Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76


    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      ja widze wszystkie posty ale kody widze robia co chca
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        #78
        To i ja przylaczam sie do zyczonek. Wszystkiego najlepszego kochana i zeby ulozylo Ci sie z tym paskudzielcem Faceci juz tacy sa ot podgatunek. Trzeba olewac. Buziaki:*

        Dobranoc dziewuszki, lece wreszcie Doti padla.
        Dorotka
        Blog Dorotki

        Skomentuj


          #79
          witajcie!
          U nas dzis leje i leje!Straz tylko smiga do zalanych piwnic i to ciagle na sygnale wiec o 7 sgiaglismy sie z loza!
          a czy ta tajemnicza kaktusica to czasem nie nasza Kasiamamusia Julci!?
          Dziewczyny ale smigacie na forum az milo
          Jasmin to dopiero poczatki biegania za Olafkiem!Adrian jak mi czasem sie rozbiega to tylko czekam na siniaka czy krwawiaca warge!On oczywiscie niewiele sie tym przejmuje!
          dziwnie tak bez suwaczkow!

          Skomentuj


            #80

            Last edited by Frezja; 24-07-2008, 08:43.

            Skomentuj


              #81

              Skomentuj


                #82
                Hejka z rana
                Ciezka noc za nami. Dorcia padlo po 24 jeszcze kilka razy siadala w lozeczku az wreszcie usnela. O 1, 3 i 5 jadla. Wstalysmy o 8 chociaz to.
                Jak schodzilam z piersi to tak ladnie przesypiala nocki. Cieszylam sie ze nie musze szykowac w nocy butli. A od poczatku lipca jest masakra.
                Znowu bawi sie sama ale caly czas jest yyyyyy. Usmiecha sie do mnie a wyje. Poki co dziaselka na gorze bez zmian. Na dole przed wyjsciem sie troche rozpulchnily.
                U nas sloneczko zaczyna wygladac ale na spacerek nie pojdziemy bo sie wycyckalysmy i kluczy od domu nie mamy.
                Milego dzionka dziewczynki.
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Dobrze Cie rozumiem. Ja tez sie nameczylam przez pierwszy miesiac. Zaluje ze przez bol nie moglam sie nacieszyc malutka. Mam wrazenie ze cos stracilam.
                  Zuzia na pewno szybko zalapie i bedzie ladnie wsuwac. Co do wagi to sie tak bardzo nie przejmuj. Dorotka po 6 tygodniach wazyla tylko 4 kg a urodzila sie 3840.
                  Dorotka
                  Blog Dorotki

                  Skomentuj


                    #84
                    No i najwazniejsze:
                    Aneciu gratulacje dla Monisi z okazji ukonczenia kolejnego miesiaczka.
                    Ucaluj slicznotke od cioci

                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      #85
                      a wiec i ja dolaczam sie do zyczonek!
                      orchideo- napewno wszystko bedzie dobrze!Cierpliwosci i odwagi!Jestes dzielna kobitka i bardzo dobra mamusia skoro mimo bolu i zmeczenia walczysz dzielnie o mleczko dla Zuzanki!
                      Lilio moze wyprobuj czopki homeopatyczne Viburcol mojemu troche lagodzily zle samopoczucie a co najwazxniejsze nie sa na zadnych lekach a na naturalnych skladnikach i nie powoduja biegunki!mozna je dawac juz od pierwszego dnia zycia!trzymaj sie kochana

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86

                        Skomentuj


                          #88
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            #89
                            Fuksjo jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i zeby spelnily sie wszystkie twoje zamierzenia jak najbardziej pozytywniej w skutkach

                            ide do urwisa niejadka, leje jak z popmy, mialam dzis pojsc na kontrol wagi, moze po poludniu jak troche przestanie a jak nie to jutro pojde, a i tak musze bo mleko finito

                            fiolek pisz co u was
                            kaktusku jak zdrowko?
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              #90
                              Konwalio wyslalam Ci piosenki, zaraz pojda nastepne. Tylko nie wiem czy dobre bo nieraz pod tytulami jest zupelnie cos innego a nie sprawdzalam bo mala usnela.

                              Chyba te nasze niunki trzymaja diete. Moja od 5 prawie nic nie zjadla. Popija po kilka lykow, deserku nie chciala a chrupki podtykam po kawaleczku bo sama nie zje. Cos sie z nia dzieje niedobrego albo to wszystko te zeby.
                              Dorotka
                              Blog Dorotki

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X