Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
    wiesz.. śmieszna jesteś.. bo forum nie jest miejscem w którym mamy dowiedzą się jak leczyć czy pomóc swojemu dziecku.. próżne to jest co napisałaś.. jeżeli ty się sugerujesz tym co ci dajmy na to GOPLANA napisze bo przeciez ona tu przewodzi no to wspolczuje Twojej dzidzi.. od tego są lekarze a nie kobiety z forum.. no chyba, że mieszkasz na jakimś zadupiu"..." i nie masz samochodu by podjechać do lekarza.. no to rzeczywiście wspólczuje i taka każda porada Goplany i grona przyjaciól różańca jest na wagę złota;-)
    i to napisała dziewczyna mająca 22 lata (to akurat mnie nie dziwi) i mama prawie 2 dzieci.

    a to gratuluję jak jeździsz do lekarza z każdą pierdołą jak np " kiedy Twojemu dziecku ostatecznie zmieni się kolor oczu"
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Lub "czy znacie jakiś test ciążowy, który jest najbardziej skuteczny i czy istnieje test, który niekoniecznie musi być wykonany z poranego moczu?!"
      Pewnie poszlas do apteki i poprosilas o taki co to zawsze pozytywny wychodzi

      Kozelanka jest zywym dowodem na to ze i matki 2 dzieci moga miec pstro w glowie.

      Skomentuj


        Wiecie co ja to byłam przekonana, że nie leci się do lekarza z każdą pierdołą.
        Ale jak widać, przewrażliwona na punkcie swoim i swoich dzieci mama leci,
        a właściwie jedzie autem i to pewnie od razu do specjalisty.
        Pediatre to już pewnie pomija.

        Poza tym czy według ciebie, jak ktoś mieszka na zadupiu i nie jedzie autem
        do lekarza to jest powód do kpin i współczucia? Dorośnij dzieciaku
        Teraz właśnie pokazałaś jaka jesteś super dojrzała.
        I odczep się od mojego dziecka Nic Ci do niej i nie potrzebuje Twojego współczucia

        Goplana padłam przy tym tekście o teście ciążowym

        Bardzo dobitny przykład na głupotę ludzką, która jak widać nie zna granic.
        Czy według Ciebie próżne jest zapytanie któa sól fmorska jest najlepsza,
        albo jakie butki kupić dziecku?

        Sprawdź najpierw w ogóle co to znaczy próżny i dopiero się wypowiadaj.
        Jeśli nie wiesz to Ci podpowiem: pyszny, zadufany, pusty, pyszałkowaty,
        zarozumiały, powierzchowny, przemądrzały, nadęty, chełpliwy.
        Ma się to nijak do słuchania rad dziewczyn z forum.
        Bo jakbym była taka prozna to ich rady bym olewała
        Last edited by Nusiak; 27-04-2009, 13:08.


        Skomentuj


          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
          sayapoamore załosna jestes tyle Ci powiem.Szkoda strzepic sobie na Ciebie jezyka. Z moim synek rozmowa jest na wyzszym poziomie niz z Toba.
          A cala reszta wchodzi mi do tylka by zaisntenic wiesz ... Boszsze spusc te noge i kopni ja.
          I nie mow do mnie sloneczko itp.
          naucz sie lepiej pisać na klawiaturze bo widać, że nie tylko z dawaniem rad masz problemy

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            i to napisała dziewczyna mająca 22 lata (to akurat mnie nie dziwi) i mama prawie 2 dzieci.

            a to gratuluję jak jeździsz do lekarza z każdą pierdołą jak np " kiedy Twojemu dziecku ostatecznie zmieni się kolor oczu"
            hahahaahah tree chyba coś czytać nie umiesz bo kurna ja tak durnego posta nie zakladalam jak kiedy dziecku zmieni sie kolor oczu ostatecznie"D:

            Skomentuj


              Ty za to z innym dawaniem dajesz rade ... spierpapier laska.
              Moze i uwazasz ze wszystkie jestesmy glupie a Ty jedna rozumy pozjadałas i ze masz wysokie IQ ale chyba w skali dla jamochlonow.

              Skomentuj


                Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                hahahaahah tree chyba coś czytać nie umiesz bo kurna ja tak durnego posta nie zakladalam jak kiedy dziecku zmieni sie kolor oczu ostatecznie"D:
                kurna zaczynam myslec ze jestes nie kumata w zab!!!o matko!!!
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                  kurna zaczynam myslec ze jestes nie kumata w zab!!!o matko!!!
                  Shann, muszę wleźć Ci w dupę i przyznać Ci rację


                  Skomentuj


                    LULLABY tylko badz delikatna
                    shannon

                    Skomentuj


                      sayapoamore dajże spokój... czy ja piszę, że to Ty założyłaś ?? To Ty zacznij może czytać ze zrozumieniem. Pewnie Ty byś tak "durnego" posta nie założyła za to, to co tutaj wypisujesz graniczy już z głupotą.

                      Zarzucasz Goplanie to, że nie umie pisać poprawnie, ale chyba nie wiesz, że
                      niektóre klawiatury nie obsługują znaków polskich (i śmiesz kpić z nieznajomości
                      pojęć informatycznych??)
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        W koncu sie przyjemnie zrobilo :P
                        Zastanawia mnie tylko jedno - skoro tu same takie "dupowłazy" to co sayapoamore tu jeszcze robi ? Czyzby swoj do swego ciagnal ??:P

                        Skomentuj


                          .


                          Skomentuj


                            Dobra laski koniec akcji bo sayapoamore sie w glowie od tej popularnosci poprzewraca Szkoda naszego czasu, sily i nerwow.

                            Skomentuj


                              Nie noooo... dzięki Shann i Lulla fajnie się zrobiło oj babki, babki ...
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Chyba najbardziej kontrowersyjny temat pod każdym względem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X