Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Monte Snack

    my też testowałyśmy Monte Snack - ale co dobre szybko się kończy znajomi bardzo zadowoleni - dzieciarnia też, na tyle nam posmakowały ze w weekend zakupiłyśmy kanapeczki w sklepie- Córcia tak bardzo prosiła
    Polecamy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: przekąski - Monte snack

      Też miałam przyjemność delektowania się tymi kanapeczkami. Dzieciakom bardzo smakują, chętnie noszą do szkoły jako słodki dodatek do śniadania. Trzeba tylko pamiętać, żeby dzieciak je zjadł w miarę szybko, a nie po 6h siedzenia w dusznej sali. Bardzo słodkie i smakiem złożone do konkurencyjnych kanapek innej firmy. Mimo to polecam, bo dzieciom bardzo smakuje

      Skomentuj


        Odp: Monte Snack

        Kiedy moje dzieci dowiedziały się, że będziemy testować Monte Snack to codziennie pytały kiedy przyjdzie paczka od trnd. Po otwarciu było super zaskoczenie z powodu "suchego lodu", którym zabezpieczona była paczka. Była okazja, żeby poznać kilka ciekawych faktów dotyczących tej substancji. A później połączyliśmy "przyjemne z pożytecznym" czyli zaczęło się zajadanie snackami. Pierwsza reakcja to miłe uczucie chłodu, a do tego super śmietankowy smak i wyraźnie wyczuwalny smak orzechowego nadzienia i chrupiącej czekolady. Kanapka jest w sam raz, bo ani zbyt ani za mało słodka, do tego delikatny biszkopt. Do tego poręczny rozmiar, który pozwala zapakować Monte Snack jako drugie szkolne śniadanie. Moje dzieci chętnie dzielą się ze znajomymi tymi kanapkami i zbierają opinie na temat smaku Monte Snack. Fajna zabawa i przyjemne uzupełnienie szkolnego śniadania - czego chcieć wiecej

        Skomentuj


          Odp: Monte Snack

          Monte Snack to przekąska składająca się z biszkoptu, czegoś w rodzaju mlecznego nadzienia, a po środku Monte czekoladowa niespodzianka. Po otwarciu opakowania kanapka jest wilgotna i pachnie czekoladą. Kanapka znika po 5- kęsach.
          Monte Snack smakuje dzieciom i dorosłym. Łasuchom takim jak nasza rodzina smakują bardzo.

          Skomentuj


            Odp: Monte Snack

            I my załapaliśmy się do testów
            Monte snack faktycznie robi furorę .Teraz kiedy sklepiki szkolne zostały wyczyszczone z "śmieciowego jedzenia" każdy rodzic zastanawia się jaki smakołyk podsunąć dziecku aby był jednocześnie zdrowy i słodki.Tutaj pięknie wbija się kanapka monte snack.Dzieciaczki często zaglądają sobie do chlebaczków więc taka żywa reklama w szkole zawsze jest najlepszym sposobem na promowanie produktu.Kiedy po raz kolejny moja córka zabrała monte snack do szkoły to koleżanki stwierdziły że zawsze ma coś fajnego do zjedzenia.Oczywiście wielka radość kiedy dziecko mogło poczęstować koleżankę i razem zajadały mleczną kanapkę.Dla mnie świetne rozwiązanie miękka,smaczna z pysznym nadzieniem.Polecam do każdego chlebaka.

            Skomentuj


              Odp: Testowanie Monte snack

              Testowane Monte Snack jest smaczne, dzieciaki ją uwielbiają i generalnie z chęcią ją jedzą. Kanapka na pewno nie jest wzorem zdrowego produktu, ma w składzie np jaja w proszku i różnego typu składniki E. No, ale też beż przesady nie oczekujmy naturalnych składników w kanapce, która musi troszkę trzymać świeżość. Podsumowując, smak kanapki jest bardzo dobry, wielkość kanapki także jest odpowiednia. Kanapka jest w sam raz na dodanie sobie energii po wysiłku fizycznym, dla tego moje córy zawszę ją dostają do szkoły w dniu, kiedy mają np wf i dużo lekcji. Codziennie Monte Snack nie jedzą.

              Skomentuj


                Odp: Monte Snack

                W końcu i do mnie dotarły pyszne Monte Snacki. Już nie mogę się doczekać kiedy wybiorę synka ze szkoły i zobaczy całe to pudełko mlecznych kanapek. Już jutro ruszymy z obdarowywaniem znajomych dzieci i zbieranie recenzji. Na pewno będzie smacznie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Monte Snack

                  Jestem często odwiedzana przez moje sąsiadki, z którymi nie mogę się nigdy nagadać. Ostatni czas przeznaczamy na rozmowy o kanapce Monte SNACK. Pijemy kawę, przeglądamy ulotki i z zaciekawieniem zwracamy uwagę na najnowsze przysmaki. Były one bardzo zadowolone gdyż otrzymały ode mnie kanapkę Monte SNACK , a informacja o tym że delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem jest tak pyszny dla każdego, a później gdy pokazałam im ''dowody'' kanapki Monte Snack poprosiły link do TRND - ponieważ chciałyby one również uczestniczyć w takich akcjach.

