Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    racja racja. No tak jak mówie na Bartosze zamykanie w łazience to czysta zabawa. Ale spróbuję z tymi bajkami.
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      próbuj, próbuj trzeba tylko być w tym konsekwentnym

      a jak z tekstami waszych pociech, co?
      mój, to mnie swoją gadaniną powala na kolana. wczoraj podszedł do emka, zaczął go klepać po pupie i wyskoczył z pytaniem:
      Tatuś, a powiedz mi, co ty masz w dupie?!?
      nasze kopary wbiły się w ziemię.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        No Damian nie dowala jeszcze tekstami ale Bartosz to przegina na całej lini. Ręce opadają. Bartosz do sąsiadki potrafi powiedzieć: "puknij się" albo do teściowej: "uspokój się kobieto" siostrze mojej powiedział: "pocałuj mnie w dupe" a naszej sprzedawczyni: "masz natychmiast mi dać tic taki, bez dyskusji". A to tylko przykłady. Damian zadaje pytania typu: "mama, a dlaczego ja mam siusiaka i tata i Bartosz i Natanek a ty nie masz?"
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          no to Bartoszek wali podobnymi tekstami jak mój
          Piotrek nie wiem skąd posłyszał i ostatnio walnął tekstem, że osłupiałam. wchodzimy do samochodu, ciężko było, bo ktoś nas przystawił, a ten: kulwa dziadu jak zaparkowałeś
          nie skomentowałam, bo wiem, że to da odwrotny efekt i będzie tak powtarzał w kółko

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            Ani mi niemów. Mi niekiedy aż wstyd jak idziemy gdzieś do marketu najczęściej do Biedronki czy Tesco a ten przy kasie na cały głos wydziera te swoje dobijające teksty i ja nie wiem czy zareagować bo kasjerka patrzy na mnie przeważnie czy odpuścić. Ostatnio jak byliśmy na zakupach w piątek jak się nie mylę, jednej kobiecie co stała za nami przy kasie mówi : "ale pani jest gruba" a miała trochę tego ciałka więc ja to myślalam że zapadnę się pod ziemię a tej pani było na prawdę przykro. Zaraz mu powiedzialam że pani jest przykro teraz i ma ją przeprosić. Niby przepraszam powiedział ale z takim kpiącym uśmiechem.
            DAMIANEK 04.06.2007R
            BARTOSZEK 21.05.2008R
            NATANEK 30.04.2010R
            OLIWKA 17.02.2012R

            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Ja widzę, że mojego ostatnio zaczęła interesować sfera intymna i słówka typu: pupa i siusiak
              jechaliśmy dzisiaj samochodem do przedszkola, a ten gamoń zaczął mi z tyłu śpiewać: ja mam pupeczkę i siusiaczka,ty masz pupeczkę i siusiaczka..

              jednak, co do rzucania tekstami, twój Bartoszek jest nie do pobicia mój w sklepie stara się byc kulturalny i wali tekstami typu: dzień dobly pani, dziękuję pani, do widzenia pani.
              To nie znaczy jednak, że nie potrafi krzyczeć: pani daj mi lizaka, ale to szybko albo pani usuń się z drogi ja tu stoję

              nie martw się daria wyrosną z tego

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Mam taką nadzieję bo niemogę nad tym panować co mówi. Co robi tak ale nigdy niewiem co powie. Potrafi być kulturalny al;e niekiedy to przegina na całej lini aż się ma ochotę dać mu klapsa.
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  Powiem ci, że myślałam bardziej, że to starszy Damianek tak daje popalić, a tu psikusek mój jak miał 2,5 roku nic w stylu twojego Bartoszka nie był w stanie powiedzieć. nie był taki rozgadany.
                  Mamuśka, spokój nas może tylko uratować, krzyczenie, bicie i nerwy nic tu nie pomogę. widzę po moim, im bardziej go poprawiam, zwracam uwagę tym gorzej robi mi na złość i powtarza w kółko. Widzi, że mi się to nie podoba, że coś nieładnego mówi, że tak nie wolno i hulaj dusza ile wlezie. Jak udaję, że nie słyszę,to chwilę pod nosem pomruczy i zapomina, bo widzi, że na nikim nie robi, to wrażenia.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    Wiesz ja moim chłopcom klapsa nie dałam moja teściowa a to Bartoszowi już nie raz przyłożyła i niesłucha w ogóle moich sprzeciwów. Nie robi tego przy mnie ale jak mnie nie ma to jak najbardziej.Ale ja tego nie widze i mąż nie karze nic mówić.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*


                      no nie wyobrażam sobie żeby moja teściowa rękę podniosła na moje dziecko chyba bym ją zatłukła! ja swojego dziecka nie biję, to jakie prawo może mieć obca osoba?!
                      moja na szczęście zawsze powtarza, że zlanie dziecka, to porażka rodzica.. uffff

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        A moja widzisz zachęca do tego i jak już skur...łam parę razy to przy mnie cycuś glancuś ale Damian mówi że jak chłopcy zostają to babcia bije Bartoszka, ale tak jak mówie mój mąż mówi że nie widziałam to nie mogę mówić.
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          dzieci czasem zmyślają wiem coś o tym, bo mój kiedyś nabił sobie siniaka na nodze, wparował do przedszkola i z dumą pokazał go pani mówiąc, że go tatuś.. zbił
                          jednak jak kiedyś u was zdarzały się takie sytuacje, to raczej wierzyłabym synkowi..

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            no wiesz Damian jeszcze sie nie zdarzyło żeby mnie okłamał chyba że coś zbroi to mówi że Bartosz ale tak to nigdy.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              Czyżbym tylko ja była stałom bywalczyniom tego wątku?
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                wybacz kochana, ale ja od weekendu taka zagoniona, że aż dzisiaj już mnie wpół zgięło. dają znać moje plecy. mam nadzieję, że od jutra będę na bieżąco

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X