Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Róża Pokaż wiadomość
    dziewczyny proszę o pomoc chodzi o te skróty w podpisie mi trzeba wyjaśnić to jeszcze bardziej jestem w tym zupełnie ciemna. Chce wsatwić te dwa linki: http://nasza-klasa.pl/profile i nazwać go MAMUŚKA i http://www.bobasy.pl/aaniaap KUBUŚ próbowałąm to zrobić wg wyżej podanych wskazówek ale klapa
    ja juz zalapalam
    napisze ci jak to ma wygladac, tylko ten znak* na poczatku i koncu zamien na [

    *url=http://nasza-klasa.pl/profile]Mamuśka*/url]

    *url=http://www.bobasy.pl/aaniaap]Kubuś*/url]


    probuj jeszcze raz, wklej w podpis tak jak co podalam( zmien tylko * na [
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
      Witajcie kochane
      Mam nerwa bo dowiedzialam sie od znajomej z sannepidu ze woda znow podtruta jest ale nie oglaszaja zeby paniki nie robic!OZ CO ZA LUDZIE!
      Na 11 mamy szczepienie i juz ma,m trzesawke!
      odezwe sie potem bo musze nas zbierac
      kurcze Ala , ale mi przykro, znowu trzeba bedzie kupowc mnostwo wody i na dodatek nie wszyscy o tym wiedza ze macie wode skazona.. tak jak ostatnio.. jejku co sie u was dzieje..
      najbardziej dzieci szkoda, leczylas go tyle miesiecy bo nie wiadomo co bylo a dziecko zle sie czulo.. a to od tej wody.. ale oczywiscie nie bylo zadnego ostrzezenia o zatruciu, starszne co u was sanepid przymyka oczy na takie zarzadzenia
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
        smoczki...moja babcia czasem wspomina jak tata sie wyrzekł smoczka, powiedziała mu "chodz go spalimy, zobacz jaki on juz brudny i brzydki" i tak moj tata wrzucil go do pieca

        moznaby z tego zrobic zabawe , taki dzien smoczka, jak wkraczanie w doroslosc .. no np ognisko z fajna zabawa i gdzies w polowie zabawy wrzucenie smoka w ognisko

        a dzieciom to w ogole potrzebne?
        nio bardzo fajny sposob z tym paleniem, ale najwazniejsza sprawa ze dziecko robi to bez nacisku i osobiscie

        a aminka malutka, ale jeszcze moze nadejsc czas ze smok sie przyda, kilka placzliwych dni i nocy, choroba lub zabkowanie i okaze sie ze smoczek to fantastyczny wynalazek

        u nas roznie ze smoczkeim, ogolnie przydaje sie ale nie jest najwazniejszy , czasem zasypia z moniem w buzi a czasem pada jak jest mocno zmeczona i sobie nawet nie zawraca glowy dopominaniem sie o niego, a jak nie spi to ma inne wazniejsze rzeczy na glowie i 100 innych atrakcyjniejszych rzeczy ktore laduje do buzi
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          dziękuję Tobie udało się muszę sobie poczytać troche bo wogóle nie wiem coo sie u Was dzieje.
          Ale przede wszystkim wszystkiego naj naj spóźnione dla Natanielka i na dzisiaj dla Andrzejka
          Kuba ma...
          KUBUŚ
          MAMUŚKA

          Skomentuj


            Napisane przez Róża Pokaż wiadomość
            dziękuję Tobie udało się muszę sobie poczytać troche bo wogóle nie wiem coo sie u Was dzieje.
            Ale przede wszystkim wszystkiego naj naj spóźnione dla Natanielka i na dzisiaj dla Andrzejka
            pisz lepiej co uwas, jak wakacje , nowe osiagniecia i psotki kubusia, co z reszta wakacji

            poczytasz pozniej
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              w koncu znalazlam jakis sensowny artukul o rozszerzaniu diety u niemowlat

              http://babyonline.pl/niemowle_rozsze...ykul,5246.html
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj



                hej paula
                jak poszukiwania niani? dlaczego szukacie innej?


