Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

    Dlatego my mamy deszczownicę w wannie zamontowaną Rano prysznic, wieczorem dłuuuuga kąpiel wanny bym sobie nie podarowała i mimo tego, że mamy łazienkę niecałe 4 m kwadratowe to wywalczyłam u męża tę wannę, a i teraz Majucha korzysta

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

      ja ostatio wpadłam na pomysł, żeby upchnąć może gdzieś wannę jednak. Mąż biedny kombinował nawet, że żonce swej marudnej dogodzić, ale niestety nijak nie da się tej wanny wcisnąć...a szkoda wielka.

      Skomentuj


        Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

        Myślaam, że my mamy małą łazienke, ale widze że Wy to już w ogóle musicie mieć maleńką :/ Nie mówie, ze lazienka powinna być jakaś mega, ale jednak fajnie by co co chcemy weszło. Na codzień prysznic jest super, ale jednak czasem wanna się przydaje. Jak nie to na długie kąpiele do rodziców śmigaj jak mają wanne

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          Odświeżę wątek Dzieci bawiły się na boisku to i sprzyjało to mojemu czytaniu książek Bardzo wciągnęła mnie książka "Dziewczynka w czerwonym płaszczyku"
          Roma Ligocka Autorka książki przedstawia świat w którym się wychowała, czas wojny widziany oczami dziecka Poruszająca historia dziewczynki która musiała przejść przez to piekło Jest też wzmianka o jej kuzynie Romanie mianowicie Romanie Polańskim Polecam do czytania

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Odświeżę wątek Dzieci bawiły się na boisku to i sprzyjało to mojemu czytaniu książek Bardzo wciągnęła mnie książka "Dziewczynka w czerwonym płaszczyku"
            Roma Ligocka Autorka książki przedstawia świat w którym się wychowała, czas wojny widziany oczami dziecka Poruszająca historia dziewczynki która musiała przejść przez to piekło Jest też wzmianka o jej kuzynie Romanie mianowicie Romanie Polańskim Polecam do czytania
            ksiązka zapewne ciekawa, u mnie z czasem krucho ale dotarły ksiazki do mnie z babyonline i zaczęłam pierwszy tom i mnie w ciągło na tyle ile mam czasu ale coś czuje ze na 3 ksiażkach Nory Roberts sie nie konczy

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              Obraz obrazem, ale nic nie zastapi dobrej ksiazki. Ja bardzo lubię czytaj ksiazki sensacyjne, np. Ludluma.

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                Justyna ja czytałam dawno Norę Roberts, nie pamiętam tytułów książek ale pamietam że mnie też strasznie wciagały.

                Ale oprócz romansów też lubię książki sensacyjne, oprócz Ludluma także Cobena

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  Justyna ja czytałam dawno Norę Roberts, nie pamiętam tytułów książek ale pamietam że mnie też strasznie wciagały.

                  Ale oprócz romansów też lubię książki sensacyjne, oprócz Ludluma także Cobena
                  mnie ksiazka Lilah i Suzanna wciagła bo lekko sie czyta - ale brakuje czasu na spokojne czytanie bo zawsze cos ale staram sie choc kilka stron dziennie zawsze to odskocznia od rzeczywitości

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    mnie ksiazka Lilah i Suzanna wciagła bo lekko sie czyta - ale brakuje czasu na spokojne czytanie bo zawsze cos ale staram sie choc kilka stron dziennie zawsze to odskocznia od rzeczywitości
                    to postęp że chociaz kilka kartek dziennie się udaje, ja w dalszym ciągu nie mogę znaleźć na to czasu, ale może jeszcze z rok i Majka trochę odpuści, zajmnie się więcej sobą, pomarzyc można, no nie

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Ja teraz muszę iść do biblioteki i książki oddać i mam tylko nadzieję że silna wola wystarczy i nic nie wypożyczę bo teraz bliżej września to nawet czasu nie będzie na czytanie a moje książki też czekają Może zimą będzie lepiej ? ale wtedy wieczory krótkie ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Zimą wieczory krótsze, ale jakoś tak częściej się chce czytać. Przynajmniej u mnie. Wtedy więcej czasu spędzamy w domu.

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          Średnio. Dawniej czytałam sporo romansideł, ale chyba już z tego wyrosłam. Teraz bardziej czytam coś takiego http://www.izolacje.com.pl/artykul/i...lated-products Lubię orientować się właśnie w przepisach, chociaż mam inne wykształcenie. Wierzę, że jednak kiedyś mi się to przyda

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Każdą wolną chwilę przeznaczam na czytanie książek. Ja je po prostu kocham. Mogłabym godzinami z nimi przesiadywać. Ostatnio w ręce wpadła mi Książka bez sensu napisana przez angielskiego blogera. Jest po prostu genialna. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć więcej książek na tak wysokim poziomie.

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Ja także ubóstwiam książki, kiedyś wyniosą mnie z domu Wiadomo, że przy dzieciakach czasu jest mniej, ale jednak zawsze znajdę jakąś wolną chwilę na czytanie. Osobiście jestem fanką gatunku fantasy, tam przynajmniej mam zupełnie odmienną fabułę od tej w życiu codziennym

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                Ja za fantasy właśnie nie przepadam ,chociaż czasem zależy od książki bo właśnie ostatnio przeczytałam Stefan Darda "Opowiem ci mroczną historię " To zbiór opowiadań pełnych grozy ale i zawierają wątki fantasy Książka super ,przeraża trochę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X