Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: przekąski - Monte snack

    Monte snack to jak dla mnie i mojej rodziny i przyjaciół naprawdę cos pysznego .Dobre w domu,szkole w pracy .Wspaniała przekąska by nabrać sił w trakcie codziennych zajęć. Zdrowa,pęłna mleka i orzchów. Najlepsza kiedy trzyma się ją długo w lodówce ,wtedy jak to mój synek mówi ,takie małe lody z ciastkiem.Polecam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Monte Snack

      My też testujemy u nas róznie...znajomi są zwykle zadowoleni, ja i mąż też natomiast córka średnio...nie którzy piszą że kanapka jest bardzo słodka. Jak dla mnie to jest w sam raz. Jako przekąska, między posiłkami jak najbardziej, ale zamiast drugiego śniadania czy podwieczorku, to raczej nie. Wolałabym podać córce coś bardziej wartościowego. Jednak jak dla mnie w smaku całkiem przyzwoita. Moze cenowo trochę wygórowana.

      Skomentuj


        Odp: Testowanie Monte snack

        Ogólnie nie jestem zwolenniczką zapychania dzieci słodyczami między posiłkami, ale kanapka Monte Snack to co innego. Podana na drugie śniadanie lub podwieczorek pozwala zaspokoić głód, jednocześnie dostarczając dziecku składników odżywczych, a nie jak niektóre przekąski, pustych kalorii. Poza tym uwielbiam radość w oczach moich Skarbów, kiedy podaję im ten orzechowo- czekoladowy przysmak

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Również Testuję Monte Snack
          Smakuję mi Jest delikatne a za razem rozpływa się w ustach wszyscy w domu się nim zachwycają I ta czekolada w której można wyczuć nutę orzechów jest pyszna . Znajomi z Pracy mieli też okazję spróbować i Jedno głośnie stwierdzili że jest przepyszne i jak naj bardziej nadaję się jako przekąska w pracy która pozwala oderwać się na chwilę i odlecieć w zupełnie inny świat :*

          Skomentuj


            Odp: Testowanie Monte snack

            I ja również dzięki TRND mam możliwość wraz z moimi dziećmi testować Monte Snack.Moje dzieci są zachwycone tymi kanapkami które mają świetny smak a biszkopt wypełniony mlecznym i czekoladowo-orzechowym nadzieniem który jest całym jego dopełnieniem.Córka codziennie dostaje do szkoły na drugie śniadanie i nie chce słyszeć że nie dostanie.Ale nie tylko dzieciom one bardzo smakują ale i nam dorosłym także przypadły do gustu.

            Skomentuj


              Odp: Monte Snack

              Ja tez jestem bardzo zadowolona z Monte Snack.Ta kanapka to prawdziwy strzal w dyche.Jest smaczna,doskonala zarowno dla dzieci jak i dla doroslych.Moi znajomi,ktorzy mieli okazje wyprobowac kanapke takze sa zadowoleni.To male cudenko,wazy zaledwie 29 gram , jest wykonane z surowcow najwyzszej jakosci przez co mamy produkt doskonalej jakosci.Polecam Monte Snack firmy Zott kazdemu.

              Skomentuj


                Odp: Testowanie Monte snack

                My jesteśmy w trakcie testowania pysznych kanapeczek Monte Snack dzieciaki moje i znajomych są bardzo zaangażowane w testowanie i widać, że sprawia im to wielką przyjemność kanapki Monte Snack są pyszne i bardzo delikatne, rozpływają się w ustach. Są idealne jako przekąska na drugie śniadanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: przekąski - Monte snack

                  Mi i moim dzieciom Monte Snack bardzo smakuje, trudno skończyć na jednej porcji. Taka przekąska jest idealna na rodzinne wyjazdy, dziecięce imprezy czy w sytuacjach kiedy trzeba coś przekąsić. Oczywiście trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić z ilością, bowiem przekąska jest kaloryczna, aczkolwiek pyszna i pożywna.

