Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testowanie Monte snack

    Również testujemy Pyszna kampania...tego nam było trzeba!!! Córa i mąż dosłownie je pochłaniały, a dzieciaczki, którym dałam do spróbowania, zajadały aż im się uszy trzęsły

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      Monte kochamy od dawna, uwielbiamy ten niepowtarzalny smak, a jak weszły kanapeczki to po prostu się zakochaliśmy. Piszę my.. czyli ja i dzieci. Monte desery trudno dać dziecku do szkoły, bo jak to zje.. Do picia często mieli w plecaku, ale od dziś do plecaka trafia i mleczna kanapka. To jest nie tylko pyszna, ale i jest pożywną przekąską. Przepyszny biszkopt wypełniony mleczno-czekoladowo-orzechowym kremem...

      Polecamy wszystkim, nie tylko małym dzieciom, ale również i dorosłym

      Skomentuj


        Odp: przekąska

        Ja też dostałam do testowania i również polecam!!! Lekka, pyszna i sycąca. Odpowiednia dla dzieci i dorosłych.

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Testuje i ja , oto moja opinia

          Moje dziecko uwielbia mleczne kanapki. Jest wiele firm , które produkują podobne produkty tego typu. Jednak to właśnie MONTE SNACK smakuje mojemu synkowi najbardziej
          Sama ja jadłam jak i inne , i wcale mu się nie dziwie
          Nie jest mdła , biszkopt jest bardzo dobrze nasączony przez co kanapka nie jest sucha.
          Od innych tego typu przekąsek odróżnia ją pas czekolady , który przebiega po środku - fajny pomysł Nadzienie zachowało smak znany z klasycznego Monte. Biały krem jest mocno śmietankowy w smaku, całość nie smakuje sztucznie i jest bardzo dobre. Według mnie to lekka i przepyszna przekąska, nie tylko dla dziecka . Świetnie sprawdza się do kawy dla dorosłej osoby

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            I ja uczestniczę w projekcie, a że jest bardzo smaczny - o tym przekonałam się sama. Monte Snack jest mleczno-orzechową przekąską, doskonałą pod względem odżywczym. Dla mojej rodziny i przyjaciół (a zwłaszcza ich dzieciaków) to fajne smakowe odkrycie. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

            Skomentuj


              Odp: Testowanie Monte snack

              Witam my również mamy zaszczyt testowania monte.
              Doskonale się zgodze,że jest to idealna przekąska i nic więcej kochane mamy pamietajmy,że mleczna kanapka nie zastąpi dziecku pozywnego sniadania i szklanki mleka wiec nie faszerujmy dzieci zbyd duza iloscia przyjzalam sie tabeli.
              wartość energetyczna w 100g:1884kj/452kcal
              tłuszcz 27,8g
              węglowodany 43,8g
              w tym cukry 31,3g (6 łyżeczkek cukru!)
              białko 5,8g
              sól 0,47g
              Myślę,ze jedna kanapka dziennie nie zaszkodzi bo spotkalam sie z przypadkami ze po zbyd duzej ilosci wywolywaly biegunki,wymioty i bole brzucha.

              Skomentuj


                Odp: Testowanie Monte snack

                Razem z dziećmi również testujemy kanapki Monte snack, i są przepyszne.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testowanie Monte snack

                  U nas Monte było dłuuugo wyczekiwane, a gdy wreszcie dotarło już samo otwarcie paczki wzbudziło zachwyt w córce Z daleka obserwowała "parujące" pudełko Monte.
                  Na drugi dzień wzięła 3 szt do szkoły- dla psiapsiółek. Przekąska typowo dla dzieci, choć nie powiem- i dorosłym Monte posmakowało
                  Lekkie, nieduże i dobrze, że nie ocieka w całości od czekolady, bo co za dużo...to niezdrowo. Kanapeczki szybko się rozchodzą, na tą chwilę mamy kilka sztuk jeszcze w lodówce.

                  Skomentuj


                    Odp: Testowanie Monte snack

                    Witam!
                    Ja wraz z moją rodzinką i znajomymi mieliśmy możliwość przetestowania mlecznych przekąsek Monte Snack. Wszyscy byli zadowoleni z degustacji. Dorośli stwierdzili, że kanapki są doskonałym dodatkiem do kawy, są smaczne i nie przesłodzone. Dzieci z chęcią zabierały je do szkoły na drugie śniadanie, wszystkie znikały w mgnieniu oka. Według mnie najlepiej smakują zaraz po wyjęciu z lodówki.

                    Skomentuj


                      Odp: Testowanie Monte snack

                      Również miałam tą wspaniałą możliwość testowania mlecznych kanapek Monte Snack. Nigdy ich wcześniej nie jadłam więc sama nie wiedziałam czego się spodziewać, jak smakują itd, ale bardzo mi posmakowały. A najbardziej dzieciom, jak i moim znajomym.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testowanie Monte snack

                        Bardzo smaczne, delikatne, myślę że jak na słodycz to raczej zdrowa przekąska i bez skrupułów od czasu do czasu daję ją swoim dzieciom, które za nią wprost szaleją hie hie mój mężuś ukradkiem podkrada i to jest jedyny minus phiiiiii

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Monte Snack u nas stał się hitem. Mała kanapeczka a ma tyle smaku w sobie, smak czekolady i orzechów, delikatność, puszystość, to wszystko urzekło nas. Może trochę mniej cukru mogło by być, ale tylko ja na to zwróciłem na to uwagę

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Oj, żeby moje dzieci tak chętnie jadły nie tylko drugie śniadanie Kanapki Monte Snack doskonale sprawdzają się w tej roli. Małe, poręczne, higienicznie zapakowane. A do tego smaczne, pyszne i rozpływające się w ustach. Szczerze mówiąc i ja chętnie "przy okazji" kupuję je dla siebie. Szybko, smacznie i nie drogo - a efekt murowany, drugie śniadanie na pewno zostanie zjedzone. Polecam - wypróbowałam na sobie i dzieciach

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              witam
                              przekąska monte snack jest rewelacyjna !! moje dzieci ją uwielbiają !! kanapka na stałe zagościła w naszej lodówce ;-)

                              Skomentuj


                                Monte Snack - pyszna przekąska

                                Witam serdecznie ... chciałem się podzielić opinia na temat delikatnego biszkoptu wypełnionego mlecznym albo czekoladowo-orzechowym kremem MONTE SNACK. Bez owijania w bawełnę przekąska ta jest rewelacyjna w smaku , członkowie rodziny wprost zajadają się tą przekąską , także osoby którym daje do spróbowania wprost są zachwyceni smakiem. Bardzo polecam tą przekąskę jak i cala moja rodzina.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X