Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc kobity wpadlam sie przywitac

    zaraz ide smazyc rybe poki nie jest bardzo goraco i czeka na mnie prasowansko.. znowu chyba ktos mi podrzucil, przeciez ja nie mam co na siebie wlozyc..

    jasminku, sasiad wyjechal dzis o 6ej rano, wroci dopiero e wrzesniu jego zona zostala bo chora, wiec nici z moich zakupow, a tak sie napalilam, juz myslalam ze za tydzien bede miec bajer dla niunki , i juz na wies wezmiemy z soba zeby mial w czym sie bezpiecznie bawic a tu lipa

    tak wiec podsylaj mi linki i bedziemy czatowac na mega okazje i cos fajniutkiego, wiesz czego szukam
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc dziewczyny
      deszczyk kropi, jest chlodno czyli o takiej pogodzie marzyłam

      zabieram dzis po przerwie sniadaniowej (przerwie chlopakow ktora jest za godzine-nie wzieli kluczy) Aminke i idziemy wplacic kase na konto bo bilety dzis chce koniecznie zabukowac ... i od 19 wrzesnia wakacje w domu (wlasciwie 20 bo lot jest w nocy)
      Nie moge sie doczekac

      Maluszek spi wiec szybki prysznic sobie zafunduje na lepsze samopoczucie bo noc i tak byla duszna
      Kinia & Aminka

      Skomentuj


        Jasminku no wlasnie mieszkanie jest nasze teraz jest spokoj a jakby co to dostał ostrzezenie i mam nadzieje ze odwali jakas akcjw po której mu powiem "pakuj sie menelu i wyp..." tak mi sie tylko marzy hehe a puki co troche na nim jeszcze pooszczedzamy a on na nas, zwlaszcza ze wyjazd za 1,5 miesiaca...Niech zna nasza za duza dobroc..jakby nie bylo to alkoholizm to tez choroba wiec na razie daje sobie spokoj a z równowagi mnie ciezko wyprowadzic, przy dzidziusiu i tak jestem spokojna..Nawet sie z tym gosciem nie widuje bo jak chlopaki (menior i tata) wracaja z pracy to oni robia obiad.

        Jak wam minal dzien? my zaliczylysmy az dwa spacery - nadrabiamy
        Kinia & Aminka

        Skomentuj


          hej kobity a wy gdzie?
          hhmmmmm????
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            gosciu nie podgladaj tylko sie loguj i gadamy
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              Jaśminku, heh dziś udało mi się go bardziej zażenować, zrobił się czerwony jak jego motor... no i się dowiedziałam, że nikogo nie szuka i dodał że mam się na niego nie obrażać... chyba mnie lubi, chociaż tyle, a mi ulżyło bo wiem na czym stoję... ale ile musiałam się nakombinować żeby go dorwać biedactwo się mnie boi
              tak jest uroczy i już no to idę spać, bo mam dość wrażeń na dziś
              jutro mam wolne i sobie spędzę cudowny dzień z moją Dianką
              Dominika & Dianka

              Skomentuj


                beziku i dobrze, wiesz o co chodzi przynajmniej
                nio ja tez jutro sobie spedze dzien z moja Dianką

                a tak wogole to bardzo niedobrze ze nie zgarnelam wczorajszej kumulacji, okazuje sie ze mam dduuuuuzo potrzeb i juz kalkuluje jak sie za to zabrac zeby nie zbankrutowac a nacieszyc swoje ego
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  bez jutro wolny, za to jasmin i fuksja do pracy
                  a frezja co dzis porabiala, a sniadanie jadla? bo ja do tej pory bez sniadan... nie moge zdradzic mojej kawusi, nawet nie wiedzialam ze darze ja takim mocnym uczuciem
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    chciałabym z powrotem polubić kawusię
                    dzidzius spi, rodzice zaszaleli nie wytrzymałam z tymi tygodniami...chyba nie bedzie z tego konsekwencji
                    Kinia & Aminka