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Jestem Ambasadorką marki Monte. testujemy z rodziną i znajomymi te kanapki. są super jako przekąska na spacerze,wycieczce. Dobre dla maluchów,które nie chcą mleka w posatci płynnej jak mój synek Przemycam mu mleko w posatci takich kanapek i serków.

                    Skomentuj


                      Odp: Testowanie Monte snack

                      Witam.Jestem ambasadorem Monte Snack w projekcie Trnd.
                      Przepyszna kanapka dla wszystkich małych i dużych.
                      Wyśmienity mleczna kanapka z orzechowo -czekoladowym kremem.
                      Moje dzieci za nimi bardzo przepadają i nie ukrywam że i ja.Znajomi zachwyceni.Polecam w 100%

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testowanie Monte snack

                        Obecnie testuję mleczne kanapki firmy Zott Monte Snack w projekcie trnd.
                        Jestem mile zaskoczony smakiem kanapek.Mleczne kanapki z orzechowo-czekoladowym kremem smakują wyśmienicie i rozpływają się w ustach.Jak dla mnie numer jeden na rynku.Doskonale nadają się na drugie śniadanie lub podwieczorek.Polecam

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Nigdy wcześniej nie jadłem kanapek "Monte Snack". Pierwszy raz spróbowałem ich kilka dni temu, gdy otrzymałem przesyłkę testera. Nie omieszkałem poczęstować nimi moich dzieci, żony i mamy.

                          Pierwsza próba nie była do końca udana. Nie poczekaliśmy, zanim się rozmroziły i jedliśmy, zaraz po otrzymaniu. Były twarde i zimne. Nie mniej jednak, bardzo nam smakowały. Zupełnie jak lody.

                          Druga próba była już zgodna z zasadami. Po drugiej kanapce zjedliśmy rano i okazało się, że są pyszne. Moje dziaciaki je pokochały. Mieszanka mleka i nadzienia kaokowego na długo pozostała na naszych językach i chętnie zjedlibyśmy kolejne, ale należało się nimi podzielić i zebrać opinię.

                          Skomentuj


                            Odp: Testowanie Monte snack

                            Również uczestniczę w testowaniu Monte Snack. Są to nie tylko przepyszne ale i pożywne mleczne przekąski dla każdego-zarówno dzieci jak i dorosłych . Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym , oraz czekoladowo-orzechowym kremem rozpływa się w ustach. Sprawdzają się do szkoły , na wycieczkę , oraz jako przepyszne ciasteczko do kawy. Polecam !

                            Skomentuj


                              Monte Snack

                              Mimo, iż kanapki Monte są w sprzedaży od 2014 roku to nigdy nie miałam okazji ich próbować, mało tego - nigdy o nich nie słyszałam.
                              Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Kanapki Monte są przepyszne, delikatne, mieciutkie, syte i odpowiednio wilgotne. Szybko znikaja nam z lodówki. Moje dzieci Kamilek 18 miesięcy i Mariusz lat 15 przepadają za nimi.

                              Skomentuj


                                Odp: Testowanie Monte snack

                                Naprawdę miła niespodzianka. O smaku nie będę się tutaj rozpisywał bo każdy już o tym wspominał czyli smak bardzo dobry - smakuje zarówno dzieciom jak i dorosłym. Szczerze naprawdę bardzo dobra przekąska. W 100% mogę polecić ten produkt.
                                Dodatkowo odkryłem jeszcze jedno jej zastosowanie - wsadzcie kanapke do zamrazarki ... przepyszna lodowa kanapka. Nawet nie wiem czy w formie loda smakuje mi jeszcze bardziej Idealna przekąska na upały.
                                Jedyne zastrzeżenie to niestety bardzo szybko się roztapia, więc jeżeli kupujemy je i od razu spożywamy to jest ok. Jednak jeżeli bierzemy je np. na wycieczkę to niestety już po krótkim czasie nasza przekąska jest nieco roztopiona - jednak nadal pyszna

                                Pozdrawiam i polecam !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X