Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja kupiłam wózek 2 w 1(nestor) i bardzo tego żałuję.Gondola ok dużo miejsca ale jak już mała siedziała(sama) nie było mowy o leżeniu, więc zmieniłam z gondoli na spacerówkę.Wszystko ładnie pięknie gdyby nie to że Amelka coraz starsza i cięższa a i wózek ciężki którego trzeba wnieść na 3 piętro.Więc kupiłam osobno spacerówkę.
    Na przyszłość będę kupować osobno głęboki a potem spacerówkę.Nie raz widziałam mamy których dzieci siedzą w gondoli i nie było widać nie zadowolenia.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Pamietam, ze moja kuzynka miala fajny wozek, bo spacerowka i gleboki byly super.
      Teraz znowu sie zagmatwalam w tym jaki wozek wybrac :/
      Zastanawialam sie miedzy Bartatina, Focus'em, a Ballerina. Choc do tego ostatniego jestem najmniej przekonana.Wszystkie te wozki niby sa w tym watku wymienione, ale sama nie wiem, ktory z tych 3.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        chicco czy maclaren????

        dziewczyny pomocy!! mamy aktualnie w domu dwa wozki chicco LITE WAY i maclarenia triumpha. jeden z tych wozkow musimy sprzedac i nie wiem ktory jest lepszy... maclarenem dzisiaj bylismy po raz pierwszy na spacerze i powiem szczerze ze koleczka dosyc glosno slychac, a w chicco raczej mniej. maclaren jest ladniejszy i lzejszy. nie wiem co zrobic...

        Skomentuj


          dziewczyny pomocy!! mamy aktualnie w domu dwa wozki chicco LITE WAY i maclarenia triumpha. jeden z tych wozkow musimy sprzedac i nie wiem ktory jest lepszy... maclarenem dzisiaj bylismy po raz pierwszy na spacerze i powiem szczerze ze koleczka dosyc glosno slychac, a w chicco raczej mniej. maclaren jest ladniejszy i lzejszy. nie wiem co zrobic...

          Skomentuj


            jeżeli by mnie juz nie bylo-bo na razie nie ma zadych odpowiedzi, podaje swojego maila-jeżeli ktoś zna konkretnie choć jeden z wózków to proszę o maila ewell_85@o2.pl )

            Skomentuj


              jakies fotki byś zapodała
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                to jest chicco
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  to jest maclaren, chciala bym posluchac opini osob ktore znaja te wozki
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    wiesz ja nie mam zadnego z nich , chociaz tez mam chicco.
                    kijowo się parcie rozkłada do spania, nie dość że nie na płasko to potem złożyc spowrotem do siedzącego nawet 2 rękami jak dziecko siedzi to sztuka. nie weim czy to we wszystkich chicco.
                    mam mały kosz na zakupy.

                    dla mnie twoje wózki wyglądaja podobnie do siebie,
                    co moge ci napisac to to żebys patrzyła czy się oparcie łatwo rozkłada, pięciopunktowe pasy, który ma większy kosz na zakupy i czy któryś z nich ma osłonke na nóżki na zime i głębszą po rozłożeniu budę.
                    bo kółka widzę oba mają małe a my mamy takie dziurawe chodniki...

                    aha i który ma szerszy podnóżek żeby lepiej się dziecku nóżki opierały a właściwie stopy
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      dzieki szkoda ze nie znasz konkretnie tych modeli.. przejzalam chyba calego neta zeby zobaczyc opinie i na chicco widzialam sporo skarg a maclaren to niby super firma, daja dozywotnia gwarancje, super lekkie i tak dalej... ja jednak mam co do tego obawy, moj maz tez, bo lepiej nam sie chyba prowadzilo chicco (co prawda dzisiaj bylo duzo sniegu) i nawet na sniegu chicco jakos dawal sobie lepiej rade. ale jak poczytałam opinie, ze niby kolka odpadaja i jeszcze sporo negatywow to sama nie wiem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja mam chicco 11 miesiąc i na razie nic nie odpadło ani się nie zepsuło,
                        tylko popruł się troche pałąk w spacerówce
                        no i musze dac do szewca do zszycia
                        bo wprawdzie wózek na gwarancji ale oni to donaprawy do Włoch odsyłaja i nie i pewnie nie szybko odsyłaja spowrotem.
                        i to jest dużym minusem chicco brak serwisu w Polsce.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Ja co prawda nie mam zadnego z tych wozkow ale tu gdzie mieszkam jest prawdziwy szal na Mclareny...wszyscy je maja i z tego co zaobserwowalam zle sie starzeja.Kolka pekaja a os na ktorej sa przymocowane czesto sie wykrzywiaMy tez chcielismy jako nastepny wozek najpierw Mclarena ale chyba kupimy Quinny Zapp.Co do Chicco mam krzeselko do kuchni(jestem b.zadowolona),wczesniej maly siedzial w lezaczku chicco ,mamy tez kilka gadzetow i zabawek tej firmy i jeszcze nic sie nie zepsulo

                          Skomentuj


                            a mi sie maclaren podoba bardziej niż chicco tylko wlaśnie....te kołka...takie małe,chyba plastiki??nie na nasze polskie chodniki:/
                            lepiej zostaw chicco,bo jak się zepsuje(w co wątpie) to przynajmniej tańszy..

                            Skomentuj


                              A mnie się nie podoba żaden z tych które wymieniłaś.Cieńkie to takie i wygląda jak wózek dla lalki Czasami widzę w zimę dzieci w takich wózkach , przecież jak to może ogrzać


                              A swoją drogą dziewczyny zapinacie dzieci na pasy zakładane przez ramiona?
                              Bo ja tylko na dole i wiem ,że mała nie wypadnie.
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Iza ja zawsze zapinam małego w pasy naramienne i szczerze powiem
                                pierwszego syna tez zapinałam i to bardzo długo. i jak kupowałam wózek to na to przede wszystkim zwracałam uwage
                                może dlatego że mam spacerówkę tyłem do siebie a on sie strasznie wierci....
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X