Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja Yasmin brałam przed ciążą i wtedy było wszystko super, a po ciąży przez cały pierwszy miesiąc brania miałam plamienia, było mi tak niedobrze, że budziłam się przez to w nocy, czasem bolała mnie głowa, podczas brania drugiego opakowania wszystko ustało, ale w ogóle nie miałam ochoty na seks, wszystko mnie wkurzało i byłam baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo niemiła dla m. lekarz mi zapisał Yaz i po pierwszej tabletce obudziłam się w nocy i było mi niedobrze, pomyślałam sobie, że to powtórka z rozrywki. na szczęście to już się nie powtórzyło, plamienia nie ma, a ja się normalnie na m. rzuciłam hehehe

    Skomentuj

    •    
         

      hmmm pozostaje mi wypróbować na własnej skórze
      libido mogłoby mi spaść bo po porodzie mam kosmiczne
      jak tylko Młody zamknie oko już wskakuję na mojego R.

      Skomentuj


        Goplanamam do wiebie pytanko bo wiem ze bierzesz Yaz...
        Ja mimo ze z moich dotychczasowych tabsow bylam zadowolona dalam sie namowic lekarzowi na Yaz bo podobno wplywaja pozytywnie na cere a ja mam ciagle jakies syfki...zaobserwowalas cos takiego u siebie?Mozesz ogolnie cos o nich wiecej napisac?

        Skomentuj


          Ja ogolnie czuje sie rewelacyjnie. Tabletki genialnie dobrane do moich potrzeb. Nie przytylam, cera super, humorkow brak.Wszystko w jak najlepszym porzadku.Podczas pierwszego opakowania plamilam ale potem juz nie. Nie wiem co dokladnie chcialabys wiedziec.

          Skomentuj


            Ja też napaliłam się na ten Yaz.4 sierpnia idę na wizytę to powiem o tym mojej gince i bedę próbować


            Skomentuj


              Dzieki Gopi,no wlasnie o to wszystko o czym piszesz mi chodzilo,tzn.tycie,humorki,spadek libido,wypadanie wlosow itp.
              Te pigulki ktore bralam do tej pory to pierwsze ktore mi podpasowaly wiec troche waham sie zmienic.Dodatkowo sa one tutaj refundowane przez kase chorych a Yaz to 13 euro miesiecznie ale moje dotychczasowe tabsy nie maja wplywu na cere wiec jesli moge cos poprawic to moze warto sprobowac.

              Skomentuj


                Jesli mam byc szczera - nie zmienialabym tabsow na Twoim miejscu skoro Ci sluza, na Yaz mozesz zareagowac zle a szkoda zdrowia na zabawe z hormonami. Ja place za Yaz 45 zl.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                  Jesli mam byc szczera - nie zmienialabym tabsow na Twoim miejscu skoro Ci sluza, na Yaz mozesz zareagowac zle a szkoda zdrowia na zabawe z hormonami. Ja place za Yaz 45 zl.
                  ...tylko ze ja wlasnie juz zrealizowalam recepte na 3 m-ce...
                  Kurka,sproboje moze akurat bedzie ok.te ktore biore teraz maja bodobno wieksze dawki hormonow chociaz sa trojfazowe.Wiem ze kazda kobieta reaguje roznie na rozne dawki hormonow ale teraz to chyba pozostaje mi je przetestowac na sobie.
                  Moje sie za 9 dni koncza,jutro jedziemy do Szwajcarii i jak wrocimy musze miec juz jakies piguly wiec wykupilam Yazy w aptece.
                  Gopi tak sobie mysle ,jak polkne 1 opakowanie i zauwaze ze cos mi nie odpowiada moze wezmiesz te pozostale 2 ode mnie?
                  Mam nadzieje ze bedzie ok.to wtedy przy nich zostane bo nie chce mi sie kombinowac z hormonami.

                  Skomentuj


                    Dotka tylko ze jesli cos nie tak bedzie przy pierwszym opakowaniu nie musi to oznaczac od razu ze zle je tolerujesz. Po prostu organizm bedzie sie musial przyzwyczaic. Moj gin mowi ze o skutkach ubocznych mozna mowic dopiero po 3 opakowaniu.Ja przy pierwszym mialam plamienia a teraz jzu nic
                    Ale jakby co to bym mogla wziasc je Poki co mam jeszcze recepty tylko na 2 opakowania z czego maz juz mi jedno przyniosl za o dziwo 39.99 jakas promo byla A w aptece ktora jest przy gabinecie mojej gin te tabsy kosztuja 57 zl ! Masakra jakie przebicie.

                    Skomentuj


                      Gopi ja za 3 opakowania zaplacilam 39 euro,czyli 1 po 13.Nie wiem jak to wygada w stosunku do zlotowek(taniej czy drozej ,tu czy w pl).
                      Jakby co dam ci znac,mozemy dogadac sie tez tak ze np;mi ksiazke jakos przyslesz albo cos zamiast kasy.
                      Ok,bede testowac,zobaczymy,w razie czego zglosze sie do ciebie,dziekuje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja o tej cenie tylko tak pisalam
                        Swoja droga jedne anty kosztuja 45 a inne po refundacji 8 zl ... ciekawe od czego to zalezy.
                        Takze Dotka jakby co to jestem chetna.

                        Skomentuj


                          ja za yaz placę 39.90 u siebie
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Ja teraz bo karmię to używam depo prowery, ale przed ciążą to mykrogynon, uważam że super jak dla mnie, cera ładna, nie przytyłam i cena 13 złotych
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              ja stosowałam metody naturalne z których mam teraz kochana córecke :-P

                              Skomentuj


                                dziewczyny wczoraj byłam u gina, po mojej nadżerce śladu nie ma i dostałam też swoje pierwsze tabletki. W związku z tym, że nigdy nie brałam tabletek żadnych przepisał mi Yasminelle, zobaczymy co to warte.
                                Ale ginek zaproponował mi też wkładkę i chyba się na nią zdecyduję, przynajmniej łykać tabletek nie będę musiała, a wiadomo na wątrobę nie jest to nic dobrego.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X