Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to ja z was oprócz Jasminki chyba najdalej od wa-wy mieszkam:P ale za to mam blisko do morza

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
      Hej Wam!
      Ja juz dobrze, wczoraj mnie gardlo bolalo ale juz przeszlo. Zmordowana tylko jestem bo zrobilysmy z Dorotka troche kilometrow

      Ponawiam pytanko o fotelik! Bylam dzis w sklepie i cala glupia jestem.

      A to mnie Jasminku zaskoczylas ta woda. Moze bede rozcienczac soczki, to moze wypije.

      Fuksjo trzymam kciuki zeby Wam sie ukladalo dalej. A Nataniel bezbledny. Moja tez juz staje ale puszcza tylko jedna raczke i krokow nie robi. Coprawda nie potrafi zalozyc bluzeczki ale ladnie zdejmuje

      Konwalio fajny ten Twoj sen i moze proroczy. Bo ja sie pisze na niedzielke.
      Kto jest z Wawy? Paula , Wiola, Edytka no i Dominika by mogla ale pewnie nie zdazy wrocic.
      Mysle ze moze Ty Monis wybierzesz jakies miejsce, tam gdzie Wam bedzie latwiej, bo my sobie poradzimy. Nie wiem cos co by bylo blisko lotniska bo na centralny czy starowke to bedziecie mieli daleko.
      kolo lotniska to niekoniecznie, bo samolot przylatuje dopiero ok 21ej a wczesniej jescze zabierzemy dzieci od brata ( chyba z bialoleki- chyba- bo nawet nie pamietam gdzie mieszka..upsss)
      edytka jest z lecznej
      a dominika ma nadzieje ze sie wyrobi
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        orchideo a cos Ty taka zaspana na tych fotach...Zuziolek spac nie dał?

        Skomentuj


          olcia ja fotelika nadal nie posiadam, nie kupilam wtedy co sie rozgladalam, stwierdzilam ze czekamy do 1 roczku
          mam ciagle pozyczony ten dla niemowlat tylem do kierunku jazdy
          ogladalam te wynalazki w biedronce i innych tego typu sklepach i przyznam szczerze, ze na zdjeciach wygladaly ok, ale w realu- koszmar
          tez sie zastanawiam co tu kupic, nie jezdzimy bardzo duzo, co nie znaczy ze nie chcialabym zeby dziecko nie bylo bezpieczne... ale 400-500zl i wiecej zdecydowanie to nie dla mnie pułap cenowy, mysle ze gorna granica to 300zl, ale nie obrazilabym sie zeby zaplacic i 100zl
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            A mi sie ktoregos dnia Andzia snila. Juz za groma nie pamietam ale nie bylo nic wspolnego z dzieciaczkami.

            Wiesz co Konwalio chyba znalazlam przyczyne tych suchych plackow na pleckach. Jak Dorotka brykala na trawce to umylam ja na dzialce bo sie cala ubrudzila ziemia. Moze woda jej nie podpasowala. Tak intensywnie myslalam bo nie pasowalo mi to na uczulenie od jedzonka.

            Wiola nie przejmuj sie praca. Nawet jak Cie zwolnia to czas ktory spedzisz z corcia jest bezcenny. Ja juz sie wyrazac nie bede Andzia napisala wszystko.

            Mam dzis ochote posiedziec. Mam nadzieje ze mi nie pouciekacie
            Dorotka
            Blog Dorotki

            Skomentuj


              Napisane przez Orchidea
              a kiedy bedziesz w Lubaniu ew. okolicach???
              tylko Wa-wa i Wa-wa...ehhhh
              a tak to bysmy z Aneta i naszymi szogunami zrobily Ci przywitanie!!!
              nio wiesz jak mialo byc, myslalam ze w lipcu wypali, ale fundusze... ta durna robota rozwalila mi kilka planow, ale niech no tylko moja smerfetka podrosnie to pojedziemy , chocby i pociagiem, zeby bylo taniej
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                Lilijko..ja dorwałam w Smyku taki za 140 zł a z funkcjami takiego za 400 firma niana czy nania jakos tak. on jest do 18 kg od 0 ten do 13 juz musiałam odpuscic bo mały sie w nim gniezdził a mimo iz pisało ze do 13 to mały jak miał 9 to juz wydawał mi sie dla niego za ciasny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość
                  A mi sie ktoregos dnia Andzia snila. Juz za groma nie pamietam ale nie bylo nic wspolnego z dzieciaczkami.

