Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jupiii K. wychodzi...jednak przyjechała ta lekarka i mu ustawiła leki...teraz zamiast sie kłucic przez telefon bedziemy mogli w domku hihi.

    Skomentuj

    •    
         

      Judytko ciesze sie ze mezus wraca Czy ja dobrze Natanielka widzialam na lownej stronie? Nic sie nie chwalisz.

      Niech zyje forum. Nie zaznaczylam sobie dat kiedy Dorotka stanela i powiedzilam mama ale znalazlam w archiwum jak pisalam

      A moja mala wedrowniczka trzymajac sie chodzi przy lozku. Jak zapomni ze ma sie trzymac to klapie na pupke

      Wlasnie tez mam wrazenie ze mala mi sie na noc nie najada bo ok 3 wciaga calutka butle. Ale czasem na noc potrafi zjesc sinlac a potem cala butle. Wiec nie wiem czym to jest spowodowane. Jak je w nocy to nie problem gorzej jak chce sie pozniej bawic

      No to dziewczynki wypowiadac sie bo trzeba cos ustalic. I znalezc odpowiednie forum.
      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj


        Czesc Dziewczyny,

        widze ze znowu cos nie pasuje na forum...coz ja jakos przezyje,brak forum,na szczescie mam przyjaciol w swiecie realnym i nie musze szukac na forum...dziwne jest tylko to ze na swoje wlasne posty bardzo chetnie odpisujecie,a juz na innych mniej chetnie...ale to jest tak samo jak na polkach,zadnych zmian,sory towarzystwo wzajemnej adoracji??bez dopuszczenia kogos innego??dziwne,ale coz...dzieki Monisiu za linka dop forym,ae coz trzeba bylo najpierw przedyskutowac z innymi,,kwiatuszkami,,czy im sie podobam...Dzieki milo bylo,ale nie mam ani sily ani ochoty na czytanie podobnych postow...
        Agnieszka & Robcio

        MOJE GG 443626
        Bobasy.pl/agadziedzic1981

        Pokaz slajdów Robcia



        Skomentuj


          Witajcie!
          Jestem szczesliwa poniewaz wkoncu od kwietnia udalo sie zaszczepic aAdrianka!
          Niestety ja tez nie lubie zeby osoby ktore sa spoza naszej rabatki czytywaly o naszych prywatnych sprawach dlatego ostatnio malo pisuje choc chcialabym zeby na forum moznabylo wyrazic siebie!
          Fuksyjko gratulacje wielkiego powrotu mezusia teraz to nudzic sie nie bedziesz bo chory mezus = 3 dzieci w jednym!

          Skomentuj


            Agnieszka a dlaczego tak napisalas bo szczerze to niezrozumialam Twojej wypowiedzi?

            Skomentuj


              Frezyjko to super! A jak ogolnie ze zdrowkiem Adrianka?

              Znowu spalilam arnek juz 3 w te wakacje. Od dzis jak gotuje wode koczuje przy kuchni
              Dorotka
              Blog Dorotki

              Skomentuj


                czesc kwiatuszki

                nie pisze ostatnio bo mam problemy, chetnie bym sie z wami nimi podzielila, ale dopiero jak cos postanowimy bo to sa zbyt osobiste sprawy

                ciesze sie ze w koncu jakies pozytywne wiesci i jedna mamuska bedzie miala jasniejsza sytuacje, fajnie ze karol bedzie mogl dochodzic do zdrowia w domku a nie gdzis w psiej wolce gdzie by mial wsparcie tylko telepatyczne..

                i adus tez w koncu zaszczepiony i druga mamusia bedzie spokojniejsza
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Fiolek Pokaż wiadomość
                  Czesc Dziewczyny,

                  widze ze znowu cos nie pasuje na forum...coz ja jakos przezyje,brak forum,na szczescie mam przyjaciol w swiecie realnym i nie musze szukac na forum...dziwne jest tylko to ze na swoje wlasne posty bardzo chetnie odpisujecie,a juz na innych mniej chetnie...ale to jest tak samo jak na polkach,zadnych zmian,sory towarzystwo wzajemnej adoracji??bez dopuszczenia kogos innego??dziwne,ale coz...dzieki Monisiu za linka dop forym,ae coz trzeba bylo najpierw przedyskutowac z innymi,,kwiatuszkami,,czy im sie podobam...Dzieki milo bylo,ale nie mam ani sily ani ochoty na czytanie podobnych postow...