                    Skomentuj


                      witajcie kochane!
                      Bezikuzycze powodzenia - moze meniowi sie odmieni i jednak zacznie szukac drugiej polowki!
                      Jasminkuno to juz masz przechlapane na spacerkach Moj Adi od kiedy poczul moc w nozkach to wozek go strasznie parzy!
                      KonwalijkoZ tymi imionami to juz przegiecie!Przystanek autobusowy nr.16-albo Przemoc no nie wiem czy tacy rodzice wogole kochaja swoje dziecko!
                      A Izamusi przezucic sie na kalafiorek!Nasza jedyna ciezaroweczka wiec musimy o nia dbac!
                      LilioA jak tam Dianka czy zabki sie jakies pojawily?
                      Kaktusiku,Stokrotko,Orchideo,Fiolku,i inne kwiatolki spokoju,zdrowka,i czasu zycze!pozdrawiam
                      Ja przyznam ze z tymi sniadaniami to roznie!Wczoraj caly dzien zszedl mi na sloikach-wieczorem padalam na twarz!A jeszcze brat i siostra u mnie byli!A Adi to wychodzil z siebie!Dobrze miec kawusie!
                      Dzis popoludniu wizyta u lekarza i moze wkoncu ,bio od kwietnia uda nam sie zaszczepic Adiego!no zobaczynmy.....pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Jasmin
                        Ło to świetnie...Niech wie, że jesteś silna, zdecydowana i wiesz czego chcesz Swoją drogą to chyba musiał poczuć się mile połechtany kiedy taka kobieta jak Ty kochana zainteresowała się nim
                        I dobrze, że się określił i wyjaśnił całą sprawę, widać że ceni sobie Twoją znajomość i wie, że może być szczery...Szanuje Cie po prostu no
                        Miłego dnia wolnego z Dianusią dziś ja miałam taki dzionek z Olasiaczkiem

                        wiem jedynie że go przestraszyłam a czy poczuł się połechtany to nie wiem... mam nadzieję że ceni moją znajomość bo dobrze nam się współpracowało, u nas recepcjonistki z kelnerami muszą dobrze żyć

                        teraz mam kaca moralnego ale minie, odliczam dni do urlopu, jedziemy na mazury, 9 sierpnia wyjazd a powrót 17, a 18 już do pracy, przez ten czas postaram się zapomnieć o nim, bo co z oczu to i z serca (sprawdzone bo hmmm udało mi się prawie zapomnieć o ojcu Dianki, prawie bo zawsze jakoś będzie w moim życiu obecny)
                        Dominika & Dianka

                        Skomentuj


                          poza tym kwiatuszki bardzo dziękuje za wsparcie pocieszenie i każde miłe słowo

                          ja rano piję kawę zbożową a w pracy dopiero zwykłą, śniadania jem (płatki z jogurtem), potem nie mam czasu na jedzenie albo mi się nie chce, przez te upały... chociaż troszkę schudłam, przynajmniej mi się tak wydaje bo jak staje na wadze to tego spadku jakoś nie widać

                          Frezjo oby się udało zaszczepić, powodzenia u lekarza

                          Jasminku i Fuksjo miłej pracy a reszcie miłego dnia! :*
                          Dominika & Dianka

                          Skomentuj


                            czesc kwiatuszki
                            alez mialam durny sen, cala noc maniły mi sie kartofle i to małe... i po co???

                            frezyjko, lilii Dorcia juz zebolkowa panienka, tak jak i Dianka uno i Dianka duo, na zebolaski czeka Robert fiolka
                            mam nadzieje ze uda wam sie w koncu zaszczepic Adusia, fakt ladnie sie to wszystko przeciagnelo, tylko co w kwietniu swietowalismy roczek i szykowalas sie na szczepienie.. i tak zeszlo
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Iza widze ze zagladalas, jak sie czujesz? dalej boli brzuch? to normalne w ciazy, burza hormonow , tworzy sie lozysko i delikatniejsze kobiety to mocniej odczuwaja, a tym tylo-czy przodo zgieciem macicy na razie sie nie przejmuj, z Andzejkiem nie bylo tego klopotu wiec i moze teraz nie ma, poczekamy do piatku na wiesci od lekarza
                              ale dbaj o siebie troszke bo ty ciagle zabiegana, wiesz ze teraz jest byc i nie byc, do 8 tyg dobrze na siebie pochuchac i dmuchac
                              ps. a jak papieroski? pozegnalas sie z nimi?
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                co sadzicie o tej matce? mi sie wydaje ze nie pisala to dorosla osoba, byki,argumenty.. jakos taka jalowa dyskusja
                                http://www.polki.pl/forum/showthread...275#post260275
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X