Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oj edytko mi tez niewyraznie
    chlop tak mnie wkurza i czuje sie bezsilna na ta jego glupote
    tu masz link jaka w tym roku przypada kwota to odliczenia na jedno dziecko http://babyonline.pl/rodzice_prawo_d...ul,5839,0.html

    a w picie z tego co pamietam jest wyszczegolnione , tylko samemu chyba kwote trzeba wpisac i tyle bedzie zwrotu

    mala goraczkuje, i katarek sie pokazuje, wogole 2 dni jest nakrecona i niespokojna, a dzis na dokladke slinka kapala struzka, oby szybko jakis zabek sie przebil bo chyba zwariuje z dwoma krzykaczami w domu

    a tego norberta z rakiem znam tyle o ile, glownie z wesel, odkad siorka wyprowadzila sie do niego zadko sie widujemy, ale strasznie mi ich szkoda, ona dobra dziewczyna, maja 2 coreczki, a norbert zanim ujawnila sie choroba pracowal w piekarni, a teraz jest caly spuchniety i nic nie da rady robic, wie ze umrze, ze to tylko kwestia czasu, ale fundacja pomaga calej rodzinie i opieke psych zapewnia nawet dzieciom

    edytko wytrzymaj, ja tez musze, mamy komu, przyjdzie czas ze obroci sie przeciw nim kazda nasa lza, inaczej byc nie moze
    amelcia skonczyla juz 4 miesiace, jeszcze miesiac i moga zaczac sie zabkowe sprawy, mozesz kupic sobie na zas zel na dziaselka DENTINOX-GEL ok 20 zl, z tego co wiem to najskuteczniejszy srodekw usmierzaniu bolu dziaselek
    sama poznasz kiedy moze sie przydac, tylko wiesz oszczednie, jak bedziesz zbyt czesto uzywac organizm sie przyzwyczai i bedzie coraz slabiej dzialal, a te pierwsze zabki sa najmniej bolesne, gorzej bedzie z kolejnymi, bocznymi glownie
    jest jeszcze jedna pomoc, ktora warto miec w domu na wszelki sluczaj, czopki homeopatyczne VIBURCOL tez ok 20 zl(12szt) dla niemowlat od 1 dnia zycia
    wskazania:stany niepokoju u niemowlati malych dzieci,infekcje wirusowe,bolesne zabkowanie
    ja stosowalam u dianki chyba ze 3 razy jak juz duzy kryzys byl, i za kazdym razem mala usypiala i spokojnie przesypiala nocke bo czopek zlagodzil bol i ja uspokoil

    anetko trzymam kciuki za konkursowicza, wzielam sie za nitki i szyje, jedna glowke juz skonczylam zaczelam kolejna, bardzo koja nerwy takie robotki

    w piatek mielismy pojsc do pediatry i jeczec o skierowanie na testy, ale jak zadzwonilam bylo juz 30 dzieci zapisanych do tej pani doktor co mnie interesowala, a do innej mysle ze nie ma po co isc, 2 sa takie fajne do dzieci i rodzicow, ta co o nia pytalam , wiecznie oblegana, a druga akurat na zwolnieniu, reszta lekarzy w tej przechodni nie ma co sobie d., zawracac, bo wszystko po lebkach odbebniaja , wiec mam nadzieje ze w poniedzialek sie zalapiemy
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      http://nasza-klasa.pl/profile/7500570 a to profil norberta
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        http://dzieciom.pl/5367
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          ehh nic nie piszecie
          ok to ja tez juz nie bede sie produkowac
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            piszemy, tylko nie bardzo mamy iedy skończyły się czasy ciążowe - mnóstwo czasu na forum ||||||||||||||||||

            Skomentuj


              mialam zapytac i zapomnialam
              mamuski roczniakow, karmicie juz kapusta i innymi warzywami wzdymajacymi?
              a kiszonki? dajecie juz ogorki i kapuste kiszona?
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                no to judyta ladnie was zaladowali w babmuko

                wlasnie czytalam ze kapusta i ogorki kiszone sa lzej strawne niz surowe, i szybciej mozna je dzieciom podac
                poki co ja ciagle nie probowalam, mala zabkuje, chorobasko zaczyna ja rozkladac, mnie tez, calkiem glos juz stracilam, a tak mi glowa i brzuch pekaja ze chyba obetne
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej
                  Minia kochana, dziękuje za ten zel i to odliczenie i to wszystko, naprawde kochana jestes!!

                  co do ogorkow to kolezanka , mama 8 mies corki dawala jej ogorkai nic jje nie bylo, ale nie wiem czy surowego czy kiszonego, ale mysle ze tego drugiego, byle za bardzo slony nie byl.

