Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A ponoc to Gopi jets kura domowa.
    Sama zaczelas z rtymi studiami, nikt cie o to nie pytal.

    Takl swoja droga to te studia chyba w nibylandii sa.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
      Rozumiem ze do przyszlego roku bedziesz kase zbierac co by na bazarku go kupic. Widzisz a my mamy zdobyte za wiedze a nie kase.
      Masz pecha bo zle trafilas z ta farmacja .Nastepnym razem wymysl cos trudniejszego
      wiesz co ********o!!! uwazaj na slowa.. bo nie dorastasz mi do pięt swoim prostackim dopytywaniem sie i dogadywaniem swoich jakze wielkich madrosci.. zal mi Cie... mam nadzieje, ze wiecej do mnie pisac nie bedziesz...

      Skomentuj


        za to to zaprezentowalo bardzo wysoki poziom xD
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          To Cie rozczaruje ... Rynsztokowego slownictwa nauczyli Cie rodzice czy maz tak do Ciebie mowi ?
          Trafilas na zbyt dobrego zawodnika majacego farmaceute w domu Widac juz sie nie bronisz bo wiesz ze mam racje. I fakt do piet Ci nie dorastam bo Ty z ta pustka w glowie latasz wysoko nad ziemia a ja a wysoka nie jestem

          Skomentuj


            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
            za to to zaprezentowalo bardzo wysoki poziom xD
            owszem;D najwyzszy z najwyzszych;p bo ileż mozna komus tłuc coś do głowy.. trza byc poprostu tak tępym jak królewna..

            Skomentuj


              No to nastepnym razem wezmiemy z Ciebie przykład ... krolewno

              Skomentuj


                Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                prace magisterska mam w polowie skonczona buraku.. dzieki rodzicom..;]
                to, że masz pracę mgr napisaną w połowie nie znaczy, że za rok ją obronisz to raz. Dwa już sama się tak pogmatwałaś w tym swoim kierunku studiów, że każdy wniosek wyciągnie. Czyli Goplanka, udało się co ?
                Burak..... kiedyś jak byłam na wsi takie słowo usłyszałam. Ciekawe... w sytuacjach kiedy już nie masz wyjścia to uciekasz się do obrażania ludzi.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree udalo A nie mowilam ??

                  Skomentuj


                    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                    To Cie rozczaruje ... Rynsztokowego slownictwa nauczyli Cie rodzice czy maz tak do Ciebie mowi ?
                    Trafilas na zbyt dobrego zawodnika majacego farmaceute w domu Widac juz sie nie bronisz bo wiesz ze mam racje. I fakt do piet Ci nie dorastam bo Ty z ta pustka w glowie latasz wysoko nad ziemia a ja a wysoka nie jestem
                    farmaceute w domu.. buahahaha gdybyś go mialla to nie siedzialabys na forum i nie wypytywala nikogo na forum o rzeczy zwiazane z przeziebieniem i chorobami...aaaaa cie mam:P buahahaha

                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      to, że masz pracę mgr napisaną w połowie nie znaczy, że za rok ją obronisz to raz. Dwa już sama się tak pogmatwałaś w tym swoim kierunku studiów, że każdy wniosek wyciągnie. Czyli Goplanka, udało się co ?
                      Burak..... kiedyś jak byłam na wsi takie słowo usłyszałam. Ciekawe... w sytuacjach kiedy już nie masz wyjścia to uciekasz się do obrażania ludzi.
                      pewnie w tej wsi w której bylaś mowili do Ciebie ze jestes burakiem.. no coz przykro mi ksiezniczko ze nie zrozumialaś o co ty wiesniakom "..." chodziło

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A pytalam ? Ciekawe ... Ja nie tytuluje sie farmaceuta w odroznieniu od Ciebie.
                        Idz dziecko teraz na pole sie wyplakac bo cos to mycie podlogi Ci nie idzie

                        Skomentuj


                          wymiksowywuje sie do mopa;] żegnam;-)

                          Skomentuj


                            Racja odfrun ...

                            Skomentuj


                              Nie dziecko... nie do mnie tak mówiono... ale Ty oczywiście znów nie zrozumiałaś

                              A, że tak Ci powiem.... Maż Goplany jest farmaceuta i nawet przez neta udziela rad, więc nikogo nie masz
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Nie dziecko... nie do mnie tak mówiono... ale Ty oczywiście znów nie zrozumiałaś

                                A, że tak Ci powiem.... Maż Goplany jest farmaceuta i nawet przez neta udziela rad, więc nikogo nie masz
                                buahaha.. to po co krolewna siedzi i sie dopytuje na forum o coś?? pewnie ma konflikt z mężem bo za dużo pierdzieli..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X