Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    I ja miałam okazję do testowania mlecznej kanapki Monte Snack firmy Zott.
    Ten niewielki, delikatny biszkopt jest wypełniony mlecznym oraz czekoladowo - mlecznym orzechowym kremem i okazał się idealną przekąską nie tylko dla małych, ale i dużych.
    Już sam zapach batonika zachęca do jedzenia. Biszkopt jest puszysty, nie klei się i nie kruszy. Bardzo podoba mi się jego intensywny smak z mocno wyczuwalną nutą czekolady, orzechów laskowych i mleka.
    Batonik jest poręczny i z pewnością znajdę dla niego od czasu do czasu miejsce w mojej torebce

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      każdy kęś mlecznej kanapki jest jak powrót do dzieciństwa, ma rewelacyjny smak, mocno ciemny ale zarazem delikatny biszkopt w połączeniu z mlecznym kremem i nutą orzecha laskowego rozpływa się w ustach, Uważam że każdy deser Monte jest pyszny ale Mleczna Kanapka z Monte jest barzdiej niz pyszna, znika szybko a jej smak pozostaje na długo, jestem pewna że nie da się pomylić tej mlecznej kanapki z żadną inną ... słodka zdrowa smaczna pożywna przekąska - rewelacyjna w smaku

      Skomentuj


        Odp: przekąska

        Monte Snak ? Pomyślałam - znów kolejny zapychacz pełen cukrów i niezdrowych węglowodanów .. do czasu aż jej spróbowałam - NIEBO W GĘBIE ... odpłynęłam ... cudo poprostu cudowna!! Jej smak jej zapach jej delikatność i słodycz może opisać tę przekąskę jest w niej wszystko co kocham czekolada, mleko orzechy laskowe ... od dziś nie kupuję żadnych innych mlecznych kanapek tylko Monte Snack!!

        Skomentuj


          Odp: Testowanie Monte snack

          Biorę właśnie udział w pysznym projekcie Monte Snack. A moje zadanie polega na...próbowaniu kanapki Monte Snack
          Emotikon smile
          Takie pyszne zadania mogę wypełniać częściej. Jestem już po pierwszych próbach. Moja opinia bardzo pozytywna: słodziutka przekąska, trochę dla mnie za malutka
          Emotikon wink
          , przepyszny krem w środku, bardzo orzechowy. Nigdzie indziej nie spotkałam takiego. Podobnie smakuje deser Monte, ale nie wszędzie jest możliwość, żeby go zjeść. A kanapeczkę mogę wsiąść ze sobą i zjeść gdziekolwiek...
          Ale oczywiście nie objadam się sama
          Emotikon smile
          Dostałam więcej Monte snack, żeby móc podzielić się smakołykiem z innymi. No i tak zrobiłam. Poczęstowani znajomi byli wniebowzięci. Opinie bardzo zbieżne. Oto kilka z nich:
          " Przepyszny batonik z niepowtarzalnym orzechowym smakiem"
          "Do tej pory najlepszą przekąską dla mnie był deser Monte, ale teraz, kiedy spróbowałam kanapki, mam nowy numer jeden"
          "Przepyszniaste! Jutro chcę to do szkoły!"
          "Mamo, a mogę jeszcze? To takie malutkie było i pyszne!..."
          Nie spotkałam się z negatywną opinią. Co najwyżej ze zdziwieniem, że kilka osób nie znało tych mlecznych kanapek Monte wcześniej... Polecam!
          Odpowiedź z Cytowaniem

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            Witam Widzę, że kanapki monte snack wszystkim smakują. Mnie i moim dzieciom nie bardzo. Dzieci stwierdziły, że za słodkie i sztuczne. Mnie też się tak wydaje. Za to bardzo były zadowolone z doświadczeń jakie im pokazałam na "suchym lodzie" z pudełka po monte. Super sprawa

