Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Właściwie to nie ma co się dziwić bo jednak powierzchnia sklepu stacjonarnego jest ograniczona a trzymanie ubrań których nie ma gdzie wyeksponować mija się z celem.
    nio dokladnie - ja lubie zakupy w necie - teraz coraz czesciej spotykam sie nawet z sytuacjami iz mozna zwrocic towar na darmo jesli nam nie odpowiada

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      a zakupy spożywcze robicie przez internet?

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
        a zakupy spożywcze robicie przez internet?
        mi się jeszcze nie zdarzyło kupować jedzenia przez internet

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          mi sie zdarzylo - ale nie w almie czy tesco tylko w pobliskm skepie gdzie jest opcja zakupu przez neta

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Podobno zakupy przez internet mają wykończyć duże hipermarkety, że ludziom bardziej będzie się opłacalo zamówić niż samemu jechać do sklepu, szczerze mówiąc sama bym pewnie zamawiała gdyby przywóz nie był drogi.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              Podobno zakupy przez internet mają wykończyć duże hipermarkety, że ludziom bardziej będzie się opłacalo zamówić niż samemu jechać do sklepu, szczerze mówiąc sama bym pewnie zamawiała gdyby przywóz nie był drogi.
              Nie chce mi się wierzyć żeby się to udało. Niby coraz więcej hipermarketów oferuje zakupy z dostawą do domu i czasem jest to wielkie udogodnienie ale ja jednak wolę sama wybrać na miejscu co kupie.

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Ja myślę że taki scenariusz jest realny, jeśli część ludzi będzie zamawiała przez internet marketom nie będzie się opłacało utrzymywać takiej powierzchni i zatrudniać pracowników, produkty świeże też wolę obejrzeć przed kupnem ale paczkowane czemu nie? No zobaczymy jak to się będzie rozwijać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Może faktycznie kiedyś do tego dojdzie, ale chyba jeszcze poczekamy
                  Ja bardzo lubię robić zakupy online, bo jest to dla mnie spora oszczędność czasu i pieniędzy wbrew pozorom, bo odkąd nie chodzę do sklepu osobiście nie kupuję niepotrzebnych rzeczy, tylko trzymam się listy. Na frisco.pl najczęściej mam darmową dostawę, bo robię większe zakupy raz w tygodniu i wtedy się uzbiera trochę.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Nie jest to wykluczone,ale naprawdę bardzo mało prawdopodobne,bo jeżeli chodzi o zakupy spożywcze,to tutaj przecież znacznie częściej decydujemy się na duże hipermarkety,tylko kwestia tego czy dana cena nam odpowiada,jak nie to szukamy w innym.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Moim zdaniem zakupy w internecie nie wypdą zupełnie hipermarketów. Zawsze będą ludzie którzy wolą sami pobuszować po sklepie, dotknąć coś czy powąchać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        są rzeczy, których się w markecie nie kupi np bilety lotnicze: http://mojeloty.pl/loty-do/barcelona/ - w sieci jest dużo taniej

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          Moim zdaniem zakupy w internecie nie wypdą zupełnie hipermarketów. Zawsze będą ludzie którzy wolą sami pobuszować po sklepie, dotknąć coś czy powąchać.
                          Racja. Jednakże czasami są takie promocje, że lepiej jednak kupić przez Internet. Np serwis obiadowy/kawowy na http://www.nakrywamy.pl/porcelana. Obniżki sięgają nawet kilkunastu procent. Zbliża się czas wesel, więc prezent jak znalazł ;p

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Bałabym sie kupić serwis kawowy/obaidowy przez internet w końcu to szkło, no i tym bardziej na prezent, mogoby się potłuc w trakcje wysyłki, chociaż na pewno było dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              No ogólnie to jest zaleta robienia zakupów przez internet, bo jest taniej. Ja akwarium zamawiałam on-line i doszło bez szwanku. Niektóre firmy mają specjalne umowy z kurierami i jak jest naklejka szkło, to wiedzą że to szkło i muszą dowieść w całości.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Napisane przez aniellina Pokaż wiadomość
                                No ogólnie to jest zaleta robienia zakupów przez internet, bo jest taniej. Ja akwarium zamawiałam on-line i doszło bez szwanku. Niektóre firmy mają specjalne umowy z kurierami i jak jest naklejka szkło, to wiedzą że to szkło i muszą dowieść w całości.
                                No tak niby sa te naklejki że szkło, ale tak czy inaczej nie zaryzkowałabym z prezentem dla kogoś. Dla siebie samej pewnie bym kupiła, ale na prezent mimo wszystko bym się bała, a jakby jednak okazało się że stłuczone to nie zdążyłabym reklamować. Zresztą teraz przeważnie jest tak że trzeba przesyłki otwierać przy kurierze i sporządzic protokół, a kurierzy mają to gdzieś i nie chcą czekać i koło sie zamyka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X