                  Judyta no niezle....

                  o mala cos krzyknela, dalam smoka i niech soi, po spacerku zasnela i tak sobie ladnie spi, mam nadzieje ze z humorkiem wstanie, bo wczoraj to dopiero od 16 do 19 spala, a dzis cos taka niespokojna podczas karmienia, normalnie wygina sie do tylu, i krzyczy ze szok ale jak juz troche podje, nie wiem czemu, espumisan sie chyba skonczyl i nie kupilam, moze dlatego, ale juz z tydz nie daje i bylo ok, i tak od wczoraj sie drze i wygina, ale jak wezme do gory to wszystko przechodzi

                  powoli szykuje cyca, bo prawie 2 godz juz spi, to glodna wstanie bo 3 godz temu jadla.

                  buziaczki i powodzenia u lekarza

                  Skomentuj


                    nie wiem czy zle doczytalam ale ulga wyniesie tylko tyle miesiecy ile w 2008 sie mala urodzila czyli 4 miesiace proporcjonalnie do calego roku czyli nie dostane 1112 zl tylko 1/3 tego... mam nadzieje ze zle zrozumialam bo bylo y to niesprawiedliwe... ble...

                    Skomentuj


                      jaki Nataniel słodki!!! będzie z niego tancerz i gwiazda!!!!! a jaki mobilny... nie wyobrazam sobie jak mala zacznie raczkowac albo cos. uroczego masz synka i tak fajnie nozkami przebiera gratulacje...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dostaniesz tyle ile zabrali ci podatku, ale nie wiecej niz 1173,70 zł. bodajze

                        ten dodatek o ktory ty pytasz to dla rodzin ktore przysposabiaja dzieci, a wlasciwie chyba chodzi o pogotowia rodzinne , rodziny do ktorych trafiaja na tymczasowo dzieci i wlasnie za ten okres moga dostac od panstwa zwrot podatku
                        no tak mi sie wydaje, wam nalezy sie na amelcie ta wyzsza kwota, tylko wiesz warunek, zeby tyle dostac zwrotu z podatku musza ci min tyle odebrac

                        ► Od 2009 roku z ulgi będą mogli korzystać nie tylko biologiczni rodzice. Obejmie ona także rodziny zastępcze oraz dzieci wychowywane przez opiekunów prawnych. Będą miały do niej prawo także dzieci studiujące za granicą (do tej pory odliczenie przysługiwało tylko, gdy dziecko uczyło się w Polsce).

                        ► Zmniejszy się nieco wysokość ulgi – w 2009 roku wyniesie 1112,04
                        Last edited by konwalia; 19-01-2009, 16:33.
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          tez patrzylam jak nati daje czadu, nie no super gosciu
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            Edytko całość dostaniesz, jak ja się rozliczałam to Dianka też miała tylko 4 miesiące ale całość ulgi wliczyłam

                            a ja mam ślicznego komputra, śliczny monitorek z tv, ach pięknie się ogląda... tylko kurna nie mam neta, bo się okazało że w międzyczasie go zlikwidowali więc muszę szukać gdzieś indziej... no co za pech...
                            moja siostra z narzeczonym mają neostradę, będę kombinować jakby się tu do nich podłączyć
                            no i znowu przez to nie mam jak pisać... ale mam dobrą wiadomość - mój dysk był padnięty ale udało się w nim odzyskać dane! nie straciłam zdjęć Dianki!!!

                            co do kiszonek to Dianka jadła wczoraj zupkę ogórkową, z normalnych ogórków (w sensie że nie z torebki) i bardzo jej smakowało, w nocy coś spać nie mogła ale nie wiem czy to efekt owej ogórkowej... poczekamy zobaczymy

                            dziewczyny obiecuję że jak będę miała neta to postaram się pisać częściej, wiadomo że Anetka może mieć z tym problem bo kolejka do kompa u niej...
                            damy radę
                            buziaki
                            Dominika & Dianka

                            Skomentuj


                              witajcie, no to by dobrze bylo gdyby tyle sie udalo odzyskac

                              mam pytanie uczylyscie swoje maluszki zeby dawaly tzn wyciagaly raczki i zeby je brac na rece? tesciowa dzis taka mala zagadywala to jje odpalilam ze nie chec jej tego uczyc. ja bym nie chciala bo potem bedzie siadziala w lozeczku czy gdzies i tylko rece do gory i zeby ja brac, widziala taka sytuacje, chlopiec ciagle rece wyciagal, sadze ze lepiej uczyc innch rzeczy, zreszta mala jeszcze i tak nie bardzo panuje nad calymi rekami ale radzi sobie, a czasami tak drzy az sie trzesie i rece rozklada, alenie wiem czy sie tak denerwuje czy tak czegos chce, dzis wygladalo jkaby cyca chciala, u babci na rekach byla i tak sie jakby do mnie rwala ale nie plakala. no dobra, juz sie obudzila, 35 minut spala. trza isc, kawe pic, maz niedlugo wraca to obiad szykowac dobrze ze mma gotowy. papa i czekamy Mika na czestsza obecnosc!!!!!

                              Skomentuj


                                Edytko ja swojej nie uczyłam - sama się nauczyła... tylko babcia ją nauczyłam że jak chce do niej na ręce to ma przynieść nosidełko, bo tak mojej mamie wygodniej, a Dianka lubi z babcią gotować - siedzi sobie w tym nosidełku i obserwuje co babcia robi

                                będę częściej, tylko neta sobie skombinuje, no i zdjęcia nowe powgrywam
                                Dominika & Dianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X