                  Skomentuj


                    Odp: Monte Snack

                    Witam serdecznie również testuję ze społecznością trnd Monte snack. Bardzo smaczna przekąska zarówno dla dzieciaków jak i dla dorosłych. Szczerze powiem, że mój syn jest zachwycony tym smakołykiem. Miękki biszkopcik przełożony przepysznym kremem. Jedyna wada, że trzeba przechowywać w warunkach chłodniczych i niestety nie można tego ukryć przed łasuchami gdyż zarówno syn jak i mąż kierują się od razu do lodówki gdy mają ochotę na coś słodkiego. Serdecznie polecam. Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Monte Snack

                      Córcia dostała pierwszą monte kanapek...i co? I chodzi teraz koło lodówki i woła ciuciu. Zakładam, że jak by mogła to by połowę pochłonęła na raz. Kanapki są pyszne. Nie są za słodkie, nie sa za "ciężkie", świetne na przekąskę na dłuższy spacer, oczywiście nie co dziennie, ale w ramach dnia słodkości idealne. Oczywiście rodzicom też bardzo smakują do kawki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Monte Snack

                        witam :-)

                        Biorę udział w projekcie TRND, Monte Snack. Kanapeczki są pyszne, smakują za równo dzieciom jak i dorosłym. Delikatny biszkopt z mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem rozpływa się w ustach. Bardzo smaczna i pożywna przekąska między posiłkami. Moja rodzina jest nimi zachwycona, szczerze polecam spróbować.

                        Skomentuj


                          Odp: Monte Snack

                          Jestem Ambasadorem marki Monte, i jestem z tego bardzo dumny, okazało się co wbrem opinią mleczne kanapki nie są ani za słodkie ( bo są w sam raz), a ni tylko dla dzieci, bo i ja i część moich znajomych jak ich dzieci dostały do spróbowania poszło do sklepu kupić i sobie i dzieciom.
                          Mleczną kanapkę Monte Snack otula delikatny kakaowy biszkopt który doskonale wkomponuje się w mleczno czekoladowo orzechowy krem, a całość doskonale rozpuszcza się w ustach.

                          Skomentuj


                            Odp: Monte Snack

                            Witam serdecznie

                            Ja (i moja rodzinka) także uczestniczy w projekcie testowania kanapek Monte Snack. Kanapki są rewelacyjne i przepyszne. O ile ja i żonka czasami kupowaliśmy dla siebie te przekąski. Nasze dziecko które z założenia nie je żadnych nowych rzeczy bo od razu mówi że mu nie będą smakować długo nie mógł się dać namówić do spróbowania. Jak już spróbował gryza to nagle okazało się że jest to jego jedna z bardziej ulubionych przekąsek. Po paru dniach testowy kartonik zaświecił pustkami i tatuż został postawiony w sytuacji w której jutro będzie musiał wyruszyć w podróż do sklepu żeby zakupić kolejny kartonik. Muszę przyznać że kanapki Monte Snack są naprawde uzależniające

                            Skomentuj


                              Odp: Monte Snack

                              Ja i moje dzieciaki też testujemy Monte Snack. Kanapki dostaliśmy w piątek, a wczoraj juz nic nie było. Zdażyliśmy się tylko podzielić z ich dwójką przyjaciół. Mi samej smakowały. Do tej pory kupowałam mleczne kanapki w sieciówkach, takie niefirmowe. Dzieci jadły, a mi nie smakowały. Monte Snack jedliśmy wszyscy pierwszy raz. Zaskoczyło mnie, ze smak nie jest "sztuczny". Na dodatek ta czekolada w środku. Bardzo załuję, ze zdążyłam zjeść tylko 2 sztuki. Dzieciaki dopominały sie o nie po każdym posiłku. Zaliczyliśmy wyjazd na grzyby, więc mieliśmy dodatkową atrakcję, szybko i łatwo zaspokajającą pierwszy głód kanapke Monte Snack. Jeśli cena rzeczywiscie utrzyma się na poziomie, jaki podaja w projekcie, to bedziemy bardzo zainteresowani zakupem w przyszłosci.

                              Skomentuj


                                Odp: Testowanie Monte snack

                                witam jak wszystkie mamusie tutaj wraz z moimi szkrabami zostaliśmy testerami z trnd pysznych kanapek monte snack moje dzieciaczki oraz osoby wraz z nami testujące uwielbija kanapeczki nawet mój mąż który nie przepada za takimi kanapkami dal się skusic i stwierdził ze sa dobre wiec nie ma co od dzisiaj ja i moja rodzina jemy tylko kanapki monte snack

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X