Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubicie czytać książki?

    A u mnie ostatnio krucho z czytaniem książek oczywiście oprócz tych dla dzieci. Nie mam jakoś czasu się zebrać i coś przeczytać bo ja jak zaczynam czytać to musze mieć spokój a tu co chwile F. się budzi i take czytanie jest bez sensu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lubicie czytać książki?

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      Właśnie wczoraj przekazałam książkę mojej koleżance która jest w ciąży Przekazujemy sobie ją z rąk do rąk wśród koleżanek
      I do mnie trafiła ta książka, właśnie od koleżanki Znajome, podobnie jak kilka piszących tutaj osób, zachwycało się książką.
      Mnie jednak ona nie ujęła... Ja bym jej nie poleciła. Są fajniejsze, śmieszniejsze - jeśli tego się szuka. I są też mądrzejsze - jeśli chce się porad.

      Skomentuj


        Odp: Lubicie czytać książki?

        Uwielbiam czytać ale z braku czasu ostatnio sięgam po audiobooki w mp3.
        Największa e-księgarnia internetowa gdzie kupuję e-booki, audiobooki i gazety.

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          pewnie, że lubię, nie wyobrażam sobie życia bez książek. Teraz czytam biografię Elona Muska, twórcy paypala, tesli i spectryX. Książka jest fantastyczna, a Elon jest naprawdę wybitnym człowiekiem.

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Jestem molem książkowym. Czytam w każdej wolnej chwili.
            Wysoko w niebo wzbija się dym z komina, jeżeli wszyscy w rodzinie zbierają chrust.

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              Ostatnio przeczytałam Graham Mastertoon Studnie piekieł trochę brakowało mi takiego horroru w książkach ale następna w kolejce jest Zamień Chemię na Jedzenie to już będzie coś praktycznego

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                W tamtym tygodniu przeczytałam książkę "Tajny agent Boga" Boba Fu. Otworzyła mi ona oczy na sytuację w China, szczególnie tą związaną z tzw. polityką jednego dziecka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Ja bardzo lubię. W domu mam mnóstwo książek, bardzo lubię kupować literaturę, szczególnie serie kryminałów. Wybieram się w tym roku na targi książki w Krakowie - znalazłam info o tej imprezie w wyszukiwarce http://literatura.kiwiportal.pl/ . Polecam!

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Ja także bardzo lubię czytać. Czy mam dużo książek? Raczej niewiele.

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      A to ja akurat mam bardzo dużo książek. Lubię je kolekcjonować.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Jestem wielką miłośniczką książek! Od małego chowałam się po kątach z jakimś utworem w ręku, albo nie spałam po nocach żeby przeczytać "tylko jeszcze jeden rozdział" Moją ostatnio przeczytaną książką jest: "Drzewo Migdałowe” To książka wstrząsająca i przerażająca. Pokazuje nam świat zupełnie inny, może dlatego, że tak różny od naszego. U nas w Europie spokój, zgoda, a tam, w środku powieści, konflikt izraelsko- arabski, bieda, krew i zgliszcza. Dwa całkiem inne światy. Książkę czyta się jednym prawie tchem, przeraża ona ale i zachwyca, daje nadzieje pomimo wszystko. Ukazuje też co to znaczy rodzina, przyjaźń i honor...
                        Polecam!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Ostatnio czytam Serie książek Richarda P. Evans (Dzienniki pisane w drodze)
                          Przeczytałam dwie części Dotknąć Nieba i Na rozstaju dróg
                          Są to juz kolejne książki tego autora po które sięgam i bardzo je polecam Niosą one takie pozytywne przesłanie Nie mogę się doczekać kolejnych części

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Ja uwielbiam czytać. Nie zasnę jak nie przeczytam chociaż pół rozdziału. Czasami o 4 rano padam, bo mały nie spał, ale jeszcze muszę zajrzeć do książki.

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Ja mam taki czas, ze czytam ksiażkę za książką. A potem przez jakiś czas nie ciagnie mnie do ksiażki. Różnie to z tym jest, ale rocznie zawsze mam kilka przeczytanych. Teraz duzo czytam synkowi.

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                ja lubię, to nie odpręża i relaksuje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X