Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    http://www.malimistrzowie.pl/contest/child/4304/

    Mój mały rozrabiaka

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie kochane!
      Ja sie tak wczoraj wkurzylam jak sie mi post skasowal ze dzis napisze co u mnie i zmykam!
      A wiec:wczoraj okropnie sieczula a Adi dostal jakiejs biegunki wiec wieczorkiem pojechalismy do szpitala skonsultowac z pediatra!No dzis jest dobrze!Tylko ta pogoda meczy-Adi nie chce spac a ja natomiast padam ze zmeczenia!Od rana byla u nas siostra mojego R.az mnie zatkalo jak napisala ze chce przyjsc bo byla u nas zaledwie raz!od roku!!!
      Ale wizyta udana a Adi zadowolony z nowej zabawki!
      Czekam juz jak na zbawienie na ten czwartek!
      Jeszcze w srode umowilam sie do mojego gina na 19"
      Co do suchych kupek to mi lekarka polecila dawac dziscku na czczo wody przegotowanej do picia i powiemn ze dzialalo a jak dalej bedzie krewka to lepiej zaopatrzyc sie w czopki glicerynkowe ulatwia wyproznianie i zapobiegnal dalszym uszkodzeniom naczynek w odbycie!
      Wpadne moze wieczorkiem to jeszcze na bazgrole bo teraz sprobuje polozyc malego rozrabiake spac!

      Skomentuj


        Kilka fotek Adrianka
        Attached Files

        Skomentuj


          czesc kobietki
          orchideo, daj link suwaczka to popracujemy nad nim

          tu masz bobasy
          [url=http://www.bobasy.pl/andzia76dlb] ZUZANNA[/url*

          * zamien na ]
          Last edited by konwalia; 12-08-2008, 18:04.
          Dianeczka mama czy tata?

          GG ? 11887428

          Skomentuj


            kurka, Ala ale mi was szkoda, ale szwagierka zaskoczyla...ma jednak dni dobrovi dla ludzi hihihihihi
            wiola w pelni popieram anie, olej w koncu ta swoja szefowa, masz bardzo dobry zawod, internet w domu, abys tylko chciala to i swoja dzialalmosc rozkrecisz i bedziesz trzepala kupe kasy na siebie a nie na kogos
            pracowalas do samego porodu, w ciazy nie korzystalas ze zwolnien i ona ma jeszcze czelnosc tobie sugerowac ze roznie moze byc? jasne ze roznie moze byc ale z nia, bo gdzie ona znajdzie takiego pracusia!!!!!!!! masz zapal do pracy, odchowaj troche niunie i sama dzialaj, z twoja pracowitoscia szybko wyjdziesz z finansowego dolka!!!
            nie zastanawiaj sie wiecej, natalka najwazniejsza!!!!


            robilam wczoraj badanie moczu malej na kontrol- i znowu kicha, bialko i leukocyty, czekam jeszcze na wynik posiewu.. mam dosc

            jasminku, z sokami sie z toba nie zgodze, soki na niewiele chorob pomagaja, moja np nie moze bo mocz zmienia ph i staje sie kwasny to nie dobrze, przy zatwardzeniu tez nie wskazany bo zawiera cukier czy jak tam to sie nazywa
            woda , woda i jeszcze raz woda, woda nie wyplukuje to co dobre w organizmie bo sama w sobie jest bogata w rozne mineraly a dzieki niej usuwa sie wszystko co zle z przemiany materii, wszelkie toksyny


            fuksjo ale slicznie natanul juz sie porusza, alez zazdrosze , mam leniuszka a z ubraniem to juz natus pobil rekord, super jest gosciu i jaki kumaty
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              zly ogrodniku ja rowniez ponawiam pytanie odnosnie niani? co u was sie dzialo? czym sobie nagrabila?
              wczesniej czy pozniej prawie wszystkie beda sie rozgladaly za niania i bedziemy polegac na twoim doswiadczeniu w tej sprawie
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                Dziękuję wam wszystkim za porady. Moja malutka soczki herbatki wode mineralną pije z butelki bez umiaru, ale gdy wyczuje mleko i nie jest to maminy cycuś nie ruszy choćby niewiem jak była głodna. A wypróbowałam juz wszystkie dostępne na rynku mleka modyfikowane.
                Dzis postanowiłam ze do końca wakacji dam jej spokój z wynalazkami, ale po wakacjach spróbuje jej dać zwykłe mleko prosto od krówki mam bezpośredni kontakt z gospodarstwem rolnym, wiec może takie polubi
                Jutro wielki dzień dla starszej córci idziemy na wielkie zakupy szkolne dla mnie szkoda że koniec wakacji zbliza sie wielkimi krokami, a moja latorośl juz nie może sie doczekać 1 września i początku 1 klasy.

