Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Goplana chodzi mi o to,żeby nie rezygnowali z seksu w dni płodne tylko też zakładała wtedy globulki.
    aniawlkp86

    Skomentuj

    •    
         

      Ja tylko liczę dni płodne tylko z kalendarzyka nie mierzę tem. i nie badam śluzu bo mi się wydaje że "sucho" to mam tylko 3 dni po @ a potem mam taki sam przez resztę cyklu i ciężko mi zgadnąć kiedy mam dni płodne a kalendarzyk to wiadomo raz może być cykl dłuższy a raz krótszy a wtedy może być klapa


      Skomentuj


        Oj to skoro tak liczysz to niestety jest to zawodna metoda.To nie zgaduj zdadula.Mysle ze sluz sie zmienia tylko nie wiesz po prostu jak badac i jak powinien wygladac w danym okresie cyklu. Tak samo badanie szyjki.
        Ja proponuje stronke www.28dni.pl tam mozesz robic wykresy temperatury, zreszta tam dziewczyny we wszystkim pomoga, na pozcatku mozesz byc skolowana ale pozniej...Kup sobie termometr owulacyjny ( cena ok 20 zł ) i poznaj siebie Bedziesz spokojniejsza. No chyba ze stac Cie na urzadzonko typu Lady Comp http://www.ladycomp.pl/

        A tak wogol eto dlaczego tabsy odpadaja ? Chorujesz na cos ?
        Last edited by Goplana; 19-04-2009, 18:36.

        Skomentuj


          aniawlkp86 dla mnie to jak zabawa zapalnikiem Globulki ... no coz ich glowna wada to mała skuteczność zwłaszcza jesli nie są stosowane ze środkiem mechanicznym, Wskaźnik Pearla: 2 - 30 podczas gdy tabsy to ok 0,1-0,2 . Roznica nie ?

          Skomentuj


            Ja zawsze cykle mam 35 dniowe tylko tak około czasem zdarzy mi się 30 dniowy a i owulację mam około 21 dnia cyklu bo wtedy mam ból owulacyjny.Ale i tak do końca nie jestem przekonana do tej metody bo już nie planuję ciąży no i cierpi na tym mój mąż bo mamy aż 2 t abstynencji tak dla pewności.


            Skomentuj


              A czemu hormony odpadaja ?

              Skomentuj


                Mam żylaki i okropne migreny po hormonach


                Skomentuj

                •    
                     

                  A mialas badany ich poziom ? Ja mialam migreny takie ze mialam ochote łbem o sciane walic. Wazne by nie przyjmowac zbyt duzej dawki hormonow jak na swoj organizm. Mi lekarka dala zestaw badan i dopiero pod tym katem dobrala leki.

                  Skomentuj


                    A mój lekarz nie. Może wybrać się do innego?


                    Skomentuj


                      Z cala pewnoscia. Niech da Ci skierowanie, oznaczenie jednego hormonu to kwota ok 20 zl ( ja mialam oznaczane 3 czy 4 ) . Okazalo sie ze przyjmowałam zbyt duza dawke stad wszelkie dolegliwosci.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cerazette

                        cześć Mamcie! słuchajcie!czy którąś z Was interesuje zakup tabletek CERAZETTE?? - dla mam karmiących,zresztą,te,które je przyjmują wiedzą .... mam do odsprzedania jedno opakowanie,bo mi przepisał gienio ale zanim zaczęłam je przyjmować skonczyłam karmic piersią....i nie mam co z nimi zrobic a szkoda ,zeby sie marnowały bo w sumie tanie nie były.... Tabletki są jak najbardziej w porzadku,kupione w aptece z terminem wazności do 2011 roku,zamknięte,nigdy nie otwierane,jeżeli,ktoras z was mialaby ochote odkupic -oczywiscie za niższa cenę to zapraszam.....mogę przesłac zdjęcia dla potwierdzenia!!!

                        Skomentuj


                          Sylvia - znacie?

                          Cześć, szukam wszelkich informacji o wprowadzonych na nasz rynek nowych tabletek o nazwie: Sylvie . Planuje zmianę i może właśnie na te bo cena kusi.

                          Skomentuj


                            Yasmin

                            Witam Mam Pytanie Czy Po Braniu Yasmin Któraś Z Was Miala Jakieś Skótki Uboczne?

                            Skomentuj


                              moja siostra je bierze już jakiś czas i sobie chwali

                              Skomentuj


                                słuchajcie mam pytanie odnośnie brania tabl.
                                zaczęłam łykać yaz jeszcze w trakcie połogu a nie w pierwszy dzień miesiączki jak to zwykle bywa bo lekarz kazał brać od razu, no i tam są 4 tabl placebo w ciągu których mam dostać okres - dostałam 2 dni przed zażyciem ich, okres się już skończył kontynuuje branie tabl ale nie wiem czy już jestem zabezpieczona tak na 100% (tzn. tak w granicach) i mogę robić to bez prezerwatywy nie mam czasu wyrwać się do lekarza ani zapytać nikogo, zapisana na wizytę jestem dopiero za miesiąc i nie wiem co robić... przez pierwszy miesiąc łykałam tabl i stosowałam prezerwatywę ale ileż można.... help me!
                                a i jeszcze jedno czy ilość hormonów w tabletkach odpowiada temu czy jest się lepiej chronionym czy gorzej? bo u mnie podobno jest dość mało hormonów
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X