Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki wózek?

    Hej widze że wątek o wózeczkach trzeba odswierzyć)
    Jestem od jakiegoś czasu posiadaczką wózeczka Delti Cat - uzywamy póki co samej gondolki która jest duza i obszerna. wózeczek ma super skrętne koła, oraz świetna zwrotnośc - super radzi sobie na naszych chodnikach, fajnie sie podbija. Ma regulowana rączke oraz łatwo dostepny kosz na zakupy) Składa sie do małych rozmiarów wiec zmieści sie nawet do nieduzego bagaznika) dodatkowym plusem jest cicho składajaca sie buda coby nie wybudzić maluszka podczas snu) Wózeczek jest bardzo zgrabny i można wszedzie nim wjechać. Minusem niestety jest waga bo sama wersja z gondola ma ok 15 kg no i brak foli przeciwdeszczowej tez jest na -. Ale pomimo tego wózek ocenia ma 5 ) Może któras z was ma tez ten wózeczek??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki wózek?

      Ja mam wózeczek DELTI CAM spacerówkę. Powiem że sprawuję się dobrze. Na początku nie mogłam przyzwyczaić się do skrętnych kółek ale dałam rade
      Ogólnie jestem zadowolona bo wózek ma udogodnienia dla młodych matek.Zawiera w sobie ochronę przeciwdeszczową. Co mnie zadawala bo nie muszę nosić dodatkowej rzeczy ze sobą. Ma też torbę i oczywiście ochronę na nóżki. A poza tym tez wózek dostałam w ramach akcji. Zostałam ekspertką firmy reklamowej SZEPTOPOLIS.
      Last edited by agi0506; 08-04-2010, 11:17.

      Skomentuj


        Odp: Jaki wózek?

        Napisane przez amabelle Pokaż wiadomość
        a czy któraś z was już używała mikrusa alu sprint o taki:
        http://www.mikrus.com.pl/gallery/galeria.php?wozek=1
        ostatnio mi się spodobał, ale jeszcze nie widziałam go na żywo...
        witaj!
        trochę to dawno temu było, ale może komuś się przyda
        ja jeżdżę alu sprintem, już ponad 2 lata. ogółem jestem z niego bardzo zadowolona. oczywiście jak każdy wózek ma i swoje wady, bo nie istnieją wózki idealne, musiałybyśmy sobie same taki zrobić wtedy pewnie spełniałby nasze oczekiwania w 100%

        mamy 3w1
        fotelik 0-13kg, bardzo obszerny, moje dziecko nie należące do małych przejeżdziło w nim 16 pierwszy miesięcy życia, do fotelika składana budka i osłona na nóżki, dla mnie był idealny, 0 minusów

        gondola, duża, ponad 80cm wewnątrz, szeroka i dosyć głęboka, z osłoną na nogi, która bardzo fajnie chroni tez buźkę, moskitierą, folią przeciwdeszczową, wielki plus za możliwość złożenia gondoli na płasko, z łatwością mieściła się między fotelikiem, a siedzeniem pasażera
        mały minus za brak regulacji oparcia(ale nie jest ona niezbędna) mała jeździła w niej do około roku z przerwą na lato, wtedy używałyśmy spacerówki.

        wersja spacerowa, miękki materacyk, pasy 5 punktowe z ochraniaczami, baardzo obszerna budka, ocieplana osłona na nogi- coś na kształt worka, od spodu również okrywa nogi, barierka zabezpieczająca na odpowiedniej wysokości, bo np w xlanderach małe dziecko ma ją na wysokości oczu. folia przeciwdeszczowa, oparcie mogłoby być wyższe(jest standardowe jak w większości wózków)ale takie jakie jest też daje radę.

