Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    hej dziewczyny! gdzie się podziewacie,co tu taka cisza?

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      Miałam o to samo zapytać. Cisza i nic tylko cisza... Czekałam aż w końcu ktoś napisze, a że nikt niepisał to chciałam zapytac dlaczego. Więc co tam u was słychac kobitki?
      DAMIANEK 04.06.2007R
      BARTOSZEK 21.05.2008R
      NATANEK 30.04.2010R
      OLIWKA 17.02.2012R

      Skomentuj


        #78
        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        Hej
        Melduję się po nieobecności,Amelka miała jelitówkę ale już jest O.K
        Scarlet nie wyglądasz staro ale na pewno nie na 23 lata a może po prostu na zdjęciach tak wychodzisz
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #79
          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          hej! widzę, że się coś ruszyło
          co u nas? walczę z Piotrusiem, bo od kilku dni jest niegrzeczny, robi sceny wszędzie gdzie z nim wyjdę. mamy już kąt i karnego jeża obcykanego
          a tak poza tym, to sesja, siedzę i stukam, bo 4 examiny w ten weekend.
          dzisiaj mamy też nasze święto z m. 3 rocznica ślubu. echhhhh kiedy to zleciało i jak ja z tym facetem daje radę, to nie wiem hahahahaha
          a czy tak okropnie staro wychodzę na zdjęciach, jakoś tego nie widzę, myślę, że normalnie, nikt mi wcześniej takich uwag nie robił a corolka jak się przyczepiła, tak popuścić nie może hahahahaha

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            #80
            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            Scarlet ależ ja nie twierdzę że brzydko lub staro wyglądasz .Po prostu nie na 23 lata A pozatym urodziwa z CIebie kobitka!
            I wszystkiego dobrego z okazji rocznicy
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #81
              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Wszystkiego dobrego z okazji 3 rocznicy.
              DAMIANEK 04.06.2007R
              BARTOSZEK 21.05.2008R
              NATANEK 30.04.2010R
              OLIWKA 17.02.2012R

              Skomentuj


                #82
                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Dziewczyny. Kupiłam dzisiaj gazetę MAMO TO JA z filmem ALVIN I WIEWIÓRKI. no coś wspaniałego. Super film.
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  mój też jest kino maniakiem . Ile ta gazeta kosztuje z bajką?
                  ja ostatnio mojemu kupiłam książeczkę z serii " przygody franklina", bo uwielbia żółwia, a do tego była dołączona płyta z bajkami o franklinie za nie całe 7 zeta zostało nam do dokupienia jeszcze 7 tomów z serii. Później zbierzemy domisie i cliforda.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    Mamo to ja z filmem kosztuje niecałe 10 zł
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                      Witam.Dolaczam sie do rocznika 87mam 1,5roczna coreczke Nadie.pozdrowionka dla wszystkich 23letnich mam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        Witam nową mamusię
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          witamy, witamy koleżankę i do rozmowy zapraszamy

                          Darunia kupiłam tą Mamo to ja i oglądnęliśmy wszyscy razem ten filmek, rzeczywiście booooooooooombaaaa pokładaliśmy się wszyscy ze śmiechu a Piotrek jak zahipnotyzowany oglądał wiewióry

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            Widziz. Mówiłam. Mój mężulek wczoraj to dwa razy to oglądał. Ja niewiem jak tak można. On tyle razy juz to widzial że nawet dzieciom się znudziło. Damian jak widzi co się zaczyna za film to zaraz mówi: "NO NIE. ZNOWU WIEWIÓLKI." A mojemu mężusiowi sie podoba i mimo protestów dzieci ogląda. Nic niemówie bo też lubie ale nie codziennie.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                              Darunia trzymaj się , Ty wiesz jak jest naprawdę!!

                              Ja mam nadzieję że wątek się rozkręci ,nie trzeba wiele Mam wystarczy że będziemy się udzielać.
                              Witam nową mamcię Olkę opowiedz nam coś o sobie i swej córeczce
                              Witaj Colorwomen, jak również cała reszta mamuś z 87!
                              Może mi nie uwierzycie, ale piszę ten post drugi raz, nie wiem, co się stało z poprzednim, który zamieściłam kilka godzin temu... Zniknął... Hmmm.... Dziwne! No ale mniejsza z tym.
                              Długo mnie nie było. Jakoś czasu brak.
                              W odpowiedzi na pytanie Colorwomen - ile mam lat, to już wiadomo. Chociaż nawiązując do Twojej rozmowy ze Scarlett - ja w przeciwieństwie do niej na pewno na swoje lata nie wyglądam
                              Julia urodziła się 20 lutego. Jako bobas była nieziemsko wprost spokojna i grzeczna! Za to teraz nadrabia to - i to jak! Wszędzie jej pełno, nawet na minutę nie usiądzie! Oj, nie nudzę się z nią! Mówi już wszystko, całymi zdaniami. Jest bardzo wygadana - za mamusią rzecz jasna! Mądra z niej dziewczynka, bardzo szybko się uczy. Poza tym bez przerwy się śmieje! Przy mojej Julci moje życie nabrało kolorków!
                              Nie pracuję zawodowa, bo zajmuję się Julką. Mężatką jestem od ponad 3 lat.
                              Mieszkam w malutkiej wsi w sercu Borów Tucholskich. Pięknie tu, ale czasem naprawdę brakuje rozrywki i kontaktu ze światem. Jak to dobrze, że jest internet i mamacafe!
                              pozdrawiam


                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                A film o wiewiórkach też kupiłam i też bardziej podoba się mężowi...
                                Trzeba przyzanć, że wiewiórki mają świetne głosiki!
                                W ogóle często kupuje córci gazety z bajkami. To się naprawdę opłaca!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X