Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja chcę już wiosny. A wy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

    a to już połowa lata za nami ja na wiosnę zasadziłam hiacynty posiłkując się poradami z http://www.twojekwiaty.pl/blog/hiacy...i-pielegnowac/ i teraz mam w domu pięknie pachnące i wyglądające kwiaty, chcecie jakieś fotki?

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

      Dopiero zaczął sie na dobre robic zimno a ja już marże o wiośnie a najlepiej o lecie Ubieranie maluchów w ta stertę ciuchów to koszmar mała sie niecierpliwi kręci wierci no i na dworze zimno brrr na sama myśl chce mi sie płakać

      Skomentuj


        #93
        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

        Ubieranie czasem dłużej schodzi niż sam spacer A tak na serio t męczące tak ale synek już się sam ubiera to już nie mam tak źle i córka zostaje mi do ubrania ale i czasem uciażliwe kiedy próbuje sama zapiąć kurtkę a to jej nie wychodzi jeszcze

        Skomentuj


          #94
          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

          A mi taka zima jak teraz w ciąży pasuje i to bardzo Ciepło i tak mi jest ciągle, może tylko te pochmurne dni działają przygnębiającą, ale poza tym jest super Nie puchnę, nie pocę się , nie sapie i dysze

          Skomentuj


            #95
            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

            Mi też pasuje taka zima ale jakby jednak było trochę mrozu to pozamarzały by te wszystkie zarazki A śniegu nie ma bo co spadnie to zniknie i dzieci tak by bałwanka polepiły

            Skomentuj


              #96
              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

              Ja kocham ogólnie ciepłe pory roku, także uwielbiam to we wiosence, że pąki kwiatów i inne budzą się do życia i ja też wtedy budzę się do życia, widząc słoneczko i czując na sobie jego promyczki ale tak jak mówi Beatrise, nie wyobrażam sobie tej ciąży w lecie, końcówka zwłaszcza...bo wiem, jak dziewczyny puchną wtedy. A teraz jest akurat taka pogoda, ze mi nie przeszkadza, wiadomo, zimno i ponuro, ale na wiosnę jedno jest pewne, będzie z nami nasz syn

              Skomentuj


                #97
                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                Pierwsze dziecko rodziłam w upalny lipiec Jak wracaliśmy ze szpitala do domu Synek był dosłownie mokry Córka w okresie jesienno zimowym więc było lepiej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Mi też pasuje taka zima ale jakby jednak było trochę mrozu to pozamarzały by te wszystkie zarazki A śniegu nie ma bo co spadnie to zniknie i dzieci tak by bałwanka polepiły
                  chciałaś i masz mrozik teraz jest idealnie, gdyby jeszcze ten wiatr tak nie wiał

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                    Na razie u mnie bezwietrznie Ale tak bez słońca to tak szaro i ponuro

                    Skomentuj


                      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                      Żeby tak chociaż śnieg spadł w Boże Narodzenie a nie na Wielkanoc

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Żeby tak chociaż śnieg spadł w Boże Narodzenie a nie na Wielkanoc
                        Weź nawet tych słów nie wypowiadaj a tfu tfu tfu!!
                        Nic, byle do wiosny.

                        Skomentuj


                          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                          Niestety tak u nas było że śnieg był w Wielkanoc a na święta nie było :/

                          Skomentuj


                            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                            Wiem, wiem, że tak było, dlatego piszę

                            Skomentuj


                              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                              Chociaż ja już wolę ogólnie ten delikatny śnieżyk , delikatny mrozik niż te pluchy. Piękna wiosna jest najlepsza, ale jak ma padać , być mokro, wszędzie błoto to wolę zimę

                              Skomentuj


                                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                                Chociaż ja już wolę ogólnie ten delikatny śnieżyk , delikatny mrozik niż te pluchy. Piękna wiosna jest najlepsza, ale jak ma padać , być mokro, wszędzie błoto to wolę zimę
                                Tylko, że zima też może Cię rozczarować pluchą i tym brudem wszędzie dookoła i chlapą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X