                kaktusku, jak po kontroli? monisia wedrowniczek juz zdrowiutka?
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Fuksja
                  probuje sie pakowac ale cos mi nie idzie... czyzby jakis omen? za 2 h wyjezdzamy mały słodko śpi a ja przed chwilą zrobiłam test ciążowy na wszelki wypadek bo dzis na nowe tabsy przechodze a jako że ginek rentgenem ocznym ciązy nie wykrył wolałam się sama upewnic bo żeby potem nie było problemów...
                  i poki co Lilianki nie będzie hihi
                  u mnie druga dziewczyna tez by byla lilianka
                  ty sie nie mozesz spakowac ja tez, tylko skacze po necie
                  wyjezdzamy przed obiadem, pewnie na 3 dni gora, zobaczymy co z pogoda bedzie. w piatek i tak musimy wrocic bo goscie sie zapowiedzieli
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    Cześć!

                    No, naczytałam się dzisiaj jak za starych dobrych czasów



                    Piotruń

                    Skomentuj


                      łobuzy wy!
                      4 podgladaja a tylko ja sie produkuje!
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moje dziecię nie jest jeszcze takie mobilne jak Wasze, ale i tak coraz bardziej ruchliwe i kontaktowe, i wcale nie uważam, że jest trudniej, tylko zdecydowanie lepiej i fajniej. Gdyby jeszcze tylko nie wstawał o 5 rano...

                        Co do smoczka to daję go Piotruniowi rzadziej niż sporadycznie. Chyba niania daje go częściej. Ale właśnie zmieniam nianię, więc wyeliminujemy smoczki całkowicie i bezboleśnie. Poza tym powiem, że mnie po prostu nie podoba się widok sporych biegających dzieci jeszcze ze smoczkami w buzi. Ale to jest kwestia gustu

                        Ale Ci Beziku zazdroszczę super wyjazdu... Mój tegoroczny urlop to będzie wyjazdowy pracowy weekend 19-21 września. Wprawdzie obrany kierunek to południowo-zachodnia Francja, ale tak naprawdę będziemy tam tylko całą sobotę. Trudno więc mówić o jakimś specjalnym wypoczynku... Za to już obsesyjnie myślę o zimowym wyjeździe na narty.

                        A w tym czasie nasza Iza będzie na końcóweczce )
                        Piotruń

                        Skomentuj


                          Fuksjo, Konwalio - życzę Wam udanych wojaży

                          A ja tymczasem popracuję nad podpisikiem, bo nic mi się nie udaje... ;(
                          Piotruń

                          Skomentuj


                            Napisane przez zły ogrodnik Pokaż wiadomość
                            Fuksjo, Konwalio - życzę Wam udanych wojaży

                            A ja tymczasem popracuję nad podpisikiem, bo nic mi się nie udaje... ;(
                            a dziekuje
                            z podpisami troszke tu klopotliwie , maja chyab jeszcze forum nie dopracowane bo widac tylko linki w podpisie lub skroty, suwaczkow nie widac..

                            porobcie w wolnej chwili ladne suwaczki to wrzuce w liste- hhha bo juz umiem

                            i mamy nowa- stara mamuske- fajnie
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Hello
                              To ja Wiola. nie ma storczyka? nie zajęłam komus nazwy?

                              Mogę do Was dołączyć.? muszę się rozejrzeć kto jest kto. Ale czytania. 50 stron, sporo naprodukowałyście.
                              http://www.glitter-graphics.com/

                              http://www.caption.it/

                              Natalka

                              ma juz

                              Skomentuj


                                Napisane przez storczyk Pokaż wiadomość
                                Hello
                                To ja Wiola. nie ma storczyka? nie zajęłam komus nazwy?

                                Mogę do Was dołączyć.? muszę się rozejrzeć kto jest kto. Ale czytania. 50 stron, sporo naprodukowałyście.
                                witaj wiolu, u mnie w podpisie znajdziesz kto jest kto, (w kwiatuszki paczuszki)
                                nasza olcia ma bardziej szczegolowe dane, ale zaniemogla , jak poczuje sie lepiej napewno uzupelni dane
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X