        stelaż składa się bardzo łatwo, każde koło można bez problemu zdjąć, wtedy stelaż jest płaski, rączka regulowana
        koszyk na zakupy 100 razy lepszy niż w mutsy pojemny, łatwo dostępny
        torba pod kolor wózka przydaje sie na wszelkie duperele
        tylna oś skrętna ogromnie ułatwia życie, wózek jest zwinny a jednocześnie nie ma obaw że coś się na dziurach zablokuje, bo obydwa przednie koła są na sztywnej osi. na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, że miałabym mieć wózek bez tego bajeru

        podróba mutsy, ale jednak trochę się różni.
        + większa gondola( o ok 8cm), szersza i głębsza
        + lepszy koszyk pod wózkiem
        + znacznie mniejsza cena

        - fotelik nie rozkłada się do pozycji leżącej
        - tylko 3 pozycje oparcia w spacerówce(ale jak musi to wystarczy)


        bez problemu mozna dokupić rózne części do wózka, producent w okolicach częstochowy, ja dokupowałam rączkę, bo kuzyn tak namiętnie jeździł, że uszkodził piankę, nowa rączka z pianką, z regulatorami i przesyłką 30zł

        to chyba na tyle, jak mi cos jeszcze do głowy przyjdzie to napiszę




        "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

        Skomentuj


          Odp: Jaki wózek?

          mysmy staneli niedawno przed wyborem wozka (koniecznie nowy bo sponsorowany ) zastanawialam sie nad x-landerem XA(1450 z torba 2w1) a Tako jumper x(1030 podobny zestaw),
          niestety tego drugioego nigdzie nie moglam na zywo obejrzec wiec kupilismy xa.
          opisze moje uwagi- gondola zwyczajna nic rewelacyjnego, ale wszedzie mniejwiecej to samo. maly jej minus to brak podnoszonego podglowka w gondoli ale za to wygodny materacyk.bardzo latwo zdejmowalna i mozna ja nosic za uchwyt w daszku
          za to w spacerowce uzekla mnie budka ktora zasowa sie mocno do przodu(jest rozpinana i ma wtedy zasieg praktycznie do palaka) bardzo dobra ochrona od wiatru i slonca, w mojej terazniejszej spacerowce tego mi brakowalo.
          stelaz latwo sie sklada tylkko niestety ma troche slabe amortyzatory dla gondoli(chyba ze jest jakas regulacja o ktorej jeszcze nie wiem ),bo w spacerowce to wszystko jedno dziec jest juz wiekszy i czasem zasypia dopiero jak mocno trzesie
          ale sumasumarum, za lepsza kase chodza uzywki xlanderow, pytanie jak dlugo wiec przy sprzedawaniu bedzie latwiej

          a jak pisalam jumperx mi sie bardzo podobal ,cena jego tez tylko nie moglam go na zywo obejrzeć nigdzie,dopiero teraz widze jednego na osiedlu... wrrr i chyba troche wtopilam z tym XA bo jumper tez wyglada solidnie.i jest troszke zgrabniejszy,i ma klasyczne amortyzatory wiec pewnie mniej nim trzesie, no coz na szczescie to nie byla moja kasa a i maz zadowolony bo nie byl przekonany do jumpera.
          Last edited by pieczulka; 20-05-2010, 09:42.

          Skomentuj


            Odp: Jaki wózek?

            Ja używałam Mikrusa alu sprint i wszystko byłoby ok gdyby nie waga! Nie nadaje się on dla osób które mieszkają w blokach i muszą dygać tego kloca jak np. ja 4 piętro no i po pewnym czasie w spacerówce zaczęło się blokować podnoszenie siedzonka (ta rączka z tyłu) i trzeba było podnosić bądź opuszczać z dużą siłą, a tak to polecam! Oś skrętna była super, kosz i gondola wielka też! Poleciłabym mamą które będą miały małe dzieciaczki zimą!

            Skomentuj


              Odp: Jaki wózek?