                  Wiesz co Konwalio chyba znalazlam przyczyne tych suchych plackow na pleckach. Jak Dorotka brykala na trawce to umylam ja na dzialce bo sie cala ubrudzila ziemia. Moze woda jej nie podpasowala. Tak intensywnie myslalam bo nie pasowalo mi to na uczulenie od jedzonka.

                  Wiola nie przejmuj sie praca. Nawet jak Cie zwolnia to czas ktory spedzisz z corcia jest bezcenny. Ja juz sie wyrazac nie bede Andzia napisala wszystko.

                  Mam dzis ochote posiedziec. Mam nadzieje ze mi nie pouciekacie
                  nio ja tez mam warte
                  moja mala padla pijac mleko, zasnela jak kamien ze smokiem w dziobku, a menio na razie zajety- film go wciagnal to mnie jeszcze nie bedzie odganial

                  ale super ze to tylko woda, zaraz przejdzie i bedzie po klopocie
                  a moja znowu ssypana, wyglada na to ze moze body slabo wyplukane.. ale dziwi mnie to bo ostatnio wlaczam dodatkowe plukanie...
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Ale Leczna to chyba blisko?
                    Tzn ze z Bezikiem juz ugadane?

                    No ja tez mam taki dla maluszkow. Tylko ze mala juz wypada z pasow. Przed Wawa musze cos kupic. Widzialam i takie za 100 ale sie boje chcialabym jakiejs pozadnej firmy ale tak do 400 zl.
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      oj dziwcznynki ale wy biedne jestescie z tymi alergiami!! jakby Natanul miał to chyba bym osiwiała od tych wszystkich krostek kropek i plamek
                      a powiedzcie mi bo ja w sumie mało na ten temat wiem..ta alergia na białko to juz tak na zawsze czy to sie moze cofnąć?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A Dorocia sobie ladnie usnelam wypila prawie 2 butle. A ja sobie dopijam piwko, musze sama pic to zakrawa na alkoholizm Maz mi usnal i co mam zrobic
                        Ale bylo by fajnie jakbysmy sie spotkaly. Dokladnie rok temu byly takie plany. Moze wreszcie sie uda. Zaraz jeszcze Lidzia jest z Wawy, Wiola ma z nia kontakt.
                        Dorotka
                        Blog Dorotki

                        Skomentuj


                          Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
                          oj dziwcznynki ale wy biedne jestescie z tymi alergiami!! jakby Natanul miał to chyba bym osiwiała od tych wszystkich krostek kropek i plamek
                          a powiedzcie mi bo ja w sumie mało na ten temat wiem..ta alergia na białko to juz tak na zawsze czy to sie moze cofnąć?
                          wszedzie pisza ze dziecko moze z tego wyrosnac do 2 roku zycia, wiec jest nadzieja

                          ale prawde mowiac to sie boje
                          widze ze mała ma duze uczulenie, ostatnio dalam jej ciut loda na patyku, ale nie do polizania tylko zeby poczula jezyczkiem ze to zimne... nawet nie bylo z czego smak poczuc.. i w ciagu godziny ssypalo ja bardzo mocno wokół ust a dotykala ulamek sekundy
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            i mam nowy klopot
                            moja malutka pierwszy raz w zyciu ma zaczerwieniona cipeczke, mam wrazenie ze ja to boli, piecze.. co robic?? ratujcie teraz przy kapieli zauwazylam, posmarowalam mala sudocremem.. ale nie jestem pewna czy powinnam, kiedys uzywalam tylko do pupci..
                            Last edited by konwalia; 12-08-2008, 23:30.
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Konwlio no to faktycznie Dianka silnie regauje. Kiedys Artur dal tez malej loda ale normalnie na lyzeczce i to sporo, i nie bylo reakcji. Tzn. na policzkach i nadarstkach to ma zawsze juz sie mozna pogubic. Kiedys zrobilo jej sie bardziej czerwone po biszkoptach i chlebku. Nie wiem ja juz jestem taka glupia. Moze to kot i ta dieta w ogole nie ma sensu. Ale reaguje tez na pokarmy. Trzeba zrobic testy i dopiero bedzie sie pewnym.
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj


                                konwalijko pewnie to nie to samo bo Natanul ma stulejke ale pediatra mi kazał takie zaczerwienienia Rivanolem przemywac i okłady z niego robic. to taki środek dezynfekujacy i łagodzacy podraznienia. a moze Ci sie odparzyła? sudocrem albo<osobiscie polecam i preferuje> tormentiol.nie zaszkodzi na podraznienie a napewno pomoze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X