Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    U mnie to i spożywcze produkty zdarza mi się coraz częściej przez internet zamawiać w sklepie Frisco. Dla młodych matek czy kobiet w ciąży to znacznie wygodniejsza forma, nie trzeba dźwigać, stać w kolejkach. A produkty sa tak samo świeże.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Ja zazwyczaj przez internet zamawiam ubrania i takie rzeczy jak elektronika mała czyli baterie, akumulatorki no i dekoracje do domu :-)

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Ja jestem wielką zwolenniczką internetowych zakupów, jednak problem się pojawia kiedy trzeba coś wymienić, np. ubrania, wtedy dopłacamy za przesyłkę i już nie jest tak tanio

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Ja robię zakupy w internecie coraz częściej, jeśli chodzi o kosmetyki, artykuły dla dzieci takie jak pieluchy i środki czystości kupuję tutaj: http://www.*************************************************pl/marka/savo.html oczywiście zazwyczaj bazuję na promocjach bo jest taniej niż w sprzedaży tradycyjnej. Nie wszystko oczywiście da się kupić w taki sposób bo nie wyobrażam sobie zakupu pomadki przez internet!

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            co do kosmetyków jest taka fajna strona nie wiem czy tak można wpisywać Zamawiamy po kilka dziewczyn za przesyłkę się składamy i wtedy też dużo nam nie wychodzi a i kosmetyki nie są drogie więc nawet jak w kolor nie trafie tak jak chciałam to nie załuję zakupu

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              co do kosmetyków jest taka fajna strona nie wiem czy tak można wpisywać Zamawiamy po kilka dziewczyn za przesyłkę się składamy i wtedy też dużo nam nie wychodzi a i kosmetyki nie są drogie więc nawet jak w kolor nie trafie tak jak chciałam to nie załuję zakupu
              Wiele dziewczyn wkleja linki więc chyba można ciekawa jestem co to za strona bo pomysł fajny. Do tej pory z podobnym sposobem spotkałam się w zamówieniach ubrań z hurtowni

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...Qupb7kfZBIsrrw
                to jest ta strona

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Hurra na walentynki dostałam fajny kubek magiczny takiego typu: http://www.extrema.com.pl/o,5,74,kub...zne-magic.html który normalnie jest czarny, a po nalaniu gorącej wody zmienia barwę na jasną i pojawia się zdjęcie widzę w ogóle, że ta firma robi wiele ciekawych rzeczy oraz gadżetów reklamowych.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Dzięki za adres strony. Niektóre produkty mają ceny z kosmosu ale są też te z naprawdę atrakcyjną tyle tylko że to co zaoszczędzę na kosmetyku wydam na przesyłkę więc wyjdzie na to samo :/

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Napisane przez misio100 Pokaż wiadomość
                      ja robię zakupy na Allegro zawsze można wybrać cos tańszego niż w zwykłych sklepach...
                      pozdrawiam
                      tez często robie zakupy na allegro ale nie zawsze jest tam taniej trzeba wszystko sprawdzać dokładnie jak się od prywatnych osób kupuje bo można się naciac

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        No to ja również pochwalę się co sobie zamówiłam:

                        Nowoczesny komplet, kolczyki plus zawieszka. Wygląda jak złoty ( w rzeczywistości trochę lepiej niż na zdjęciu) ale jest ze srebra.
                        Zamawiałam go w tym sklepie . Zapłaciłam niecałe 200 zł czyli niewiele więcej niż podobny komplet biżuterii sztucznej w większych sieciówkach a tutaj przynajmniej mam srebro.

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ja podobnie-również często robię zakupy w sklepach internetowych i wszystko do tej pory było w porządku,czy to jeżeli chodzi o artykuły dla dziecka czy generalnie o to do domu. Podstawą jest znalezienie dobrego i godnego zaufania sklepu.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
                            Ja podobnie-również często robię zakupy w sklepach internetowych i wszystko do tej pory było w porządku,czy to jeżeli chodzi o artykuły dla dziecka czy generalnie o to do domu. Podstawą jest znalezienie dobrego i godnego zaufania sklepu.
                            Ale i spożywkę kupujesz przez internet czy stacjonarnie?

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              Dzięki za adres strony. Niektóre produkty mają ceny z kosmosu ale są też te z naprawdę atrakcyjną tyle tylko że to co zaoszczędzę na kosmetyku wydam na przesyłkę więc wyjdzie na to samo :/
                              My kupujemy razem z siostrą i koleżankami i wychodzi na 5 osób nawet i więcej i na przesyłkę się składamy więc dużo nam nie wychodzi

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                My kupujemy razem z siostrą i koleżankami i wychodzi na 5 osób nawet i więcej i na przesyłkę się składamy więc dużo nam nie wychodzi
                                A to w kilka osób naprawdę się opłaca

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X