Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No to wsio jasne - ogolnie duze miejsce siedzace . A jak sprawuje sie na sniegu ?Ja swojego sprzedalam , spacerowki nie uzywalam.

    Skomentuj

    •    
         

      Goplana chciałam go sprzedać po zimie, ale za nic w świecie Normalnie
      wszystkie zaspy nasze. Chodzimy do lasu coby mój pasiak się wybiegał
      a tam wiadomo śnieg po kolana, ale nam żadne drogi nie straszne.
      ten wózek (właściwie stelaż) wszystko "przejedzie"

      Skomentuj


        ojej!
        a ja nie znałam takich przypadków jak napisałyście!!!
        aż mi ciarki przeszły...

        nas szczęście mój Szymek się nigdy nie buntował na szelki, starszego do 2 lat "wiązałam". to chyba kwestia przyzwyczajenia dziecka.
        myslę że troche sie pobuntuje i się przyzwyczaja.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Colleen gdyby nie to ze spacerowka wydaje mi sie taka jakas gola to bym go zostawila i nikomu nie oddala
          O tej "goliznie pisze". Lepiej wyglada z budka.

          Skomentuj


            A nooo masz rację Gopi. Dlatego ja nie ściągam butki a ja mam
            taki.

            http://allegro.pl/item561636574_supe..._jak_nowa.html

            oczywiście ten z aukcji nie jest mój

            Skomentuj


              colleen ile taki wozek nowy kosztuje? Sprawdza sie ogolnie jako gondola i spacerowka? Zainteresowal mnie
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Diabeleckie ja płaciłam 999zł (ale bez fotelika). Zresztą pani w sklepie nam
                go nie polecała, bo stwierdziła, że jest kiepski. Wychodzi taniej w sklepie niż na allegro.
                Gondola jest spora bo ma 84cm, szeroka. Spacerówka też jest duża.
                Minusem jest oczywiście waga (sam wózek ok 15kg + dziecko to trzeba)
                się nanosić.
                Jeśli chodzi o sztruksową tapicerkę to mimo, że jest jasna to mało co
                się brudzi, a jak już to super się pierze.
                Ja jestem z tego wózka zadowolona, co prawda moim marzeniem jest
                Mutsy taki jak ma Froch, no ale na nowy stać mnie nie było.
                Ale wiesz co.. w tym roku wszedł nowy model
                http://allegro.pl/item560449102_roan...lu_marita.html kolor
                coffee całkiem fajny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nawet nie zly podoba mi sie. Mi fotelik kupuje przyjaciel i jemu juz zostawie to jaki. Juz sama nie wiem co mam wybrac. Co prawda wujek sie zobowiazal kupic wozek i lozeczko, ale nie chce byc taka i wyskoczyc z wozkiem za 3tys. Mysle, zeby cos do gora tysiaca zloty wybrac. Wyzej wymienilam wozki nad ktorymi sie zastanawiam, ale sie zdecydowac na nic nie moge.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Diabelcekie poczkaj chwilkę... poszukam Twoich typów

                    Skomentuj


                      diabelecke nie zawsze co droższe to lepsze...
                      ja za swój chicco dałam 2500 i dziś stwierdzam że tyle wart nie jest bo ma dużo minusów.mąż od razu mówił że jest nie wart ale ja sie uparłam i koniec. jest wiele tańszych i pewnie lepszych no ale teraz to sobie moge tylko popisać.
                      mi tez się ten roan co colleen pokazała podoba, zwłaszcza ten niebieski kolorek.
                      a jak piszesz fotelik masz z głowy...więc nie musisz dokupowac i szukac wózka z fotelikiem
                      Last edited by pinklady; 23-02-2009, 16:23.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pinklady zgadzam sie z toba, ze cena nie zawsze idzie w parze z jakascia. Jedyne co wiem na temat wygladu tego wozka to to, zeby nie mial 3kolek. Nie podobaja mi sie te trojkolowce koniec kropka. Choc oczywiscie nie twierdze, ze sa do niczego, wizualnie mi tylko nie podchodza, a zauwazylam, ze sa wlasnie z tych drozszych.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Diabeleckie ta bartatina jest też fajna

                          Skomentuj


                            No mojemu wujkowi najbardziej sie ten wozek podobal wiec musze tylko po miescie poszperac zeby go znalezc.
                            I bede paksudna, ale kupie czarny wozek.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              diabeleckie przynajmniej się brudzić nie będzie

                              Skomentuj


                                miedzy innymi o to wlasnie mi chodzi, a po za tym ja lubie czarny
                                Moim marzeniem jest zyc jak Adamsowie
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X