                Pozdrawiam wszystkie mamusie

                Skomentuj

                •    
                     

                  dotty pewnie ja tak po lebkach poczytalam
                  misiurinka skad jestes?
                  olcia jak sie czujesz?
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    misiurinka miałam podobny problem bo na początku Natanul nie chciał mleczka z butelki ale grunt to cierpliwosc w koncu załapie a jak bedzie taka jak moj synek to wtedy szybciutko cycka odrzuci jak mały mi sie nauczył pic tak był koniec z cyckiem..
                    na mleko krowie wydaje mi sie ze jest troszke za szybko poniewaz bardzo łatwo o uczulenie na białko . mi pediatra poradziła żeby wstrzymac sie conajmniej do roczku mimo iz mały nie jest na nic uczulony...moze własnie powinnas sie z pediatra skontaktowac?
                    Last edited by Fuksja; 12-08-2008, 22:34.

                    Skomentuj


                      dla mnie sie tez wydaje ze na krowie to zbyt wczesnie, ale wiem tez ze sa rozne dzieci, niektore nie maja klopotu po krowim nawet bardzo wczesnie wprowadzonym, ale ja osobiscie uwazam ze zbyt obciaza organizm bobasa, szybciej juz bym podala ze sklepu, jasne ze od krowy zdrowsze ale mamy ere alergii i nie szukalabym na sile problemu

                      kobity bede w w-wie w ta niedziele, pojedziemy prosto na lotnisko, jakies propozycje? wydaje mi sie ze najwczesniej bylibysmy ok 16-18ej, jesli wymyslicie latwe do trafienia miejsce to moze udaloby sie wczesniej przyjechac
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        paula byla i zwiala... o nie dobra ty, choc bylo napisac co z piotruniem i czemu byliscie na pogotowiu
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          Napisane przez Orchidea
                          robie własnie tak bo to stara metoda przeciez, i mi nie wychodzi, a w podpisie napis tylko caly link z url ...cos mam moze w ustawieniach nie tak?
                          w ustawieniach raczej nie, bo wogole by linku chyba nie przyjelo, podpis tez masz wlaczony, moze byc blad w samym linku
                          Dianeczka mama czy tata?

                          GG ? 11887428

                          Skomentuj


                            ZUZANNA
                            lalalalala
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              widzisz mi wychodzi, musisz miec blad w skrocie
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                Hej Wam!
                                Ja juz dobrze, wczoraj mnie gardlo bolalo ale juz przeszlo. Zmordowana tylko jestem bo zrobilysmy z Dorotka troche kilometrow

                                Ponawiam pytanko o fotelik! Bylam dzis w sklepie i cala glupia jestem.

                                A to mnie Jasminku zaskoczylas ta woda. Moze bede rozcienczac soczki, to moze wypije.

                                Fuksjo trzymam kciuki zeby Wam sie ukladalo dalej. A Nataniel bezbledny. Moja tez juz staje ale puszcza tylko jedna raczke i krokow nie robi. Coprawda nie potrafi zalozyc bluzeczki ale ladnie zdejmuje

                                Konwalio fajny ten Twoj sen i moze proroczy. Bo ja sie pisze na niedzielke.
                                Kto jest z Wawy? Paula , Wiola, Edytka no i Dominika by mogla ale pewnie nie zdazy wrocic.
                                Mysle ze moze Ty Monis wybierzesz jakies miejsce, tam gdzie Wam bedzie latwiej, bo my sobie poradzimy. Nie wiem cos co by bylo blisko lotniska bo na centralny czy starowke to bedziecie mieli daleko.
                                Dorotka
                                Blog Dorotki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X