Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja chcę już wiosny. A wy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    W życiu...od pająków z daleka. Jak ostatnio pajak mi zalągł się w łazience, to takiego krzyku nrobiła, że nawet teść przyleciał patrzeć co się dzieje od siebie.

    Przeczytałam o tych śladach synka i aż spojrzałam na moje okna....Jak tak teraz siedzę w salonie i patrze na moje wypucowane okna to właśnie widzę jakieś dziwne znajome łapki już odbite na szybce...hm.... Babcia była, z Oleńką wygladały prze okno szukając "hałhał",..... taaa....
    U nas do klepania po szybach babcia już nie potrzebna, Zuzia wygląda za kotami, a ja co tydzień okno w salonie myję a jaj się to podoba bo robi psikpsik ze mną

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

      Wy to macie dobrze..jedna okna juz umyła..druga planuje a u mnie ani jednego ani drugiego :-/ do porodu trzy tygodnie wiec nie dla mnie latanie po parapetach a mąż ciągle w pracy..chyba będę musiała mamusię do pomocy zatrudnić he he i za jakąś czekoladę lub dwie..albo od razu osiem poprosić o umycie okien :-)

      Skomentuj


        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

        Ja przed Bożym Narodzeniem też nie miałam umytych okien bo nie byłam w stanie ich myć ale jak wróciłam ze szpitala to były czyściutkie chyba jakieś ptaszki je umyły( tak mi powiedziała córka). Moja kochana teściowa mi umyła , nie pozwoliłam jej myć jak byłam w domu to zrobiła to pod moją nieobecność

        Skomentuj


          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          pradipja na szczescie ten etap mam za soba - ale pammietam go doskonale - co umylam to lapki byly odbite
          u mnie łapki liczcie podwójnie to cobie wyobraźcie moje okna

          Skomentuj


            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
            Wy to macie dobrze..jedna okna juz umyła..druga planuje a u mnie ani jednego ani drugiego :-/ do porodu trzy tygodnie wiec nie dla mnie latanie po parapetach a mąż ciągle w pracy..chyba będę musiała mamusię do pomocy zatrudnić he he i za jakąś czekoladę lub dwie..albo od razu osiem poprosić o umycie okien :-)
            ja skusiłabym się za te 8

            Skomentuj


              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Wy to macie dobrze..jedna okna juz umyła..druga planuje a u mnie ani jednego ani drugiego :-/ do porodu trzy tygodnie wiec nie dla mnie latanie po parapetach a mąż ciągle w pracy..chyba będę musiała mamusię do pomocy zatrudnić he he i za jakąś czekoladę lub dwie..albo od razu osiem poprosić o umycie okien :-)
              Laraza te osiem toi jabym sie skusiła :P macdziaTy odpoczywaj a oknami nie ma sie co przejmowac poczekaja

              Skomentuj


                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                ja skusiłabym się za te 8
                Też lubisz czekoladę he he ;-) za osiem to chyba sama bym się skusiła..zwłaszcza, ze okien mało..chyba, ze mi powie, że te osiem to za jedno ha ha ha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                  Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                  Też lubisz czekoladę he he ;-) za osiem to chyba sama bym się skusiła..zwłaszcza, ze okien mało..chyba, ze mi powie, że te osiem to za jedno ha ha ha
                  Jeżeli to będzie czekolada z oreo pokruszonym lub taka bąbelkowa to ja już pakuje ścieraczki i jadę myć te okna już teraz w te pędy machnę nawet dziesięć okien

                  Skomentuj


                    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                    Macdzia - gdyby nie odległość to już przy oknach byśmy stały

                    Skomentuj


                      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                      Zebrałybyśmy sie wszystkie i w chwilę okana by były umyte. a ty biedulko nie dość że czekolady byś straciła to jeszcze kawę.
                      Okna by były czyściutkie, my byśmy miały satysfakcję ze komuś pomogłyśmy a do tego spotkałybyśmy sie w realu i w końcu poznałybyśmy się.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                        a Ty też z Warszawy Teresko? Może jak bedzie cieplej to jakies wspólne spacerki z dziecmi..albo nawet kawa i pyszne lody, bez dzieci he he ;-)

                        Skomentuj


                          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                          Słonko pięknie świeci a mój mężulek dalej gra o rower - ostatni dzień głosowania więc raz jeszcze się przypominam :-) https://www.facebook.com/merida.pols...70521899690320

                          Skomentuj


                            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                            Ja przed Bożym Narodzeniem też nie miałam umytych okien bo nie byłam w stanie ich myć ale jak wróciłam ze szpitala to były czyściutkie chyba jakieś ptaszki je umyły( tak mi powiedziała córka). Moja kochana teściowa mi umyła , nie pozwoliłam jej myć jak byłam w domu to zrobiła to pod moją nieobecność
                            Ale Ci dobrze było weź mi te ptaszki razem z wiosennym słonkiem przyślij
                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            u mnie łapki liczcie podwójnie to cobie wyobraźcie moje okna
                            U mnie tylko jedna para ale brudzi i psuje za 100
                            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                            Zebrałybyśmy sie wszystkie i w chwilę okana by były umyte. a ty biedulko nie dość że czekolady byś straciła to jeszcze kawę.
                            Okna by były czyściutkie, my byśmy miały satysfakcję ze komuś pomogłyśmy a do tego spotkałybyśmy sie w realu i w końcu poznałybyśmy się.
                            O to możemy zacząć od moich Zapraszam

                            Skomentuj


                              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Słonko pięknie świeci a mój mężulek dalej gra o rower - ostatni dzień głosowania więc raz jeszcze się przypominam :-) https://www.facebook.com/merida.pols...70521899690320
                              macdzia glosik polecial od nas

                              Skomentuj


                                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                                Madzia zagłosowane.
                                I przypominam o moim zdjęciu http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46085 zzalogowanego przez fb 3 punkty.
                                Ja nie jestem z Warszawy. Mieszkam 60 km od Wrocławia, a do Warszawy mam jakieś 250km.
                                Przeszłabym się z jakimiś fajnymi mamami na kawkę i lody bo u nas we wsi nie mam z kim i gdzie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X