Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    j.........
    Last edited by konwalia; 07-02-2009, 02:14.
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewuszki
      Judytko za pamieci, tak to te pierwsze po roczku. Te co Natanielek ma. To Nati z Dorotka beda sie laczyc w bolu

      Juz mam wszytskie prezenty. Ulzylo. Jutro demolka pokoju

      lece bo pozno do juterka
      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj


        ,,,,,,,,,,,,
        Last edited by konwalia; 07-02-2009, 02:14.
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          hej dziewczyny widze ze sie z wami mijam bo jestescie wieczorem a ja najczesciej rano i wciagu dnia
          na swieta nie bedzie nas praktycznie w domu bo wigilia u rodzicow 1-szy dzien swiat u tesciow a 2 dzien leczenie sie po obzarstwie
          takze za duzo gotowac nie musze haha moze ewentualnie jakies sałatki zrobie czy cus... z ryb mama zawsze tradycyjnie robi bo mało kto je najczesciej wiadomo karp smazony pstrag w galarecie jakas sałatka sledziowa a i tak wszystko zostaje haha no oprocz karpia.

          kurcze mam problem z prezentem dla natanula... zabawek juz nie ma gdzie kłasc ledwo mozna przez pokoj przejsc ciuchow ma multum sama nie wiem... moze jakas ksiazeczke? albo pake pampersow haha
          mojej siostrze chce kupic ksiazeczki o wychowaniu psa i bedzie git

          Skomentuj


            ..........
            Last edited by konwalia; 07-02-2009, 02:15.
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              no i wreszcie doczytalam, ale oczy mi sie kleic zaczynaja napisalam na lalkach ogolnie, wiecie u nas byl zwyczaj tylko dzieciom prezenty kupowac, bo wigilia byla w gronie 20 osob no i wez kup 20 osobom prezenty.... a teraz w sumie najpierw z tesciami i bratem grzeska albo z moimi rodzicami, moim bratem i siostra. jeszcze dopoki meztaka sie nie stalam to zawsze rodzicom i siostrez kupowalam prezenty a oni mi, bo najblizsi, ale tak mysle zeby moze wprowadzic prezenty... fajnie by znowu bylo... bo ostatnio jak maz ma kupic mi prezent to kaze wybierac i co to za niespodzianka.........

              Minia. u nas z kasa tez nie za wesolo, a dzis pojechalam do pracy, porozmawiac z szefowa, jak i czy w ogole juz myslala o mojej sytuacji, ale trafilam fatalnie, jakis sekretarz przyszedl, ona ciagl ema jakies kontrole, i psycholozka tez do niej, ale raczyla mnie zauwazyc, zapytala czy ja do niej a potem kazala swojej zaspepczyni z emna gadac... ela normalna babka, niedawno awansowala, wczesniejz wykla ksiegowa byla, no wiec mam napisac podanie o przedl umowy a drugie ze chcialabym na wychowawczy.... wypracowanie ma pisac czy rozprawke nie wiem sama... a dyr ma takie humory ze nie wiadomo jak to odbierze... a jak podje na wych to juz calkiem bedzie bida.. a w maju moj chrzesniak do komuni idzie... chyba zaczne odkladac co miesiac stowe czy dwie zeby potem w szoku nie byc

              Skomentuj


                no i nikogo nie ma

                ja okresu dostalam w niedzile rano... a mial byc od piatku, ale nie narzekam poki co

                fotki wzrucam na bobasy ale cos sie zacielo i musze po 2 zdjecia.. chyba do chrztu dzis nie dojde...

                Skomentuj

                •    
                     

                  a Dinulka zdrowa? a Dorotka?? a Paweł pewnie zadowolony z poczynan siostry w pokoju

                  a ryb ja nie robie zadnych chyba, chociaz szwagierka moja czyli zona grzeska brata ma rov=bic wigilie w tym roku, bo tesciowwa moze na operacje jeszcze przed swietami pojdziei moze cos jej tam pomoge chociaz i tak na wigilie do moich rodzicow pojedziemy, a u nas zawsze karp pycha!!! sledzie w occie, oleju i reginy czyli na czerwono no i ryba po grecku a kiedyc tez ryby marynowany wiecie takie w occie, ale to chyba ze sloika, zdenerwowalam nie na bobasy 50 5 sie dodaje i staje w miejscu, nie mam cierpliwosci... bede jutro odsypiac hehe

                  dobranoc!!!!!!!!

                  a niektorym milego poranku )
                  Last edited by słonecznik; 17-12-2008, 00:51.

                  Skomentuj


                    ja jestem ja
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      a czemu masz minusik??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ,,,,,,,,
                        Last edited by konwalia; 07-02-2009, 02:16.
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          z chrztu mam w kozuszku ale tak sie spieszylam kolnierza mi nikt nie wywinal i tak byle jak wygladalm

                          a amela tez jakos pokasluje jakby ale zobaczy ja lekarz to powie, goraczki nie ierzylam ale nie marudzi to mam nadzieje zdrowa...

                          Skomentuj


                            u nas w pracy jest taki"zwyczaj" ze sie pisze podanie o przedluzenie umowy o prace. ale tego o wychowawczy to nie wiem jak ugryźć..

                            a co do chrzestnej to jest nia grzeska siostra cioteczna, bliska rodzina, wyjezdzala niedawno w pielgrzymke do ziemi siwtej z mezem, chyba z aduoz kasy tam stracila, myslalma ze pismo sw jej kupi czy cos a tu nic, a dodatkowo jest moja dobra kol, znam ja od lat, jeszcze zanim grzeska poznalam.

                            a co do kuroniowki, to niestety nie mam prawa, rodzice na mnie gospodarstwo i ziemie przepisali i mam pare arow za duzo zeby sie kwalifikowac jako bezrobotna wiec bede musiala jeszcze krus placic jesli mnie zwolnia, bedzie to druga umowa o prace, wiec moze byc na czas okreslony, powiedzmy kolejne 2 lata, potem zajde znowu w ciaze i znowu macierzynski bym miala... ciekawe czy to wyjdzie.... hehe

                            Skomentuj


                              wg ulotki ta masc od 6 miesiaca
                              a jak robi sie ta rybe na czerwono?
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                t.............
                                Last edited by konwalia; 07-02-2009, 02:17.
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X