Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinki ja też mam spacerówkę tyłem do siebie.Amelka za specjalnie się nie kręci ,siedzi spokojnie no chyba , że chcę tuptać to zsuwa mi pupę na dół
    Ale koleżanki mówią ,że to źle iż niezapinam małej w naramienne bo jak będzie starsza będzie mi wstawać w wózku
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      ja też nie zapinam w pasy, to wielki błąd ale Julek nie chce być
      przypinany, nie tylko w wózku ale i w krzesełku do karmienia czy też w
      jeździku. Próbowałam ale on się ciagle wydziera. Mimo, że jeździ przodem
      do mnie to chwyta się za rączkę (tak do przodu się wygina) i wstaje, więc
      nie wiem co to będzie latem, bedzie chodził zamiast jeździć w wózku

      Skomentuj


        Ja zapinam w pasy naramienne też
        na razie sie nie buntuje i pewnie nie będzie skoro od małego jest do tego przyzwyczajona

        starszą córkę też zapinałam i buntu nie było

        szwagierka nie zapinała (twierdziła że to niewygodne dla dziecka) i teraz ma problem bo mały wychodzi jej z wózka na spacerze


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          majajula ja też przypinałam do pasów odkąd maluch jeździł w wózku.
          Ale jak zaczął siadać to już nie chciał.

          Skomentuj


            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
            wiesz ja nie mam zadnego z nich , chociaz tez mam chicco.
            kijowo się parcie rozkłada do spania, nie dość że nie na płasko to potem złożyc spowrotem do siedzącego nawet 2 rękami jak dziecko siedzi to sztuka. nie weim czy to we wszystkich chicco.
            mam mały kosz na zakupy.
            w moim chicco (enjoy) rozkłada sie nawet dobrze czasami nierówno w dziurki trafie to jedna strona jest wyżej ale jak widzę że krzywo to poprawiam
            ja też mam mały kosz na zakupy (ze starszą córką miałam mikrusa i tam był duży kosz i ciągle obładowana zakupami wracałam) teraz mam pretekst żeby dużych zakupów nie robić więc dla mnie to raczej plus wolę bagażnik obładować niż wózek


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
              majajula ja też przypinałam do pasów odkąd maluch jeździł w wózku.
              Ale jak zaczął siadać to już nie chciał.
              to mały buntownis Ci rośnie
              moja jest zafascynowana śniegiem ludźmi na ulicy i nie zwraca na to uwagi (tak mi sie wydaje) nie wiem jak za pare miesięcy będzie
              zresztą w kszesełku czy foteliku samochodowym też jej pasy nie przeszkadzają
              oby tak zostało


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                w foteliku mam spokój, bo on jest oparty, ale jeśli chodzi o wózek czy
                krzesełko to on się nie opiera i wtedy te pasy go trochę ograniczają i
                się wścieka też mnie to martwi, ale nie wyszłabym na spacer czy nie
                nakarmiłabym go gdybym go nie odpieła

                Skomentuj

                •    
                     

                  na siłę go zmuszac to też nie zbyt dobre wyjście
                  może nie będzie tak źle


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Colleen a moze przedluzyc pasy ?
                    Moj tez sie buntowal ale mam farta bo w wozku pasy do duzej regulacji i ma teraz wiecej luzu.

                    Jak bylam na innym forum to dziewczyna przestrzegala - nie zapinala pasow synkowi , pewnego dnia stanela przy witrynie sklepowej i cos ogladala, podbiegla kobieta i probowala wyrwac maluszka z wozka, juz miala go na rekach tylko ludzie ja zatrzymali.To byla chwilka nieuwagi. Jakby byly pasy to mozna by zareagowac wczesniej.
                    Last edited by Goplana; 23-02-2009, 10:51.

                    Skomentuj


                      Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                      Colleen a moze przedluzyc pasy ?
                      Moj tez sie buntowal ale mam farta bo w wozku pasy do duzej regulacji i ma teraz wiecej luzu.

                      Jak bylam na innym forum to dziewczyna przestrzegala - nie zapinala pasow synkowi , pewnego dnia stanela przy witrynie sklepowej i cos ogladala, podbiegla kobieta i probowala wyrwac maluszka z wozka, juz miala go na rekach tylko ludzie ja zatrzymali.To byla chwilka nieuwagi. Jakby byly pasy to mozna by zareagowac wczesniej.
                      Oooo lutku Wy to zawsze potraficie człowieka na ziemię sprowadzić.
                      Tak.... zacznę przypinać pasami. No właśnie już pasy są max wydłużone.
                      Wiecie co... moim zdaniem to wina wózka. Bo strasznie daleko od siebie
                      znajduje się oparcie od pałąka. On chce trzymać się pałąka stąd się nie
                      opiera i te pasy go denerwują

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        To ja Goplana przedstawię straszniejszą sytuacje (wcześniej nie chciałam nikogo straszyć)
                        przed Boży Narodzeniem sąsiadka wracała do domu od mamy około 17 (ślizko ciemno) i na przejściu przed blokiem samochód uderzył w nią i w wózek
                        mały byl nie zapięty i wypadł prosto na główkę


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          To straszne. Nigdy nie wiemy co i kiedy może się wydarzyć...
                          Ja swoją małą zapinam, ale też nie zawsze jest z tego zadowolona, więc staram się jakoś odwrócić jej uwagę, ptaszka pokazać, czy pieska, i po chwili zapomina.


                          Skomentuj


                            wózek

                            hmmm,wszytsko zależy od tego,czego oczekujesz od wózka.Dlamnie ważne jest to,by dobrze się go prowadziło,by zajmował mało miejsca w bagażniku po złożeniu i był lekki.Czasem jednak wszystkie te funkcje połaczyc w jednym wózku.Ja zdecydowałam sie na chicco-poleciła mi go znajoma i jak narzie jestem zadowolona(no,mogłby być trochę lżejszy)

                            Skomentuj


                              Coll a jaki masz wozek ? Nie mozna dokupic szelek ? Chocby taki co to do nauki chodzenia sa.

                              Skomentuj


                                Goplanka ja mam Roana głębokie siedzisko ma. Ale jakoś damy radę.
                                Przyzwyczaję go do szelek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X