              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
              Ja używałam Mikrusa alu sprint i wszystko byłoby ok gdyby nie waga! Nie nadaje się on dla osób które mieszkają w blokach i muszą dygać tego kloca jak np. ja 4 piętro no i po pewnym czasie w spacerówce zaczęło się blokować podnoszenie siedzonka (ta rączka z tyłu) i trzeba było podnosić bądź opuszczać z dużą siłą, a tak to polecam! Oś skrętna była super, kosz i gondola wielka też! Poleciłabym mamą które będą miały małe dzieciaczki zimą!
              nam tez zaczęło się zacinać, ale prysnęłam w te sprężynki preparatem typu wd40 i działa jak nówka

              no a waga cóż, pompowane koła ważą i 16 kg to nie taka znowu tragedia hehe coś za coś
              na pociechę mutsy waży tyle samo




              "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

              Skomentuj


                Odp: Jaki wózek?

                Witam,
                Jestem pierwszy raz na forum i zaglądam od razu na ten wątek, bo akurat jestem mamą i za jakiś czas stanę się nią po raz drugi. Kiedyś też szukałam idealnego wózka, wybrałam mutsy z gondolą, fotelikiem i spacerówką i dziś, gdyby nie to, że stoi on jeszcze w piwnicy, nie zdecydowałabym się chyba na niego. Oczywiście ma swoje plusy, które w tamtym momencie były dla mnie ważne: duże pompowane koła, skrętna tylna oś, łatwe składanie i rozkładanie. Ale ma też wady, które bardziej wpływają na moją ocenę. jest strasznie ciężki, co przy gondoli nie jest jeszcze takie uciążliwe, bo bardzo łatwo można ją odczepić od stelaża i samą wnosić na górę (mieszkam na 3 piętrze bez windy), natomiast ze spacerówką już tak łatwo nie jest Poza tym dziecko ma w nim bardzo mało przestrzeni i mojej bardzo to przeszkadzało, w związku z tym szybko zaczęły się awantury podczas jazdy. Ja rodziłam w lutym, dlatego zdecydowałam się na takie parametry wózka, ale teraz (gdyby ten nie stał już w piwnicy) kupiłabym tylko gondolę, masywną na pompowanych dużych kołach, a spacerówkę pewnie lżejszą.
                Dziś jeździmy w lekkiej spacerówce X-landera, xgo. Dla nas jest to strzał w dziesiątkę. Lekka parasolka, świetnie się prowadzi, łątwo wnieść na górę czy spakować do samochodu i siedzisko zdecydowanie większe niż w mutsym. Polecam w 100%

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki wózek?

                  Witam ma na oku peg perego pliko p3
                  Macie może, warto takowy zakupić?




                  Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki wózek?

                    Ja mam Delti CAT i Delti EMU. Emu kupilismy ze względu na to że jest lekki. Niestety lekkość ta powstała kosztem wielkości gondoli - jest mała i cięzko się do niej dostać gdy budka jest postawiona. CAT natomiast gondola jest bardzo wygodna - duża przestronna, lekka, cicho składana budka, podnoszony tył budki, podnoszone dno, kieszonka na drobiazgi. W obu wózkach stelaże składają się lekko i zajmuja mało miejsca. A CAT ma jeszcze jedną zaletę - pompowane tylne koła - pompowane koła to naprawde duży plus!

                    Delti CAT wygląda tak:


                    A to Delti EMU

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki wózek?

