi, jest poniedziałek a za chwilkę koniec tygodnia - nie ogarniam niekiedy który dzien tygodnia jest, u nas też pogoda paskudna - Zosieńka ciągle przynosi do mnie kurteczkę i buty ze chce na polko - a nie bardzo mi sie wyjade - bo jest paskudnie ;/

        Skomentuj


          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

          Dziękuję dziewczyny :-)
          A pogoda faktycznie płata figle..było już tak przyjemnie, te słoneczko i ogólnie wiosenna aura a teraz znowu masakra..

          Skomentuj


            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

            choć ponoć ma być już lepiej z pogodą - ja chce wiosny i słoneczka bo człowiek ma wiecej siły i energii do życia

            Skomentuj


              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

              Ale mi narobiłaś ochoty na czekoladę... u mnie dziś piękne słońce ale zimno ale pączki już się pojawiają i 2 tulipany na ogródku wypatrzyłam

              Skomentuj


                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                My z córcią dziś oglądałyśmy pąki, to znaczy ja bardziej ogląałam bo moją córcie bardziej interesowało czy da się zjeść to coś (czytaj gałązke) co mama przybliżyła do wózeczka Ale wiosnę widać, słychać i czuć Niech wiosna na dobre przychodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                  u nas też dziś ladnie - bylysmy z Zosia na dlugim spacerze, potem siedzialysmy w sloneczku na tarasie , u nas w ogrodzie narazie kwiatuszkow brak ale w domku wiosenne kwatuszki zawitaly w doniczkach

                  Skomentuj


                    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    u nas też dziś ladnie - bylysmy z Zosia na dlugim spacerze, potem siedzialysmy w sloneczku na tarasie , u nas w ogrodzie narazie kwiatuszkow brak ale w domku wiosenne kwatuszki zawitaly w doniczkach
                    Też zaczełyśmy tarasowanie, ja myłam okna, wieszałam pranie i inne porządkowe sprawy załatwiałam, a córka moja w wózeczku łapała świeże powietrze i się tarasowała A jaka grzeczna nad podziw była

                    Skomentuj


                      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Też zaczełyśmy tarasowanie, ja myłam okna, wieszałam pranie i inne porządkowe sprawy załatwiałam, a córka moja w wózeczku łapała świeże powietrze i się tarasowała A jaka grzeczna nad podziw była
                      eh Dziewczyny - Ty, Lara - okna umyte a moje brudne - oj przydalo by sie im mycie - musze sie zmobilizowac w najbliszych dniach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        eh Dziewczyny - Ty, Lara - okna umyte a moje brudne - oj przydalo by sie im mycie - musze sie zmobilizowac w najbliszych dniach
                        Ja sie wziąć musiała, już świata nie był widać, dziecko nie widziało wiosny za oknem już. ponadto mamy na podwórku dwa szczeniaki, które z upodobaniem mi szybę brudzą ciągle drapiąc łapą ubłoconą i ocierając sieę o szyby tarasowe

                        Skomentuj


                          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                          ja sie zmuszę do mycia - bo normalnie wstyd mi przed Wami - mnie mycie nie przeraża mały pomocnik Zosia mi napewno pomoze tylko to prasowanie firanek ;/,

                          Skomentuj


                            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            My z córcią dziś oglądałyśmy pąki, to znaczy ja bardziej ogląałam bo moją córcie bardziej interesowało czy da się zjeść to coś (czytaj gałązke) co mama przybliżyła do wózeczka Ale wiosnę widać, słychać i czuć Niech wiosna na dobre przychodzi
                            Przeczytałam że oglądałyście pająki
                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            eh Dziewczyny - Ty, Lara - okna umyte a moje brudne - oj przydalo by sie im mycie - musze sie zmobilizowac w najbliszych dniach
                            Ja też muszę umyć ale jeszcze chwilę poczekam bo synek ma teraz czas klepania po oknach i lustrach i wiecznie mi glonojada udaje

                            Skomentuj


                              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                              pradipja na szczescie ten etap mam za soba - ale pammietam go doskonale - co umylam to lapki byly odbite

                              Skomentuj


                                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                                Przeczytałam że oglądałyście pająki

                                Ja też muszę umyć ale jeszcze chwilę poczekam bo synek ma teraz czas klepania po oknach i lustrach i wiecznie mi glonojada udaje
                                W życiu...od pająków z daleka. Jak ostatnio pajak mi zalągł się w łazience, to takiego krzyku nrobiła, że nawet teść przyleciał patrzeć co się dzieje od siebie.

                                Przeczytałam o tych śladach synka i aż spojrzałam na moje okna....Jak tak teraz siedzę w salonie i patrze na moje wypucowane okna to właśnie widzę jakieś dziwne znajome łapki już odbite na szybce...hm.... Babcia była, z Oleńką wygladały prze okno szukając "hałhał",..... taaa....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X