                  hej agnieszka daj spokoj
                  zaufalysmy ci po raz kolejny i znowu sie na nas wypinasz??
                  nie nawiazalas w dalszym ciagu do postow na nasz temat na forum kaski
                  badz co badz dziewczyny maja zrozumialy zal...o tamta sprawe- a teraz sama z nami znowu jakis problem? nigdzie nie bylo mowy o tym ze przeszkadzaja osoby tu piszace- kazdy tu jest bo tak chciala wiekszosc a w tych sprawach jestesmy najczesciej jednomyslne
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Napisane przez Orchidea
                    Szukałam szukałam i dupa, nie da się zrobić tego wątku zamkniętego tutaj. Trzeba być adminem a niestety Konwalia nie jest mimo, ze go zalozyla
                    Z Nyana mamy dwa inne fora, gdzie to jest możliwe, ale decyzja nalezy do nas, zakładamy nowy wątek na innym forum, gdzie takie cos jest możliwe, czy zostajemy tutaj bez zmian? Mi obojętnie, moge się przenosić kontynuować dalej to co tu się zaczęło gdzie indziej w zamkniętym, albo zostać tu i... osobiście nic nie pisać.

                    tez probowalam i faktycznie dupa

                    nie zrozumcie mnie zle, kazda z osobna lubie ale jak mam ochote sie komus wygadac to wolalabym zrobic to zaufanym osobom, denerwuje mnie mysl ze my tu sie wywnetrzniamy a moze ktos to sobie czyta i ma ubaw

                    sa osoby na polkach ktore pojawiaja sie wylacznie w dniu kolejnego miesiaczka swojego bobasa zobaczyc tylko czy sa zyczenia...
                    albo zajrza sporadycznie z zalem_ ze juz o mnie nie pamietacie...
                    sa tez takie ktorym nie chcialo sie z nami pisac tlumaczac sie brakiem czasu.. a piszac w tym czasie gdzie indziej

                    naprawde wkurza mnie to na maxa, dlatego tutaj chcialam zebrac garstek fajnych babek ktore maja chce z soba pogadac a nie tylko sie witac lub marudzic..

                    moge zrozumiec roze ze rzadko zaglada bo musi byc z wizyta u rodzicow zeby cos napisac.. a w gosciach wiadomo.. nie leci sie do kompa od razu
                    kaktuska bo wiadomo big brather ma wakaacje a na wsi to jedyna rozrywka
                    izke bo zalatana i nie ma od nikogo pomocy
                    paule bo pracuje na caly etat, a znajac korki warszawskie to tak jakby pracowala min 10 godzin dziennie

                    ale reszty , przepraszam nie rozumie- skoro mariola, agula27, olenka, lidzia i inn majac komp caly czas do dyspozycji nie maja chcei sie dopisac to dlaczego maja nas czytac???????dla mnie jest jasne ze juz dawno temu nasze drogi sie rozeszly
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      Kochane ja się wypowiem.


                      Ja i Andzia założyłyśmy dwa fora.
                      Sa to fora prywatne, przynajmniej moje takie jest.
                      Osoby nie zarejestrowane nie widzą nic, czyli nie mogą nic czytać.
                      A ja mam wgląd do tych co się zarejestrowały i jak ktoś nie spasi to mogę im dać bana, i nie wejdą już więcej pod żadnym nickiem.
                      Jest to bardzo dobre, jeśli są osoby które według was są nie mile widziane.

                      Nie wiem jakie opcje ma Andzia bo to wszystko zależy od rodzaju forum.


                      Podejmijcie jakąś decyzję, bo nie ma sensu się kłócić, i zaczynać niepotrzebnych rozmów.



