Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hehe Diabelckie to ja już rozumiem Twój nick

    Skomentuj

    •    
         

      colleen jakby nie patrzec to byla wielka kochajaca sie rodzina z ulozonymi dziecmi A ten ich dom mmmmmm... piekny. Ale jezeli chodzi o kolor wozka i sie mnie czepiaja, ze taki ciemny to stwierdzam, ze dziecku to i tak bez roznicy, w srodku zawsze ma jasne obicie.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        ja widziałam kilka czarnych na swoim osiedlu,w niczym nie sa gorsze, niektóre nawet mi sie podobają
        mnie sie podoba różówy, innym czarny i tyle.
        a trzykołowiec
        teraz zima to przekleństwo!
        wjechac tyłem na oblodzony czy osnieżony podjazd, nie raz bym zlądowała razem z wózkiem
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          ja mam kolor czarny wózka i jest ok,przynajmniej brudu nie znac....

          Skomentuj


            pinklady rozowy bym kupila tylko i wylacznie wtedy gdybym miala coreczke no i nie gladki rozowy ale np rozowo czrany albo jakis sliwkowy z rozowym akcentem. Ty bys sie z moja siostra dogadala, bo ona uwaza, ze wszystko powinnam dla dziecka kupic rozowe, ale na sczezscie bedzie chlopiec Ja wogole nie wiem kto byl taki madry i wpadla na pomysl zeby wozek mial 3 kolka. Niektore sa jeszcze do przyjecia, ale jak nie raz widze jakis na ulicy to ze smiechu sie zanosze.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              wiesz ja jestem fanka wszelkich nowinek i nowości stad te moje 3 kółka.
              śmieję się że mąż ma swoje 4 a ja 3!
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                pinklady ale tobie latwiej popchnac swoje 3 niz mezowi swoje 4 Tez lubie rozne nowosci, ale wozek dla mnie zawsze musial miec klasyczny wyglad i tak mi do tej pory zostalo.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mi np te czarne wózki się nie podobają Szczególnie jak widziałam
                  wózeczki chyba MaxiCosi z założonym nosidełkiem zamiast gondoli.
                  Dla mnie po prostu wyglądają jak skrzyneczki, żeby nie nazwać tego
                  inaczej
                  Ale każdy wybiera co lubi, przecież jest tyle wózków, że chyba każdy
                  znajdzie coś dla siebie. Ja np mam tego znienawidzonego trzykołowca
                  ale taki mi się podobał, więc go kupiłam. I nie narzekam.


                  Skomentuj


                    My kupiliśmy wózek biało - czarny dla mnie jest super ale każda mama ma przecież inny gust...
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Dzisiaj jak kupowalam co nieco znalazlam Roana (chyba jakos tak sie wabil :P ) i sie w nim zakochalam, innego nie chce
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        napaliłam sie jak głupek na casualplay,,czarny...hm kolor super,bo praktyczny,jezdzimy nim juz prawie 2 lata...i jak mam być szczera to to trzecie kólko własciwie to trzecie dwa kółka z przodu,,,hahha>sa do< i tu ...brzydkie słowo..>..masakra..jak musiałam wjechać do jakiegos sklepu to skutecznie ustawiało sie w poprzek,,,także ani wte ani wewte...mąż mówi że marudze...
                        mama Gaji

                        Skomentuj


                          wózek

                          moja siostra ma wózek roan marita, gondola super - obszerna i wygodna, natomiast spacerówka beznadziejna.ja mam X-Lander X1, gondola duża,duże pompowane koła (przednie się obracają,ale jest możliwość zablokowania), spacerówka świetna, ogólnie ładnie się prezentuje i jestem bardzo zadowolona. kupiłam wersje limitowaną kolor czerwony sportowy, wygląda jak czerwone ferrari z formuły 1,mojemu mężowi się podoba
                          a_malutka

                          Skomentuj


                            sprostowanie

                            kupiłam x-lander XA, a nie X1
                            Last edited by a_malutka; 01-03-2009, 18:27.
                            a_malutka

                            Skomentuj


                              x-lander

                              ja również mam x-landera x1, i jestem z niego bardzo zadowolona, jest wygodny i ładnie się prezentuje, do niego mam też fotelik x-car z tej samej firmy.szczerze polecam.
                              ps. dziewczyny co Wy takie aroganckie i niewyrozumiałe dla nowych koleżanek, przecież zwrócić komuś uwagę można grzecznie.
                              a_malutka

                              Skomentuj


                                no nie wiem.... sama zastanawiałam się nad X-Landerem, ale jak zobaczyłam tę gondolę..... nawet powiększoną, to wydała mi sie strasznie mała..... no i wybrałam inny wózek (z którego jestem bardzo zadowolona - MIKADO - ze skrętnymi przednimi kołami za atrakcyjna cenę... oto link: http://www.tomiko.pl/316,mikado-bost...nowosc!!!.html
                                wiem że interesują Cię tylko tamte dwa wózki, ale może to będzie ciekawa alternatywa... ja jestem bardzo zadowolona...... a mój Lolek w X-landerze już by sie nie zmieścił - waży 8.200, a ma 3,5 miesiąca
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X