                      Także mam DELTI CAT (DELTI- rodzima firma X-landerów) i pomimo swojej wagi (ok. 14 kg) to jednak prowadzi się go bardzo leciutko i łatwo .Zwrotność to jego kolejna zaleta. Jest też bardzo dobrze wyprofilowany;dziecku jest w nim wygodnie i ma z niego szeroki kąt widzenia.Jedną ręką odchylamy całe siedzisko (spacerówki) do spania a takze bardzo łatwo składamy stelaż do małych rozmiarów. Można wpinać spacerówke przodem i tyłem do kier. jazdy. W podnóżku jest na stałe przymocowana folia p/deszczowa. Kosz na zakupy jest obszerny łatwo dostępny niezależnie od pochylenia siedziska.Rączka jest regulowana -można dopasować wysokość do wzrostu rodzica. Łatwa do prania tapicerka i wypinana całkowicie lub tylko z jednej strony barierka to kolejny plus CAT'a.
                      Minusem -jak dla mnie to trochę hałasujący na większych nierównościach stelaż .
                      Może kogoś zaciekawić co to za "kabelek" idzie wzdłuż rurki stelaza- jest to wspomaganie składania stelaża aby własnie można było to robić bez żadnego wysiłku
                      Polecam ten wózeczek nawet tym rodzicom ,którzy nie mają za dużych aut!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

                        Witam.Czekam na opinie bardziej doswiadczonych mam na temat wozkow wielofunkcyjnych.Piszcie swoje opinie.Ile trzeba wydac na taki dobry wozeczek,czy jestescie zadowolone ze swoich?Słyszalam opinie,ze lepiej kupic cos renomowanego uzywanego niz nowy tani,a z drugiej strony slyszalam ze niektore wozeczki tanie tez sa super np.coneco.Co o tym sadzicie??Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam.

                        Skomentuj


                          Odp: Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

                          Kochana, nie tutaj;p watek przenies


                          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                          ---------------------------------------------------

                          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                          Skomentuj


                            Odp: Bartatina Classic czy X-lander XA ??

                            Generalnie jeżeli chodzi o wózki spacerowe X-Lander, to są całkiem w porządku jeśli: nie mieszkasz na jakiś terenach, gdzie jest słaba infrastruktura, bo kółka, w które on jest wyposażony raczej się nie nadają do jazdy terenowej. Gondolka ok, z regulacją średnio. Także niech się ktoś jeszcze wypowie o tym drugim modelu.
                            Wynajem autokaru i przewóz osób - GP Lines
                            Polecam sklep dla dzieci http://scandinavianbaby.pl/
                            ___
                            Kawiarnia Cafe - Zaparz kawę jak barista

                            Skomentuj


                              Odp: Bartatina Classic czy X-lander XA ??

                              Ja też mogę o x-landerze xa. Mysmy kupili wozek po renowacji przez nextway, bo to juz moj kolejny wiec nie mialam zamiaru przeplacac. Jeżeli chodzi o samą spacerówkę, to dla mnie wozek jest naprawde ok. Ja wlasnie mieszkam w terenie i u nas kolka sie mega sprawdzaja, np. w porownianiu z wczesniejszym wozkiem. Nie wiem jakie sa normalnie kolka, ale ja zrobilam konfiguracje z pompowanymi. Siedzisko duze, wygodne, kosz na zakupy pojemny, wytrzymały (2 kg ziemniakow plus woda mineralna i normalne, codzienne klamoty;-) Jeżeli chodzi o Bartatina to niestety nie wiem, ale xa zdecydowanie taaak! ;-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wózki wielofunkcyjne,czyli gdzie?za ile?i jakie?

                                Ja pierwszy wózek miałam z serii tani, i nie chce generalizować ale np. mój się rozleciał potem sie przymierzałam do spacerówki, i tu już stwierdziłam ze postawie na jakosc chciałam navingtona sconnera. No ale jakos tak wyszło ze sie okazało ze nasza mała bedzie miała brata albo siostre i w sumie trzeba było o kolejnym wózku wielofunkcyjnym pomyśleć Suma sumarum kupilismy rame cadeta navingtona plus siedzisko. Teraz jak drugi dzidzius urodzi sie w styczniu, to dokupimy jeszcze gondole a dla małej platforme plus ewentulanie parasolke. Caly koszt wozka to bedzie jakies 1500 zł plus fotelik. To dla mnie jak za odpowiednią jakosc dosc przyzwoita cena.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X