Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    froch ty to masz ogromniaste koła!
    prawdziwa terenówka!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Mercedes:d:d

      Skomentuj


        #78
        ja mam chicco trio enjoy
        i ogólnie nie narzekam - fakt ostatnio po śniegu zasuwałam i musiałam blokować kółka bo przy skrętnych trudno było taranować zaspy.

        zanim zdecydujesz sie na ten wózek oblukaj chodniki
        w moim miasteczku wszystki są z kostki brukowej może ze dwa ze starej z dziurami więc nie mam problemu
        a i po trawie sprawdzałam wytrzymałość kólek po zablokowaniu można suną

        też mi zależało żeby wóżek był lekki (obecnie wnoszę spacerówkę na 2 pietro + dziecko pod pacha i zakupy i daję rade, wcześniej tachałam gondole z dzieckiem i stelaż)
        poza tym mamy mały samochód i zaden inny stelaż nam się nie mieścił

        minusem było to że ten model ma małą gondole a dziecko mam długie i jak skończyła pól roku musieliśmy przenieść się do spacerówki

        za to fotelik super - obecnie trochę cisno bo mała ma gruby kombinezon - ale myślę zę jeszcze do lata z niego będziemy korzystać


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #79
          majajula wszystkie chicco maja małą gondolę, to ich duzy minus, mój tylko 6 miechów skonczył zasiadł do spacerówki bo mu ciasno było.
          mój się całkiem na płasko do spania nie rozkłada co tez jest minusem.
          a kółka sprawdzilismy zeszły rok na plaży to sie sprawdziły rewelacyjnie, a wtedy wozilismy w gondolce bo mały miał tylko 2 i pół miesiąca.
          akurat wielkość dla nas nie była ważna bo mamy kombi ale jak ktoś ma małe auto warto zwrócić uwage na wielkość.

          froch w porównaniu z moim ferrari to całkiem niezły twój mesiek! ha ha
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #80
            na kolach pompowanych i z amortyzatorkami. patrz na kosz pod wozkiem by dobrze wkladalo sie do niego zakupy i by nie byl za ciezki. co do innych bajerow to nie wiem bo narazie jezdzimy w gondolce powodzenia z zakupami
            Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

            http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



            http://perlasta.blogerki.pl/

            Skomentuj


              #81
              dzięki za cenne wskazówki, chyba rzeczywiście zdecyduje się na jakiś wózek z większymi kółkami

              Skomentuj


                #82
                Napisane przez Haneczka Pokaż wiadomość
                Ja zdecydowałam się na wózek delti puma i jestem z niego bardzo zadowolona! Jest ładny, w miarę lekki, dobrze się prowadzi i ma świetną amortyzację Polecam! Początkowo zastanawiałam się nad x landerami, ale one mają małe gondolki! Moja córcia urodziła się na początku grudnia i gdybym kupiła x landera to teraz w kombinezonie ledwo by się w nim mieściła! Więc bierzcie pod uwagę nie tylko wygląd ale też wymiary.
                ja też mam Pume i jestem bardzo zadowolona ,mały ma już 8 miesięcy i mieści się jeszcze w gondolcewięc śniegi i wiatry nam nie straszneduże pompowane koła,amortyzacja.kobietki z bloku które kupiły inne "wynalazki" po 4mies musiały zamieniać na spacerówkę a tu dopiero jesień byładuża solidna gondola to podstawa
                MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  kurde żabka mój w wieku 8 miesięcy za skarby swiata by w gondoli nie poleżał.
                  jak miał 5 to juz sie podnosił i był cyrk ze spacerami, więc jak miał równo 6 przesiadka do spacerówki i mozna godzinami spacerować...
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #84
                    Musze przyznać żabka że delti puma prezentuje się znakomicie zastanawiam się nad jego zakupem. Muszę się jeszcze tylko dokładnie zorientować ile waży, bo na aukcjach tego nie piszą, a określenie "lekki" jest mało precyzyjne. Dzięki za wskazówki

                    Skomentuj


                      #85
                      bigbelly ja też się zastanawiałam nad kupnem tego wózka i właśnie
                      sięgnęłam po moje notatki sprzed roku i waga tego wózka jest
                      następująca:
                      -wersja z gondola: 14kg
                      -wersja ze spacerówką: 13kg
                      -wersja z fotelikiem: 12kg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        ta puma to naprawde siwetny wozek, bardzo mi sie podoba

                        froch ty masz genialny wozek, bo te kola sa takie ogromniaste xD
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #87
                          Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                          kurde żabka mój w wieku 8 miesięcy za skarby swiata by w gondoli nie poleżał.
                          jak miał 5 to juz sie podnosił i był cyrk ze spacerami, więc jak miał równo 6 przesiadka do spacerówki i mozna godzinami spacerować...
                          mój na spacerkach grzecznie śpijak się obudzi to oczywiście protestujedopiero jak będzie ciepło to mu pokażę ,że można na siedząco zwiedzać światfakt pozostaje faktem ,mieści się w gondoli a to najważniejsze
                          MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                          25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                          30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                          Skomentuj


                            #88
                            Zabka to ty masz jakieś grzeczne dziecko skoro na leżąco jeździ
                            u mnie nie ma szans płacz okropny
                            i dlatego w grudniu do spacerówki sie przenieśliśmy
                            i jest dużo wygodniej lżejsza niż gondola no i cieplutko mamy (wkońcu nie tylko gondole są zabudowane i mają okrycia na nóżki) najważniejsze że dziecko może świat oglądać z pozycji siedzącej (a jest tak pięknie zimą)
                            także ja jestem za spacerówką jak dziecko już siedzi - wygodniej mamie i dzidziusiowi
                            Last edited by majajula; 21-02-2009, 08:32.


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #89
                              A ja uważam, że jeśli się da to w gondoli wozić, a zimą o niebo cieplej.
                              A to, że Maluchy krzyczą z niezadowolenia to tylko i wyłącznie przez
                              pokazanie, że można jeździć na siedząco. A świat jeszcze zdążą się
                              naoglądać. Sama w listopadzie przymierzałam syna do gondoli, ale mój
                              wysoki jest, gdyby nie odzienie to spokojnie by wszedł to niej i też bym
                              woziła w gondoli.

                              Skomentuj


                                #90
                                a ja uważam że nie ma co dziecka zmuszać do leżenia skoro siedzi co to za przyjemność
                                a poza tym mamy ostatnio łaskawe zimy więc spacerówka i dobre okrycie wystarczy


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X