Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pyszne i sprawdzone ciasta :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lara5
    replied
    Odp: Pyszne i sprawdzone ciasta

    testolandia - również lubię cytrynowe ciasta czy babki Zresztą ja lubię chyba wszystkie ciasta
    Ostatnio zrobiłam ciasto truskawkowe Masa ze śmietany kremówki i truskawek i galaretki truskawkowej a galaretki rozpuściłam w soku truskawkowym który został mi z odmrażających się truskawek
    Attached Files

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: łatwe szybkie ciasto

    Za mną chodzi babka cytrynowa. Też prościutko się robi i szybko. Muszę chyba jutro zrobić, bo nie wytrzymam

    Leave a comment:


  • lilas
    replied
    Odp: łatwe szybkie ciasto

    coś szybkiego i nadzianego... musze wypróbować. Czasami brak czasu a i chęci na długie godziny w kuchni, więc szybkie przepisy jak znalazł.

    Leave a comment:


  • lilas
    replied
    Odp: Proste ciasta

    Muffinki też często robię, kupiłam nawet sobie taką specjalną blaszkę na 12 sztuk. Silikonowych nie mam foremek.

    Leave a comment:


  • lilas
    replied
    Odp: Pyszne i sprawdzone ciasta

    Ciasta z bananami w takiej wersji jak podajesz, to jeszcze nie robiłam. Bardzo ciekawy przepis, muszę wypróbować.

    Leave a comment:


  • biedronek12
    replied
    Odp: łatwe szybkie ciasto

    z szybkich ciast to ja polecam "chlebek bananowy" z tego przepisu. ja dodaję mniej niż połowę ilości cukru, która tam jest, bo dla mnie dojrzałe banany są już wystarczająco słodkie i dodaje jeszcze do tego kawalki pokruszonej gorzkiej czekolady
    http://whiteplate.com/2009/05/chlebe...y-sophie-dahl/

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: łatwe szybkie ciasto

    Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
    Ja ostatnio idę po najmniejszej linii oporu. Latem korzystam z owoców. Po prostu piekę biszkopcik. A na to galaretka z owcami i wychodzi samo w sobie bardzo smaczne ciasto.

    Zajadam się również lodami .Robię nam desery lodowe. Dwie gałki lodów, na to owoce i polane sosem .

    Ostatnio odkryłam również nowe pyszne ptasie mleczko od Wedla.Obecnie jest to mój ulubiony deserek.Ptasie mleczko jest w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku frappe. Można je zamrozić i po zamrożeniu w smaku jest jeszcze pyszniejsze.
    jeszcze nie spotkałam i nie smakowałam tego ptasiego mleczka takie mrożone to musi być jeszcze lepsze
    za to zwykłe zjedliśmy całą rodzinką a schowałam na okazję ale mieliśmy ochotę i z ochotą zjedliśmy
    a ostatnio to często robiłam muffiny "z tym co mam pod ręką "
    Attached Files

    Leave a comment:

  •    
       

  • donat_ka
    replied
    Odp: łatwe szybkie ciasto

    Ja ostatnio idę po najmniejszej linii oporu. Latem korzystam z owoców. Po prostu piekę biszkopcik. A na to galaretka z owcami i wychodzi samo w sobie bardzo smaczne ciasto.

    Zajadam się również lodami .Robię nam desery lodowe. Dwie gałki lodów, na to owoce i polane sosem .

    Ostatnio odkryłam również nowe pyszne ptasie mleczko od Wedla.Obecnie jest to mój ulubiony deserek.Ptasie mleczko jest w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku frappe. Można je zamrozić i po zamrożeniu w smaku jest jeszcze pyszniejsze.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Proste ciasta

    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
    Dla mnie najprostszym ciastem jest jeszcze murzynek - i zawsze mam do niego składniki w domu.
    murzynek zawsze na czasie też taki przepis jak na murzynka ale i z dżemem w środku Pycha i to właśnie jest fajne że produkty te można znaleźć zawsze w domu i zrobić kiedy tylko ochota przyjdzie

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Proste ciasta

    Dla mnie najprostszym ciastem jest jeszcze murzynek - i zawsze mam do niego składniki w domu.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Proste ciasta

    Anis teraz dostałam silikonowe foremki do muffinek Więc niedługo je wypróbuję a póki co jeszcze skuszę was szarlotką i waflem
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: Proste ciasta

    Ja polecam mufinki, szybko się je przyrządza, a jeśli mamy w domu owoce można je dodać do ciasta i wówczas można uzyskać niesamowite ciasteczka z owocami, u nas często goszczą na stole a mała z chęcią pomaga przy przygotowaniach

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Proste ciasta

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Ja raz zrobiłam zdrowe ciasto marchewkowe i musiałam je sama sobie zjeść, bo nikt się nie chciał na to jakoś rzucić...no i już nie robię
    Serio? U mnie wszystkim smakuje. Na początku nie wiedzieli w sumie co tam jest, ale teraz jedzą z pełną świadomością, że to ciasto marchewkowe.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Proste ciasta

    ciasto marchewkowe robiłam i muffinki marchewkowe też

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: Proste ciasta

    Ja raz zrobiłam zdrowe ciasto marchewkowe i musiałam je sama sobie zjeść, bo nikt się nie chciał na to jakoś rzucić...no i już nie robię

    Leave a comment:

       
Working...
X