            Skomentuj


              Odp: monte snack

              kochani ja również miałam okazję przetestować Monte Snack i mogę określić je jednym słowem - Rewelacja - smaczna pyszna zdrowa słodka, idealna dla dzieci jak i dorosłych wspaniała na rozpoczęcie i zakończenie dnia, delikatny biszkopt w połączeniu z mlecznym kremem i nutka orzecha laskowego - jest mega smaczna - posmak orzecha idealnie wkomponowuje się w tę przekąskę, pokochałam Monte Snack z pierwszym kęsem, nie potrafię się powstrzymać aby zakończyć na jednej mlecznej kanapce , ma cudowny smak polecam każdemu łasuchowi jak dla mnie oceniam ja w skali 10-punktowej na jedenaście! Cudo cudo cudo ... dawno nie jadłam takiej pyszności polecam wszystkim

              Skomentuj


                Odp: Testowanie Monte snack

                Kanapka monte to przepyszna mleczna kanapka, wprost idealna na drugie Śniadanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testowanie Monte snack

                  testowana mleczna kanapka MONTE bardzo przypadła do gustu wszystkim obdarowanym dzieciakom, coś słodkiego, pożywnego w jednym, idealne drugie śniadanie

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Ja równiez mam przyjemnosc testowac, najbardziej lubię nadzienie rozplywające się w ustach, sam biszkopt jak dla mnie mógłby byc jeszcze oblany czekolada, najlepiej biała, przekąska w sam raz między posiłkami glownymi, dla relaksu przy kawce dla mnie, a dla dzieciaków wiadomo...w przerwie między jedna a drugą zabawą.

                    Skomentuj


                      Odp: Testowanie Monte snack

                      A mi mleczna kanapka Monte snack nie przypadła do gustu. Nadzienie jest zbyt słodkie, ciasto trochę cierpkie w smaku. Jak dla mnie trochę sztuczne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testowanie Monte snack

                        Również spróbowałam mlecznych kanapek Monte. Sa naprawdę delikatne i bardzo czekoladowe. Ale w zupełności nie przeszkadza to nikomu, kto dzięki mnie ich spróbował. A najbardziej zaskoczył mnie mój synek, który nie przepada za czekoladowymi produktami, a przez kanapki, nie można było go odpędzić od lodówki. Kanapki są bardzo pożywne, byłam zaskoczona,że mimo małego rozmiaru można się najeść już jedną. To świetna alternatywa na drugie śniadanie do szkoły dla dziecka lub pracy dla dorosłej osoby.

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Witam,

                          Również miałam przyjemność skosztowania tej kanapki i przyznam, że w
                          moim domu zrobiła ona furorę. Moje dziecko było zachwycone. Jest to świetne rozwiązanie dla małych i dużych łakomczuszków, bo bądźmy szczerzy niewykonalne jest odseparowanie się od słodyczy. Kanapka ma bardzo zwartą konsystencję w porównaniu do innych podobnych kanapek na rynku i bardzo delikatny krem. Biszkopt jest niezwykle świeży o pysznym smaku czekolady. Polecam wszystkim mamo, które chcą urozmaicić swoim dzieciom II sniedanie i nie tylko mamom!

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Witam uprzejmie 😃 równie zalapalismy sie do testowania mlecznych kanapek Monte snack w projekcie trnd. Dzieciaki sa zachwycone mleczna kanapka . Jest bardzo dobra nie za.slodka. Syn codziennie pragnienzabrac kanapke do szkoly jako przekaske. U nas zagości na pewno na dluzej 😃

                            Skomentuj


                              Uwaga,Monte Snack znikają szybko

                              Monte Snack otrzymałam od TRND.To bardzo smaczna przekąska Kiedyś co jakiś czas kupowałam dzieciom mleczne kanapki,lecz jak na razie Monte Snack zachwyciła najbardziej Dla mnie troszkę za słodka,lecz dzieciom smakuje tak,że znikają w mgnieniu oka.Najlepszy jest czekoladowo-orzechowy środek Z kremem mlecznym tworzą wspaniały duet.Po wyjęciu z lodówki ma odpowiednią konsystencję.Ważne,że przy jedzeniu się nie rozwala

                              Skomentuj


                                Odp: Monte Snack

                                Ja również gorąco polecam wszystkim - małym i dużym - pyszną przekąskę w postaci mlecznej kanapki Monte Snack. Ten delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem doskonale sprawdza się jako małe "co nieco", zarówno dla dorosłych, jak i dzieci Spróbuj, a przekonasz się, że to dobry pomysł na chwilę radości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X