                      Się wtrąciłam hah
                      Razem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam

                        Wszystkie macie rację. to jest forum publiczne i każdy może go znaleść i poczytać (racja Jaśmin)
                        fajnie byłoby mieć swoje grono i pisać o prywatnych sprawach (zgadza się Konwalio i Orchideo)
                        Ja się tu otwieram ,wyżalam i co widzę? inne piszą,że mają problemy, coś się wydarzyło ale nie napiszą bo wszyscy czytają.
                        Może faktycznie przenieść się gdzieś gdzie nie będziemy podglądane, bo pisać o niczym to bez sensu (zgadzam się z Fuksją)
                        Lubię Was ale nie lubię konfliktów i niejasnych sytuacji, jak Wy wszystkie.
                        I co robimy?
                        http://www.glitter-graphics.com/

                        http://www.caption.it/

                        Natalka

                        ma juz

                        Skomentuj


                          Agnieszko pomyliłaś się, to nie tak że odpisuje się tylko na wybrane posty wybranym osobom, ja np odpwiadam na to co spamiętałam, mam mało czasu na czytanie i pisanie ale staram się być stałym bywalcem i w miarę na bieżąco... poza tym jak tu wchodzę i czytam to głupio tak nic nie napisać (przynajmniej takie jest moje zdanie)

                          Konwalijko dlaczego mnie nie ujęłaś w tych rzadko zaglądających haha (żartuje oczywiście), przykro mi że masz problemy i że nie możesz się z nami nimi podzielić, jakby co pisz na gg wiesz że staram się odpisywać na każdą wiadomość a nawet jak się uda to dłużej pogadać...
                          mam znajome w tzw realu ale przywiązałam się do Was na tyle, że lubię tutaj wpadać... a no i może nastepnym razem załapię się na spotkanie!

                          ja piszę o swoich problemach, Wy wiecie co jest itp a inni mogą z tego robić sobie podśmiechujki
                          jestem za zamkniętym forum, zróbmy w końcu porządek
                          Dominika & Dianka

                          Skomentuj


                            witajcie!
                            i j a sie wypowiem w sprawie forumowych rozterek, mówiąc szczerze kiedy przeczytałam ze znowu zaczynają sie jakieś pretensje i żale to zezłościłam sie, bo wiadomo że znowu sie wykruszy kilka osób , jedne sie obrażą inne po prostu zniechęcą, i ja przez chwile pomyślałam sobie ,że to chyba koniec ,ze kolejnej "przeprowadzki" już nie chce, ale ta myśl przyszła i poszła w siną dal rozumiem że dziewczyny ,które są tu juz długo ,i otwierają swoje serca ,leją łzy ,chcą mieć pewność że ich życie nie stanie sie dla kogoś kolejna "telenowelą" tylko że znajda wsparcie i zrozumienie i dla tego jestem za nowym ,zamkniętym forum na którym bez skrępowania i rozterek będziemy pisały o swoich radościach i kłopotach, skoro takie fora juz istnieją, widać nie tylko my mamy potrzebę żeby nasze sprawy pozostawały naszymi sprawami a nie były dostępne dla ogółu.trochę szkoda że przez to nie będzie nam pisane poznawać nowych osób, bo przecież każda z nas pojawiła sie tu kiedyś przypadkiem ,szukając "bratniej " duszy.

                            Skomentuj


                              Zuzia juz waży prawie 4 kg o rany ale duża panna!!!! Andziu myślę że nie powinnaś sie zamartwiać o karmienie jej, przybiera bardzo ładnie!!!
                              Jak minął dzień??? no cóż odwiedziłam ponownie Miejski Ośrodek Pomocy rodzinie w celu złożenia dokumentów na zasiłek wychowawczy i zaliczkę alimentacyjną, w lipcu jak składałam na rodzinne to jeszcze nie wiadomo było jakie wnioski i gdzie trzeba składać no wiec ponownie postałam sobie w kolejce bagatela 3,5 godziny" ukochany kraj, umiłowany kraj" z polityką prorodzinną!!!

                              Skomentuj


                                nio zajrzalam w koncu
                                jestem zrabana, mala padla z krzykiem

                                ide spac papa
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X